TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 01:29:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 166 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: No Explode - Xpand - Nano Vapor-i ostali NO  (Pročitano 497037 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2452 poslato: Avgust 06, 2014, 12:37:41 posle podne »

A, možda još bolje je i da se uzima povremeno, odnosno po potrebi, a ne pred svaki trening kao po navici.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #2451 poslato: Avgust 06, 2014, 09:43:19 pre podne »

I opet bih samo napomenuo da sa KOFEINOM ne treba preterivati.Mislim na doze jer vec sama jedna tableta od 200mg sasvim je dovoljno jaka i ovo se pogotovu odnosi na počenike koji tek ispituju kako na šta reaguju.
Moj je savet da čak polovite dozu i neka bude za početak oko 100mg.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2450 poslato: Avgust 05, 2014, 02:49:06 posle podne »

Apsolutno se slazem...kofein u tabletama je revolucionarno resenje...a sto se sagorevaca tice, ipak treba biti pazljiv u izboru...ima ljudi koji imaju slabu toleranciju prema kofeinu...a tu su i nekada vece doze sinefrina( "zdravijeg" zamenika efedrina ), a u asportimanu Pansporta hvala Bogu ima jako dobrih sagorevaca i sa "manjom dozom" stimulanasa...dakle, dobar izbor uz jos bolju i strucniju preporuku...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #2449 poslato: Avgust 05, 2014, 12:06:58 posle podne »

Neki ljudi jednostavno teško podnose efekte stimulansa,pa im je trening još teži nego što bi bio. Tako mojoj drugarici sagorevači padaju isto teško pri intenzivnom treningu. Bilo bi dobro kada bi postojali i suplementi bez tog dela ,ali da pružaju ekekat kome su zapravo i namenjeni.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #2448 poslato: Avgust 05, 2014, 09:28:59 pre podne »

iako ima kupaca koji traže reaktore bez kofeina... tako da nekima i to možda odgovara ;)

Apsolutno tačno, jedan od primera je Storm mada je on kao kreatinski mix ali spada u tu grupu.
I sam više preferiram NO sa kofeinom i to one jače iako je od njih ostala samo pusta uspomena jer ovi novi su poprilično oslabljeni.
A kofein sami možemo dodati kroz kofeinske tablete pa eto NO sa kofeinom po želji :)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2447 poslato: Avgust 04, 2014, 11:35:54 posle podne »

Naravno, o ukusima ne treba raspravljati...ali kofein je zakon...uh sto volim metil-ksantine, tri brata - teofilin, teobromin i kofein...blago nama sa njima  ::)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2446 poslato: Avgust 04, 2014, 07:46:05 posle podne »

Ni ja ne vidim poentu NO-a bez kofeina.  :P
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2445 poslato: Avgust 04, 2014, 02:33:58 posle podne »

iako ima kupaca koji traže reaktore bez kofeina... tako da nekima i to možda odgovara ;)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2444 poslato: Avgust 04, 2014, 01:15:06 posle podne »

Ali NO-reaktor bez kofeina...daj molim te...pa to kao da pijes whey protein bez ukusa  ;D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #2443 poslato: Avgust 04, 2014, 09:40:16 pre podne »

Onaj prvi koliko znam nije imao.Za ovaj novi moguće je da ima..sve se menja.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2442 poslato: Avgust 02, 2014, 09:46:26 posle podne »

