TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 12:07:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 44 45 [46] 47 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bench press  (Pročitano 113749 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #22 poslato: Januar 24, 2012, 02:36:04 posle podne »

Nisi jedini, veruj ima ih/nas dosta ali gura se nekako ;) Uzmi steznike ako nishta drugo, pomoci ce, peglaj i ne odustaj. poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #21 poslato: Januar 23, 2012, 11:17:51 posle podne »

Ja sam isto pogreshio i uzeo rukavice sa steznikom i odma sutradan sam ishao da kupim posebno steznike :)

Polako, nisu loshe tezhine za godine i stazh! Samo polako, bice to sve bolje, pazi zglobove i tetive, dobro se zagrevaj, koristi steznike, mazhi masti i moja iskrena preporuka Animal Flex ako imash kinte, ako ne, shta god, samo da pojachash :)

poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #20 poslato: Januar 23, 2012, 09:19:14 posle podne »

Nemoj rukavice sa steznikom, nece ti nishta pomoci. Mozesh uzeti rukavice ali posebno uzmi steznike. Ti steznici sa rukavica nishta ne pomazhu a pored toga, ti dizesh velike tezhine ;)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #19 poslato: Januar 23, 2012, 08:05:40 posle podne »

Ekstra onda, nisam je duzhe vreme mazao, mogao bih opet da krenem :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #18 poslato: Januar 23, 2012, 07:54:10 posle podne »

Zelena hladi,to je ta sto je Miki napisao plava(mislim da samo ima zelena i crvena).Zelena hladi a crvena greje...
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #17 poslato: Januar 23, 2012, 07:07:41 posle podne »

Steznike obavezno nabavi,to ti nije skupo!
Sto se tice krema i preparata....
Konjska mast-se zove krema sa kojom mozes da namazes te delove koje te bole.Imas u plavoj boji,to ti je dobro posle treninga,a u crvenoj boji pre treninga.To mozes kupiti u svakoj apoteci.A ako te i dalje bude bolelo posavetuj se sa lekarom.
Od preparata ti je najbolje za to da uzmes Jointment Repair od Dymatize-a ili Animal Flex od Unyversala,barem to je ono sto meni odgovara!
I na kraju ne zaboravi dobro zagrevanje! ;)

E Miki ja imam neku zelenu. Kakva je ta jel znash mozda?

Poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #16 poslato: Januar 23, 2012, 05:56:15 posle podne »

Boky,najbolji lek za tebe je,odmor.Osmori nedelju dana pa posle toga pocni polako da treniras.Od opreme obavwzno steznike i mozda kais i nemoj da se navikavas na rukavice ako mislis na takmicenje u BP.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27348


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #15 poslato: Januar 23, 2012, 05:44:43 posle podne »

Steznike obavezno nabavi,to ti nije skupo!
Sto se tice krema i preparata....
Konjska mast-se zove krema sa kojom mozes da namazes te delove koje te bole.Imas u plavoj boji,to ti je dobro posle treninga,a u crvenoj boji pre treninga.To mozes kupiti u svakoj apoteci.A ako te i dalje bude bolelo posavetuj se sa lekarom.
Od preparata ti je najbolje za to da uzmes Jointment Repair od Dymatize-a ili Animal Flex od Unyversala,barem to je ono sto meni odgovara!
I na kraju ne zaboravi dobro zagrevanje! ;)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27348


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #14 poslato: Januar 09, 2012, 06:11:18 posle podne »

Drago mi je!!!! ;)
Nemas problema Boky,dogovoricemo se!
Galleryst-i ja se nadam!!! ;)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #13 poslato: Januar 08, 2012, 04:10:00 posle podne »

Nadam se da ce biti prilika :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27348


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #12 poslato: Januar 08, 2012, 04:01:08 posle podne »

Ja zhivim u Novom Sadu :)
Znam,zato ti i kazem da B.Topola nije toliko daleko,nekih 70km od N.Sada,tako da si uvek dobrodosao!:-)
I svi ostali koji su zainteresovani mogu da dodu!
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #11 poslato: Januar 08, 2012, 03:45:24 posle podne »

Ja zhivim u Novom Sadu :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 27348


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #10 poslato: Januar 08, 2012, 03:40:07 posle podne »

Vidi se da si se obratio pravom forumu!Mi ovde pokusavamo da pomognemo da uspete u sportu,bilo da se radi o rekreativcu ili profesionalcu!Kod nas je svako dobrodosao!
Snimak ti je malo tamniji pa ne vidim bas najbolje taj luk u ledjima,kako drzis zadnjicu na klupi i stopala,ali to sigurno znas kako treba.Ako ne mozes u toku nedelje mozemo i za vikend da se dogovorimo da se nadjemo,pa da popricamo malo o tehnici i svemu sto te interesuje!Ima tu par trikova koji bi ti sigurno pomogli.Trening ti je uglavnom dobar,ne znam da li radis jos neke vezbe ostalim danima ili samo ovo i koliko cesto vezbas u toku nedelje,ali kao sto sam rekao o tome mozemo popricati! ;)Stvarno mi je drago videti koliko si ozbiljan,imas jasne ciljeve,imas dobro znanje o ovom sportu!
Sto se takmicenja u Topoli tice to planiram da uradim negde u aprilu,maju,zavisi jos od puno stvari,ali uglavnom cim ima nekih novosti u vezi toga ja cu vas sve informisati.U Palanci ce biti drzavno prvenstvo a ja planiram da napravim takmicenje tako da svi koji su zainteresovani mogu da dodu i takmice se!
Galleryst-ni Novi Sad(moj rodni grad)nije daleko,tako da ako imas vremena i mogucnosti svakako si dobrodosao!!!!
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #9 poslato: Januar 07, 2012, 11:00:01 posle podne »

Ne znam za ostale ali mene lichno zanima tako da, shto da ne, postavi da ischitamo malo :)

Doci cu ja u B. Palanku iz NSa da vezhbam sa Mikijem :P :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #8 poslato: Januar 07, 2012, 06:42:44 posle podne »

Wow, ne odbijaj ovu priliku, probaj da se uskladish nekako :)

Trening sa Mikijem? Ju bre, ne bih to odbio nema tih para :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stranice: 1 ... 44 45 [46] 47 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.123 sekundi sa 18 upita.