TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394257 Teme od strane 25002 Članovi Poslednji član: lazic037

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 19, 2024, 07:04:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Preporučite sve što vam pomaže u spremanju hrane  (Pročitano 6653 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #3 poslato: Mart 06, 2012, 01:47:49 pre podne »

Vec sam vise puta pominjala dry cooker keramicki, ne lepi se, mogu svasta da spremam u njemu, savrsen je...
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #2 poslato: Mart 05, 2012, 11:33:34 posle podne »

Odlichna tema :)

Sve kuvam u zepteru, sve pecem na teflonu. Ne znam koji je teflon ali je bas dobar, takodje sve pecem/kuvam bez kapi ulja i ne lepi se :)


Uskoro cu da pazarim novi teflon tako da cu uzeti ovaj sto si preporucio, nadam se da ga imaju kod mene u Idei ;D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1 poslato: Mart 05, 2012, 02:27:43 posle podne »

Neka ovo bude tema u kojoj ćemo pomagati jedni drugima preporukama svih kuhinjskih spravica/ureĂ°aja/pribora koje nam pomažu u svakodnevnom pripremanju hrane. Možete dati i negativne kritike ako nečim niste bili zadovoljni. Sve će nam to pomoći.

Evo, ja ću početi tako što ću pohvaliti i svima preporučiti ovaj Tefal-ov tiganj. Izvanredan je. Neće da zalepi čak ni bez kapi ulja. Kupio sam ga u Idea prodavnici za 1.200 din.

Posle ću okačiti i sliku tiganja kojeg ne preporučujem nikako. Platio sam ga 1.600 din, a lepi neverovatno od prvog puta. Hrana se zalepi i zagori. Skuplja prašinu sada. Uzalud bačen novac. :S
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.069 sekundi sa 17 upita.