TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 07:13:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening Savet...  (Pročitano 5482 puta)
djolegru85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #5 poslato: Januar 30, 2012, 06:43:29 pre podne »

Evo jel je ovako ok:
1dan Grudi + Trbusnjaci + Kardio
2dan Ledja + Kardio
3dan Ramena+ Trbusnjaci +Kardi
4dan Noge + Kardio
5dan Ruke +Trbusnjaci + Kardio
6dan Samo Kardio
7dan ODMOR

I recimo da mi trening traje1h30min:45 min tegovi 15 min trbusnjaci i 30 min Kardio.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #4 poslato: Januar 30, 2012, 12:28:58 pre podne »

Ruke radi poslednji dan jer ruke svakako rade svaki put i bolje ce se razvijati ako ih radish na kraju, a ramena i noge razdvoji obavezno, tako ce ramena vishe i bolje rasti a jak trening nogu ce povecati snagu i uticati na to da tvoje telo luchi vishe testosterona koji je anabolik. Noge bi bilo dobro da radish takodje poslednji ili pretposlednji dan, jer su ti svakako najjache, ako si cvrsto reshio da  trenirash 4 dana bolje izbaci ruke posebno i radi ledja/biceps, grudi/triceps, biceps i triceps max opterecenje jer ce biti aktivirani svakako posle treninga ledja tj. grudi.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
djolegru85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #3 poslato: Januar 29, 2012, 11:27:21 posle podne »

A da li da vezbam 5 dana za redom pa odmor 1 ili 2 dana ili da vezbam 2 dana pa odmor dan pa 3 dana  pa odmor dan?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Januar 29, 2012, 11:22:36 posle podne »

Moj ti je savet da posebno radis noge....Aminokiseline pre i posle treninga..
Sačuvana
djolegru85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #1 poslato: Januar 29, 2012, 10:49:35 posle podne »

Pozdrav svima...

Voleo bih da mi pomognete da izaberem pravi trening za tretanu uz malu pomoc oko suplementacije. Vec sam otvarao post vezano za uzimanje suplemenata (AnimalCuts + Whey+ Super Amino) i mnogo ste  mi pomogli.

Ovako sam ja zamisljao moj trenin:
1.dan Grudi
2.dan Ruke
3.dan Ledja
4.dan Ramena Noge
     PA DAN ODMORA... SVAKI DRUGI DAN TRBUSNJACI I SVAKI DAN KARDIO.

Mogu svaki dan da idem u tretanu u periodu od 14h do 16h.

Imam trenutno 94kg, a visok sam 188cm tako da mislim da mi je ok da smrsam nekih 5-6 kila i zasta mislim da mi nece trebati puno vremena.

Racunajte da mi je ishrana uredu(A to mi je bio najveci problem jer sam mnogo kolicinski jeo) dosta unosim proteina i jedem dosta sirovog povrca (jer inace obozavam povrce), a UH samo za dorucak (imam pet obroka, u 9h dorucak, u 10h30min uzina, u 12h rucak u 14h teretana pa jos jedan jaci odbrok u 16h, pa uzina u 18h, pa vecera u 20h i mozda ako kasno legnem jos neki badem ili salticu pojedem). Mislio sam da animal uzimam oko 13h30min a u 14h na trening, da Whey uzimam posle treninga.

E sad jos jedno pitanje da li da amino kiseline uzmem pre i posle  treninga ili izmedju tegova i kardija ili ???A mozda i bolje da kupim BCAA...

Generalno fizicki sam dosta aktivan i u teretanu sam prvi put krenuo sa 15 - 16 godina. ali samo do dvadesete sam radio ozbiljno odnosno dok sam se bavio ozbiljno fudbalom(sad imam 26 god). Posle kako sam krenuo na faks i sada kako radim vec dve godine, usled manjka vremena, dosta sam zapostavio teretanu, odnosno isao sam ali nisam imao pravi kontinuitet, jer sam bio cesto van Beograd.

Mislim da se dosta dobro snalazim u teretaani i da imam dosta snage. Kondiciono sam ok zbog cestog igranja fudbala. Generalno mi je cilj da prvo uz pomoc Animal Cuts-a smrsam malo, ali da zadrzim postojecu misicnu masu pa nakon 2 meseca da krenem da povecavam misicne masu, ali ne preterano.

Koji bi mi rezim rada preporucili i koju kombinacu misicnih grupa?

MIslim da sam vam  dao dosta informacija :)

HVala...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 19 upita.