TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 08:32:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin-protein-vitamini,minerali-maltodextrin  (Pročitano 4891 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #18 poslato: Mart 04, 2012, 10:30:48 pre podne »

Nije prevara, nego su nova vremena pokazala fazu punjenja kao suvišnom. Isto tako, danas mnogi koriste kreatin bez pauza ili u jako dugom vremenskom periodu. Obično takvi(tu spadam i ja) koriste samo 3-5g kreatina i to pre treninga.

Ako baš želiš pauzu, teško je precizno pričati o rokovima. Pauza nakon 2,3, 4 meseca... svejedno je. Ili pravi pauzu planski ili neplanski(kada ostaneš bez kreatina). :)
kako je naveo robert, po novim stavovima punjenje kreatinom nije potrebno.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #17 poslato: Mart 04, 2012, 10:28:23 pre podne »

VC IN 91.5% FVC 94.6% FEV1 90.4% FEV1%VC IN 95.2       PEF 119% MEF75 100.4% MEF50 74% MEF 25 55%
nalazi koje si naveo su dosta korektni, sobzirom na problem sa disajnim putevima koji navodiš... Nebi trebalo da ti to predstavlja veći problem u treningu. Treniraj u granicama koliko ti prija, a ne bi loše  ilo da imaš i neki kardio na čistom  vazduhu nižeg intenziteta u početku... Pazi se samo polena ako imaš alergije.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Mart 03, 2012, 11:58:43 posle podne »

Nije prevara, nego su nova vremena pokazala fazu punjenja kao suvišnom. Isto tako, danas mnogi koriste kreatin bez pauza ili u jako dugom vremenskom periodu. Obično takvi(tu spadam i ja) koriste samo 3-5g kreatina i to pre treninga.

Ako baš želiš pauzu, teško je precizno pričati o rokovima. Pauza nakon 2,3, 4 meseca... svejedno je. Ili pravi pauzu planski ili neplanski(kada ostaneš bez kreatina). :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Mart 03, 2012, 12:00:30 posle podne »

Ne moraš izolat da piješ solo ujutru. Možeš ga pomešati sa pirinčem ili ovsenim i tako dobiti kompletniji doručak. Kreatin uzimaj pre i posle treninga.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #14 poslato: Mart 03, 2012, 07:21:07 pre podne »

Imao sam ranije ponekad jak umor,vrtelo mi se u glavi i tako ponekad sam se gusio...al posle treninga se osecam skoz ok...mozda bi trebalo da radim manjim intezitetom..jel ok da idem u teretanu tri puta nedeljno po sat vremena..tj jel ne moze nista da mi se desi uzimam terapiju redovno jedan udah ujutro...hvala unapred,da li hoces da ti napisem nalaz spirometrije koji sam radio pre dva dana?Lecim trenutno panican poremecaj mozda sam i dobijao napade panike u teretani..ne znam stvarno tu mi je velika dilema bas..zbog cega se gusim i tako :///kaze doktor da je sve to povezano...
da, bilo bi dobro da napišeš nalaz spirometrije... 3x nedeljno je ok, ako osećaš umor malo smanji intenzitet. Da li si radio ekg nekada?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Mart 02, 2012, 05:18:17 posle podne »

Što se tiče Cell tech-a sve mu je idealno osim cene, i možda reklame :)   

šalim se, super je proizvod i utisci koji su pristigli za njega su odlični.   MeĂ°utim, dobro obrati pažnju da li imaš sve osnovne suplemente - protein, bcaa, glutamin, itd... ako sve to imaš u dovoljnoj količini pored dobre ishrane, onda možeš da ubaciš i celltech. Ovo je moje mišljenje...  znam da reklame zvuče sjajno i pakovanje primamljivo, ali za rezultat treba ići strpljivo, i birati ono što je prioritet :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #12 poslato: Mart 02, 2012, 04:40:56 posle podne »

Svi MuscleTech proizvodi su vrhunskog kvaliteta. No, nemoj da ga uzimaš ako veruješ reklami koja se vezuje za njega(26 puta više mase i sl.) jer tako nešto je nemoguće. ;)

Korišćenje zavisi od toga da li ćeš raditi fazu punjenja ili ne, tj. da li ćeš ga uzimati dva puta dnevno ili jednom.
Sačuvana
amaterkg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #11 poslato: Mart 02, 2012, 03:35:11 posle podne »

zanima me kakav je cell-tech kreatin, da li je dobar kao sto ga hvale u prodavnici i proizvodjac, i kako je najbolje uzimati ga. hvala ;)
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #10 poslato: Mart 02, 2012, 09:43:09 pre podne »

Hvala legendo :)jel moze neki doktor da mi odgovri samo na pitanje imam bronhijalnu astmu koristim simbycort pumpicu da li smem da treniram?hvala unapred :)
treniraj slobodno, samo polako... čuvaj se prašine!
nemaš nekih problema dok treniraš, napade gušenja i sl?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Mart 01, 2012, 10:01:02 posle podne »

Sad ću uputiti jednog doktora da pogleda ovu temu i odgovori ti na pitanje. ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Mart 01, 2012, 07:42:21 posle podne »

Kreatin piješ 20-30 min pre treninga.
Jedeš 30-60 min nakon PWM(šejk posle treninga).
U šejkeru spremiš whey, kreatin i maltodekstin i spakuješ u ranac. Nakon treninga samo naliješ vodu, smućkaš i popiješ. Dovoljno ti je 4-5dcl vode.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Mart 01, 2012, 04:06:56 posle podne »

I, zaista nemoj da se opterećuješ brojkama. Ako uzimaš 50% više wheya, sigurno nećeš imati 50% bolje rezultate. ;)
Sačuvana
Veljko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #6 poslato: Mart 01, 2012, 03:47:58 posle podne »

e hvala vam punooooo :) veliki pozdrav
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Mart 01, 2012, 11:19:00 pre podne »

šećeri izazivaju lučenje insulina, a to je ono što nama treba posle treninga, zajedno sa proteinom, aminokiselinama, kreatinom...

a za whey definitivno, 1 merica... drugu popij ujutru po ustajanju ako želiš/možeš i to je to
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Mart 01, 2012, 10:27:44 pre podne »

20ak grama maltodekstrina je sasvim dovoljno. Već sam ti napisao da ti neće napraviti razliku da li uzimao dozer ili dozer i po proteina nakon treninga(osim finansijske razlike :D). Ja ne bih uzimao više od jednog dozera jer taj whey ima 30g čistog proteina po dozeru.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 17 upita.