SUPPLEMENT FACTS
Serving Size 1 scoop (18.5g)
    Amount Per Serving   %Daily Value
Calories   30   
Total Carbohydrate   7 g   2%†
Vitamin D (as Cholecalciferol)   500 IU   125%
Vitamin B1 (as Thiamine HCl)   2 mg   133%
Niacin (Vitamin B3)   20 mg   100%
Vitamin B6 (as Pyridoxine HCl)   2 mg   100%
Folate (Folic acid)   200 mcg   50%
Vitamin B12 (as Cyanocobalamin)   6 mcg   100%
Pantothenic Acid   10 mg   100%
Calcium   90 mg   9%
Phosphorus    85 mg   9%
Magnesium   125 mg   31%
Sodium    170 mg   7%
Potassium   220 mg   6%
N.O.-XPLODE™ MASTER PERFORMANCE BLEND*   10.6 g   
Myogenic Matrix*   5.5 g   **
Creatine Blend (Creatine Monohydrate, Creatine Anhydrous, Creatine Peptides [Hydrolyzed Whey Protein Isolate, Creatine Monohydrate] (CREActivate™)), Taurine, Di-Calcium Phosphate, Di-Sodium Phosphate, AstraGIN® Proprietary Blend [Astragalus membranaceus Extract (root), Panax notoginseng Extract (root)]
Endura Shot*   2.8 g   **
BETA Composite (CARN+™ Blend [Beta-Alanine (as CarnoSyn®) & Beta-Alanine HCl], Betaine Anhydrous (BetaPower®)), Potassium Bicarbonate, Sodium Bicarbonate, Magnesium Oxide, Cholecalciferol
N.O. Alpha Fusion   850 mg   **
L-Citrulline Malate, Danshen Extract (Salvia miltiorrhiza) (root), Grape Skin Extract, Phyllanthus emblica Extract (fruit) (CAPROS®), Hawthorn Extract (aerial parts) (1% Flavonoids), Folate
Thermic Energy*   745 mg   **
N-Acetyl-Tyrosine, Caffeine Anhydrous, Grapefruit Bioflavonoids, Pterostilbene:Caffeine Cocrystal (PURENERGY™)
Shock Composite*   680 mg   **
DMAE Bitartrate (2-Dimethylaminoethanol), L-Lysine HCl, DL-Phenylalanine, Niacin, Calcium D-Pantothenate, Toothed Clubmoss Extract (aerial parts) (1% Huperzine A), Pyridoxine HCl, Thiamin HCl, Cyanocobalamin.

Da, N.O.-XPLODE™ |CORE SERIES ima kofeina u sebi...
 
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2441 poslato: Avgust 02, 2014, 07:15:44 posle podne »

Zoli, jesi li siguran da Xplode nema kofein u sastavu? Znam da je imao kad sam poslednji put gledao, ali sad ću da proverim opet. :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #2440 poslato: Avgust 02, 2014, 10:05:59 pre podne »

Ja sam sada recimo na BSN No Explode, i mogu vam reći da radi skoro kao NaNo Vapor. Vapor po meni deluje dosta eksplozivnije, dok No Explode meni daje dužu pumpu. Sve u svemu, ja kao individua odlicno reagujem na NO reaktore.

VApor ima stimulansa u sebi i zato je taj kick i fokus kod njega evidentan.No explode je odličan ali nema kofeina pa mu nedostaje kick koji imaju reaktori sa stimulansima.Sve u svemu oba su dobra.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2439 poslato: Jul 30, 2014, 12:13:22 posle podne »

Meni je Vapor jako pravio problem, osecao sam takvu tezinu u stomaku kao da sam popio litar soka ili piva. Jedini NO koji mi je to radio. Mada je to bilo vec davno. Sad vise volim koncentrovane formule, pa ih pojacavam argininom nekad.

Ako mu pogledamo sastav, zaista jedan od najkompleksnijih NO.... deklaracija "pola metra" :) :) 

Ja sam sada recimo na BSN No Explode, i mogu vam reći da radi skoro kao NaNo Vapor. Vapor po meni deluje dosta eksplozivnije, dok No Explode meni daje dužu pumpu. Sve u svemu, ja kao individua odlicno reagujem na NO reaktore.

super, samo napravi pauzu povremeno, posebno kada je reč o jakim stimulansima poput NO reaktora i obrati pažnju na dozu kreatina koju uzimaš dnevno jer sam u drugom postu videla da uzimaš i kreatin monohidrat, a već ga imaš u NO reaktoru.... ne treba ti više od 10 g monohidrata dnevno ukupno
Sačuvana
u_jogurtu_nema_kostiju
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 176


www.icafe.rs

iCafe
« Odgovor #2438 poslato: Jul 30, 2014, 09:15:14 pre podne »

Svi smo različiti, ja recimo imam drugara koga ni vapor ni explode nisu radili, a Twinlab Creatine Monohidrat ga je odvalio, čudo...
Sačuvana
Um je granica. Sve dok um veruje da nešto možeš napraviti, napravićeš, dok god stvarno 100% verujes!!! by Arnold Schwarzenegger
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 166 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 17 upita.