TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 10:48:37 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PS Power pump pre work out / ne slaganje između preporučene doze  (Pročitano 330 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 27155


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #3 poslato: Februar 06, 2024, 02:45:13 posle podne »

Pozdrav svima,ovako uzeo sam ovaj pansportov pre work out prvenstveno jer nema creatina i beta alanina jer ih svuda stavljaju u mizernim količinama a ja ih posebno unosim
I nakon što sam kupio power pump video sam da na kutiji je nalepljena deklaracija na našem jeziku u kojoj kaže da je soza 5g
Dok na orginalnom delu nalepnice da se uzima 10g.
Zanima me koja od ove dve doze je ispravna (probao bih 10g(400mg kofeina) jer imam poprilicnu toleranciju na kofein jer cepam barem 3-4 kafe dnevno.
Slazem se sa Zoltanom da vredi praviti pauze,jer se pri svakodnevnom koriscenju preworkouta organizam navikne na isti i onda ne deluje.Zato ja samo onda uzimam preworkout kada mi je bas naporan dan,to je max 2 puta nedeljno,a desava se da ni jednom.Sve zavisi.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Decembar 14, 2023, 06:09:02 posle podne »

Pozdrav,znači dozer je od 5g a proizvođač preporučuje dve.
Mada sa NO ja uvek savetujem jednu dozu pa čak i pola u zavisnosti od NO kao i korisnika.
Koliko shvatam ti si već iskusan i ne reaguješ na kofein toliko.Možda da napraviš prvo pauzu i očistiš receptore pa će i kofein bolje da te radi.
Sačuvana
СкеВа
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Decembar 13, 2023, 05:50:39 posle podne »

Pozdrav svima,ovako uzeo sam ovaj pansportov pre work out prvenstveno jer nema creatina i beta alanina jer ih svuda stavljaju u mizernim količinama a ja ih posebno unosim
I nakon što sam kupio power pump video sam da na kutiji je nalepljena deklaracija na našem jeziku u kojoj kaže da je soza 5g
Dok na orginalnom delu nalepnice da se uzima 10g.
Zanima me koja od ove dve doze je ispravna (probao bih 10g(400mg kofeina) jer imam poprilicnu toleranciju na kofein jer cepam barem 3-4 kafe dnevno.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 19 upita.