TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 08:12:49 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko odabira suplemenata?  (Pročitano 5018 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Februar 21, 2012, 10:44:04 posle podne »

to sve što si naveo je ok,  ali i ja mislim kao i Mirka - da fali ono najosnovnije, a to je čist whey protein.  Prvo to, a tek onda dodavati bcaa, kreatin i ostalo.  Whey ne mora da bude toliko skup, možeš da ga piješ samo posle treninga sa vodom i tako da uštediš.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #29 poslato: Februar 21, 2012, 05:38:38 posle podne »

Ljudi sta mislite o kombinaciji BCAA+Kreatin+mozda multivitamin ... Drugar me je zamolio da okacim ovo,ide danas u kupovinu pa ne moze da se odluci.Nema trenutno para za whey,pa kad bude imao uzece i to.Treba mu nesto za snagu,jer kombinuje neku vestinu i teretanu,a i ako je moguce masu da nabaci...Eto toliko..Hvala na predhodnim odgovorima!

Pa moze pod uslovom da ubacuje dovoljnu kolicinu proteina putem hrane, mada ja bih na njegovom mestu pre uzela protein, kreatin, multivitamin pa kasnije kad se steknu finansijske mogucnosti neke finese...
Sačuvana
DiCanio
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #28 poslato: Februar 21, 2012, 05:25:19 posle podne »

Ljudi sta mislite o kombinaciji BCAA+Kreatin+mozda multivitamin ... Drugar me je zamolio da okacim ovo,ide danas u kupovinu pa ne moze da se odluci.Nema trenutno para za whey,pa kad bude imao uzece i to.Treba mu nesto za snagu,jer kombinuje neku vestinu i teretanu,a i ako je moguce masu da nabaci...Eto toliko..Hvala na predhodnim odgovorima!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #27 poslato: Februar 09, 2012, 10:44:49 pre podne »

Neces pogresiti,dobre su.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #26 poslato: Februar 09, 2012, 12:26:10 pre podne »

Bash cu uzeti malo za promenu universalove :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #25 poslato: Februar 08, 2012, 11:57:51 posle podne »

Amino 1900 su jače sa dozama - 1.6g, naspram 1.2g u Amino 4800, tako da bi teoretski unosio manje tableta za istu količinu AK. :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #24 poslato: Februar 08, 2012, 10:41:37 posle podne »

Ja sam pio 4800 pre/posle treninga i pred spavanje po 5. Trenirao sam 2 puta dnevno pa sam pio oko 25 tableta dnevno. Zbog toga mi se i najvishe isplatilo da pijem Dyma4800. Pored toga, chini mi se da u sebi imaju najbolji i najjachi odnos bcaa.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #23 poslato: Februar 08, 2012, 10:37:13 posle podne »

Moje omiljene amino u tabletama su Amino 1900. Njih najčešće biram kada kupujem ovu vrstu proizvoda. Uzimao sam ih po 6  pre i tokom treniga.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #22 poslato: Februar 08, 2012, 08:19:56 posle podne »

Savetujem ti da uzmesh Amino4800+Bcaa Express :)

Ako mozesh samo jedno od ovoga onda definitivno BCAA Xpress! Poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #21 poslato: Februar 08, 2012, 08:19:00 posle podne »

Amino 4800 i Amino 1900 su kompeksi svih amino kiselina. BCAA Xpress su samo 3 najbitnije aminokiseline i to u prahu, a Nitro X je bcaa u kapsulama. :)Ja sam za BCAA Xpress.
Sačuvana
DiCanio
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #20 poslato: Februar 08, 2012, 08:08:05 posle podne »

Drugari,imam jos jedno pitanje za vas..  :)
Za koji dan idem u kupovinu,odlucio sam sve sta cu uzeti,sem jedne stvari,a to su amino kiseline.
Pa ako moze neko da mi preporuci i kaze osnovnu razliku izmedju sledecih proizvoda:
Amino 1900
http://www.pansport.rs/Aminokiseline/Aminokiseline-u-tabletama/UN127-Amino-1900.html

BCAA X
http://www.pansport.rs/Aminokiseline/BCAA/SN140-Nitro-X.html

BCAA Xpress
http://www.pansport.rs/Aminokiseline/BCAA/SN520-BCAA-Xpress.html

Super amino 4800
http://www.pansport.rs/Aminokiseline/Aminokiseline-u-tabletama/DY356-Super-amino-4800.html
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Februar 02, 2012, 12:05:20 posle podne »

A, ja ga greškom pio tokom treninga i nisam ni primetio. :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Februar 02, 2012, 11:49:12 pre podne »

...ili kad ga popiješ greškom, kao ja, misleći da je energetski napitak, i onda ti krene peckanje svuda po telu i ne znaš šta ti se dešava  ::)  pošto u životu nisi probao NO reaktor  ::)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #17 poslato: Februar 02, 2012, 11:26:46 pre podne »

Skupa cena za ogranicheno korishcenje. Nikada ne bih dao te pare da bi bio jak mesec dana i onda nishta.

Super je, shto je Robert rekao jednom prilikom, da ga pijesh samo kada bash nemash volje za treningom ili si neraspolozhen itd...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Februar 02, 2012, 10:21:06 pre podne »

Šire krvne sudove, osetićeš bolju mišićnu pumpu, više snage, energije i volje za trening...

Ono što je opasno u vezi njih je to da mogu da budu opasni za srce, pogotovo za nekoga ko ima problema sa tim, ili za nekoga ko povećava i povećava doze...

zato ako uzimaš NO reaktor, ono što bih ti savetovala je da dobro preispitaš da li imaš odličnu ishranu, osnovnu suplementaciju (pod tim podrazumevam protein, aminokiseline i sl.)  i onda ako imaš para (pošto im cene nisu baš jeftine) - uzmeš NO.

Lako je "navući" se na njih jer će ti prijati njihov efekat što se tiče snage i mišićne pumpe.

A što se prestanka tiče, nema JO JO efekta kod suplemenata generalno... pročitaj malo detaljnije o njima kako deluju u sekciji "osnovni pojmovi" i sve će ti biti jasnije :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.276 sekundi sa 17 upita.