TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396243 Teme od strane 25012 Članovi Poslednji član: Gruyanidas

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 17, 2024, 03:32:15 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Počela je "sezona sagorevača"  (Pročitano 9576 puta)
BULIT
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


« Odgovor #17 poslato: Februar 22, 2012, 02:51:45 posle podne »

За то сам се највише одлучио као комбинацију аеробног тренинга за сагоревање масти и мало специфичности јачања бутина и листова пошто се мало озбиљније бавим рекреативним тенисом а ту је много битно кретање.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #16 poslato: Februar 22, 2012, 02:45:32 posle podne »

Ne bi verovao kakve rezultate je moj drugar postigao upravo sa time shto si ti sada rekao. Svi su mu se smejali dok nije postavio novu profilku na Facebook...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
BULIT
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


« Odgovor #15 poslato: Februar 22, 2012, 02:40:51 posle podne »

Рећићу ти ако обећаш да нећеш да се смејеш! :D
Мала шала, наравно!
Степенице!
45-60 мин пењање и спштање низ степенице ритмом да ми пулс буде у зони 130-144 откуцаја у минути (мерено пулсметром).
Наравно док прође ова поларна зима и њене последице а онда зна се, џогинг у паркићу!
Сад погледах овај L-Carnitine+Chrome Liquid, јел твоја препорука да се меша са водом или чистих 15мл?
« Poslednja izmena: Februar 22, 2012, 02:45:07 posle podne od strane BULIT » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Februar 22, 2012, 01:48:25 posle podne »

Kakvom aktivnošću se baviš?

Super cuts mi je super, jer nema kofeina, mada se uzima dosta tableta dnevno, 3 puta po 3... biljni sagorevač, dobar diuretički kompleks.

Za početak je ok i L carntiin, npr Biotech l carnitine chrome (1 kašika ujutru, 1 kašika pre treninga)  i može i Carni FX Scitec-ov, malo jača doza :)

Sačuvana
BULIT
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23


« Odgovor #13 poslato: Februar 22, 2012, 12:59:09 posle podne »

После ових новогодишњих празника и ја кренух у "чишћење" и "дотеривање линије за пролеће"! ;D
Реших да првих 15-20 дана идем само са регулисаном исхраном и аеробним тренингом а после сам мислио да убацим неки сагоревач.
С тим у вези кренуо бих прву туру са нечим слабијим па бих касније појачао.
Тражећи нешто за мене прихватљиво издвојио сам Super Cuts 3 па рекох да видим ваше мишљење!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Februar 08, 2012, 10:55:00 pre podne »

Uzela sam carni x,i trudim se da unosim sto vise proteina tako da se nadam da cu postici nesto :D Hvala u svakom slucaju :)

kvalitetna ishrana, ugljeni hidrati i masti pod kontrolom, proteini i vlakna u većoj količini, trening (najbolje teretana ako ubaciš) i naravno aerobni trening (srednji-intenzitet i duže trajanje, min. 45 minuta sat vremena)  i 2 kapsule Carni X pre takvog treninga.  ;)  i sve to što kaže Marko
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #11 poslato: Februar 02, 2012, 07:47:14 posle podne »

Treba mi malaa pomoc.Posto sam jedno vreme pila super fat burner i isla u teretanu i naravno radila program za mrsavljenje uz modifikovanu ishranu smrsala sam 7kg,kg mi se nisu povratili. Sada sam opet krenulaa idem svaki dan sem nedelje pa bih daa kupim Carni-X 500mg,zanima me daa li se razlikuje od sfb dosta,zanima me da li bi bio efikasan a ostalo mi je da izgubim nekiih 6-7kg?
Sagorevac slabi ili jaci imace efekta samo uz adekvatnu ishranu i trening.Ukoliko zelis jos da smrsas potrebno je izmeniti nesto u ishrani ,u treningu,pojacati kardio,varirati unos hidrata,a na poslednjem mestu oslanjati se na ovaj ili onaj sagorevac.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #10 poslato: Februar 02, 2012, 06:07:53 posle podne »

Jedan od najboljih tekstova po meni! Lako razumljiv i sazhet!

Savetujem da procitas ako vec nisi :)

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/ishranazamrsavljenje.html
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Februar 02, 2012, 06:03:26 posle podne »

Nadam se da si čitala naš forum i pokupila osnovne "trikove" za sigurno mršavljenje? :) Ako jesi, ne sumnjam da ćeš uspeti.
Sačuvana
BrankaOpi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #8 poslato: Februar 02, 2012, 03:21:03 posle podne »

Uzela sam carni x,i trudim se da unosim sto vise proteina tako da se nadam da cu postici nesto :D Hvala u svakom slucaju :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Februar 01, 2012, 07:31:36 posle podne »

Treba mi malaa pomoc.Posto sam jedno vreme pila super fat burner i isla u teretanu i naravno radila program za mrsavljenje uz modifikovanu ishranu smrsala sam 7kg,kg mi se nisu povratili. Sada sam opet krenulaa idem svaki dan sem nedelje pa bih daa kupim Carni-X 500mg,zanima me daa li se razlikuje od sfb dosta,zanima me da li bi bio efikasan a ostalo mi je da izgubim nekiih 6-7kg?

L carnitine je efikasan uz proteinsku dijetu i aerobni trening. Sigurna sam da da možeš postići lepe rezultate sa njim. Može Carni X, 2 kapsule pred trening,  a ja bih probala i sa  Biotech L carnitine chrome, tečni l-karnitin.
Dakle l - karnitin pola sata pre treninga, radi i aerobni trening (lagano trčanje ili brzi hod, vožnja bajsa, elipitka) i teretana naravno :)

Super Fat burner je kompleksniji sagorevač, a ono što mi se sviĂ°a kod njega je što ne sadrži kofein :)

Sačuvana
dr joey
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


« Odgovor #6 poslato: Februar 01, 2012, 04:32:10 posle podne »

Ultimate Red Zone definitivno,jedan od najboljih ako ne i najbolji..
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #5 poslato: Februar 01, 2012, 04:06:26 posle podne »

unidyne universal ;) light varijanta, za mene i vishe nego dovoljno :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
BrankaOpi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #4 poslato: Februar 01, 2012, 03:58:08 posle podne »

Treba mi malaa pomoc.Posto sam jedno vreme pila super fat burner i isla u teretanu i naravno radila program za mrsavljenje uz modifikovanu ishranu smrsala sam 7kg,kg mi se nisu povratili. Sada sam opet krenulaa idem svaki dan sem nedelje pa bih daa kupim Carni-X 500mg,zanima me daa li se razlikuje od sfb dosta,zanima me da li bi bio efikasan a ostalo mi je da izgubim nekiih 6-7kg?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Januar 24, 2012, 09:28:11 pre podne »

L-carnitine, iako važi za "blaži" sagorevač - uz proteinsku dijetu i aerobni trening daje odlične rezultate,
a mislim i da ljudi danas često preteruju sa kofeinom, pa je neki jači sagorevač (koji uglavnom sadrži velike količine kofeina ili guarane) uglavnom prejak.

Stoga,
Biotech L - carnitine chrome - povoljna cena, prijatan ukus, hrom koji reguliše nivo šećera u krvi (ja sam imala osećaj da ubija apetit)
Scitec Carni FX - 1500mg l-carnitine-a + 500 mg Acetil l karntina (još bolja forma) - u kesicama, prijatan ukus, zgodno za poneti

To bi bile neke moje tople preporuke. 
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.139 sekundi sa 18 upita.