TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:19:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: KATONA GYM  (Pročitano 18312 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #9 poslato: Mart 01, 2012, 10:36:17 posle podne »

E vidi Animal rage...nisam to viĂ°ao kod nas da se prodaje...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
c.vladimir.sa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #8 poslato: Mart 01, 2012, 03:10:12 posle podne »

znaci za rad u teretani trazite cistacicu???
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #7 poslato: Februar 26, 2012, 02:30:31 posle podne »

Katona Gym traži radnike

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=152241.0
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #6 poslato: Januar 21, 2012, 10:57:52 pre podne »

Svarno je extra teretana! Uzimajuci u obzir odnos cene i kvaliteta - 10+
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #5 poslato: Januar 21, 2012, 10:51:27 pre podne »

Već neko vreme planiram da okačim i stalno me nešto odvuče, ali evo fotki koje sam radio jedno prilikom...naravno ovo je samo deo cele priče.

















Od skora je stiglo i par strongman sprava kojima slabo ko prilazi osim Ervina i nas koji treniramo sa njim...recimo bućica od 66kg sa drškom od 80mm, Apollon axle od 105kg u osnovi i isto toliko težak balvan.

Ukoliko mene pitate ovo vam je najbolje mesto za trening u gradu, bez ikakve sumnje.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Januar 20, 2012, 07:21:36 posle podne »

Lepa je teretana, zaista. Svratila sam kad se tek otvorila, sad je sigurno jos lepsa!
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #3 poslato: Januar 16, 2012, 02:11:52 posle podne »

Vidim da niko nije postavio ovu temu,pa sam mislio ja to da uradim. Radi se o teretani koju je Ervin Katona otvorio skoro kod nas u Novom Sadu,nalazi se u Kisackoj 5a.Teretana se sastoji iz dva dela,u jednom delu su sprave,trake za trcanje (2 trake,2 orbitera,1 bicikl,1 penjac),zaista sirok spektar sprava za svaku misicnu grupu.Drugi deo teretane je kompletno posvecen zivim tegovima,2 platforme oblozene gumom gde se radi nabacaj,mrtvo dizanje,2 stalka za cucanj,2 ravne bench press klupe,velik izbor bucica,4 ploce od 50kg,ostale da ne pomonjem posto ih je tesko izbrojiti,kolicina tegova je ogromna.na raspolaganju su takodje ab roller,dip belt,pojas za dizanje tegova.osoblje je super,i zaista pomaze ukoliko nekom treba pomoc,uvek su tu.funkcionalni tusevi u obe svlacionice.teretana je stvarno uvek uredna I cista bez obzira u koje doba dana sam bio.cena je 2000 za muskarce,1800 za zene,bez ogranicenja,svaki dan,ceo dan.Radnim danima 08h-22h,subotom 10h-20h I nedeljom 12h-20h.ovo je sve iz ugla clana teretane koji uredno placa svoju clanarinu,da ne mislite da ih reklamiram bezveze :)

super uslovi za korektnu količinu novca. Lepo.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #2 poslato: Januar 16, 2012, 10:44:55 pre podne »

Heh, super zvuchi stvarno! Uvek prolazim pored nje i nikako da dodjem a bash imam zhelju :/
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
deathorglory
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33

« Odgovor #1 poslato: Januar 16, 2012, 08:50:39 pre podne »

Vidim da niko nije postavio ovu temu,pa sam mislio ja to da uradim. Radi se o teretani koju je Ervin Katona otvorio skoro kod nas u Novom Sadu,nalazi se u Kisackoj 5a.Teretana se sastoji iz dva dela,u jednom delu su sprave,trake za trcanje (2 trake,2 orbitera,1 bicikl,1 penjac),zaista sirok spektar sprava za svaku misicnu grupu.Drugi deo teretane je kompletno posvecen zivim tegovima,2 platforme oblozene gumom gde se radi nabacaj,mrtvo dizanje,2 stalka za cucanj,2 ravne bench press klupe,velik izbor bucica,4 ploce od 50kg,ostale da ne pomonjem posto ih je tesko izbrojiti,kolicina tegova je ogromna.na raspolaganju su takodje ab roller,dip belt,pojas za dizanje tegova.osoblje je super,i zaista pomaze ukoliko nekom treba pomoc,uvek su tu.funkcionalni tusevi u obe svlacionice.teretana je stvarno uvek uredna I cista bez obzira u koje doba dana sam bio.cena je 2000 za muskarce,1800 za zene,bez ogranicenja,svaki dan,ceo dan.Radnim danima 08h-22h,subotom 10h-20h I nedeljom 12h-20h.ovo je sve iz ugla clana teretane koji uredno placa svoju clanarinu,da ne mislite da ih reklamiram bezveze :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 18 upita.