TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395224 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 05:03:49 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevaci masti, ishrana  (Pročitano 4430 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Februar 28, 2012, 08:36:59 pre podne »

moje iskustvo govori drugačije, pošto radim sa klijentima i pratim njihov napredak.  Za nekoga ko ima baš višak kilograma kombinacija laganog kardio treninga uz kontrolu pulsa i rada sa opterećenjem (sprave) daje najbolje rezultate uz korigovanu ishranu. Drugo ima pozitivan psihološki efekat, relaksaciju.
Ne sumnjam da neko može da skine masnoću i samo uz korigovanu ishranu i rad sa tegovima. Mišićna masa je mašinerija za sagorevanje masti. Ali za prosečnog rekreativca kardio Da - iz više razloga.

Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #14 poslato: Februar 27, 2012, 07:43:23 posle podne »

Nadam se da me neko nije shvatio kako ne treba raditi kardio itd, ali hocu da kazhem da nije presudan u skidanju kilograma.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Februar 27, 2012, 04:31:22 posle podne »


Ima on svoje dobre strane, ne kazhem, ali nije presudan :)

kako za šta i kako za koga...

seti se samo koliko ljudi se zadiše dok se popne do trećeg sprata...
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #12 poslato: Februar 27, 2012, 12:01:26 posle podne »

Smrshacesh tako shto cesh maksimalo srediti ishranu a ne shto cesh peglati kardio 2 sata dnevno. Ja sam smrshao davno josh 15 kga a kardia video nisam. Radio sam ga nekada u danima odmora chisto eto tako.
Hocu reci, poenta je u ishrani.

Ishrana se podrazumeva, ali kardio ima svojih prednosti i pozeljno je imati ga u svojim treninzima...

Ima on svoje dobre strane, ne kazhem, ali nije presudan :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
gnew
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50


« Odgovor #11 poslato: Februar 26, 2012, 11:15:45 posle podne »

Ok, to bi bilo resenje mojim dvoumicama i problemima :)
Hvala vam na odgovorima, javicu vam kakvi su rezultati!
POZ
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #10 poslato: Februar 26, 2012, 08:23:44 posle podne »

Miraa, da mi nije mozda jak "Dyma Burn Extreme" za prvi sagorevac, zato sto mi ovo "Extreme" jako zvuci :) ?
Daniela, imam 18 godina.
Marko, koliko sam video, ti mi preporucujes 5x treninga nedeljno, intenzivnih, bez cardia.
Ali, da li bi onda imao efekat mrsavljenja bez cardia, i sa gore tvojim navedenim savetima za ishranu ?
Hvala na brzim odgovorima!
Idi toliko treninga bez kardija,regulisi ishranu ,a kasnije nakon 2 meseca ubacis i kardio ukoliko budes dodatno hteo da radis na definiciji.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #9 poslato: Februar 26, 2012, 12:50:09 posle podne »

Smrshacesh tako shto cesh maksimalo srediti ishranu a ne shto cesh peglati kardio 2 sata dnevno. Ja sam smrshao davno josh 15 kga a kardia video nisam. Radio sam ga nekada u danima odmora chisto eto tako.
Hocu reci, poenta je u ishrani.

Ishrana se podrazumeva, ali kardio ima svojih prednosti i pozeljno je imati ga u svojim treninzima...
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #8 poslato: Februar 26, 2012, 12:08:01 posle podne »

Smrshacesh tako shto cesh maksimalo srediti ishranu a ne shto cesh peglati kardio 2 sata dnevno. Ja sam smrshao davno josh 15 kga a kardia video nisam. Radio sam ga nekada u danima odmora chisto eto tako.
Hocu reci, poenta je u ishrani.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #7 poslato: Februar 26, 2012, 02:16:16 pre podne »

Nije,,,nema veze dal je prvi drugi bitno je da radi posao..5 treninga nedeljno da bi prosao sve misicne grupe, kardio ili odvojeno od treninga u teretani ili posle treninga sa opterecenjem...
Sačuvana
gnew
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50


« Odgovor #6 poslato: Februar 26, 2012, 01:42:50 pre podne »

Miraa, da mi nije mozda jak "Dyma Burn Extreme" za prvi sagorevac, zato sto mi ovo "Extreme" jako zvuci :) ?
Daniela, imam 18 godina.
Marko, koliko sam video, ti mi preporucujes 5x treninga nedeljno, intenzivnih, bez cardia.
Ali, da li bi onda imao efekat mrsavljenja bez cardia, i sa gore tvojim navedenim savetima za ishranu ?
Hvala na brzim odgovorima!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Februar 25, 2012, 11:21:18 posle podne »

Bolje je da imas 4 ili 5 treninga u teretani,ali intezivnih i jakih ,bilo koji whey,bcaa,kasnije neki sagorevac (vec ti je mirjana dala predlog za njih),4 kvalitetna proteinska obroka,uh do 17h jedi umereno po obroku.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #4 poslato: Februar 25, 2012, 11:07:29 posle podne »

Koliko imaš godina?
Sačuvana
gnew
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50


« Odgovor #3 poslato: Februar 25, 2012, 07:05:32 posle podne »

Mislim na hranu. Jer su mi treninzi nekad i do 10 uvece, pa da ne bude mozda kasno za hranu, zbog toga pitam ovo :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Februar 25, 2012, 06:58:34 posle podne »

Posto su mi treninzi u glavnom uvece, sta mi preporucujete i da li mi uopste preporucujete da uzimam nesto osim suplemenata?

pojasni ovu recenicu..mislis na obrok?

moja preporuka  Dyma Burn ili Animal Cuts...
Sačuvana
gnew
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 50


« Odgovor #1 poslato: Februar 25, 2012, 06:45:14 posle podne »

Pozdrav svima!
Polako prodjose ovi praznici, a salo se malo nagomilalo   :-\ ..pa doso je na red neki sagorevac
Sto se tice ishrane, evo neki objekivnih brojki o njoj.. oko 150gr proteina i max 100gruh, 3l vode, bez prostih uh, dosta povrca, 5 obroka, 30min posle ustajanja 1.obrok, spremanje mesa na teflonu, maslinovo ulje... itd...  >Ispravite me i dodajte/oduzmite nesto< ako ima potrebe.
Sto se treninga tice, sada treniram 5x nedeljno, ali za 10tak dana (kad i planiram da uzmem sagorevace) krenucu 3x trcanje - 3x teretana. Treninzi su mi u glavom u 5h ili 8h uvece, u zavisnosti koja sam smena u skoli.
Od suplementacije koristim whey, ali za koji dan mi stizu i Liquid Super Amino od Dymatize-a. Kada krenem na trcanje i na novi plan treninga, uzimao bih whey i amino posle cardia i teretane. Posto su mi treninzi u glavnom uvece, sta mi preporucujete i da li mi uopste preporucujete da uzimam nesto osim suplemenata?
I naravno na kraju, koji sagorevac da uzmem :) ? ..u pitanju su 5-6 viska kg, 10tak cm oko stokama.
ISPRAVITE ME I DODAJTE NESTO, SVAKI SAVET DOBRO-DOSAO ! :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.129 sekundi sa 17 upita.