TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:49:07 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Redovne akcije u Pansportu  (Pročitano 42496 puta)
DekiM
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #102 poslato: Maj 15, 2016, 03:23:56 pre podne »

Do kada je na akciji Scitec whey od 5kg?

Pozdrav
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #101 poslato: April 13, 2016, 10:58:17 pre podne »

Da li akcija na sajtu znači i akcija u prodavnici ili ne? Konkretno mislim na artikal Dyma Burn Extreme čija je cena trenutno na akciji 3.790 dinara (http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/DY394-Dyma-Burn-Extreme.html).

Samo telefonske i online porudžbine.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #100 poslato: April 13, 2016, 06:17:58 pre podne »

@Stef
Da, to bi bilo pametno. :) I ja ga koristim od prošle nedelje.

@Twin
Stvarno ne bih mogao da preciziram kada će se pojaviti... Kao što reče urednica pre neki dan, biće vrlo brzo i to je sve što možemo da kažemo.
Probao ga, konačno. Bolji mi je mnogo od jagode-bele čokolade. Bravo!
Sačuvana
g3n1u5
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #99 poslato: April 12, 2016, 05:00:54 posle podne »

Da li akcija na sajtu znači i akcija u prodavnici ili ne? Konkretno mislim na artikal Dyma Burn Extreme čija je cena trenutno na akciji 3.790 dinara (http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/DY394-Dyma-Burn-Extreme.html).
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #98 poslato: Decembar 25, 2015, 02:29:00 posle podne »

@Stef
Da, to bi bilo pametno. :) I ja ga koristim od prošle nedelje.

@Twin
Stvarno ne bih mogao da preciziram kada će se pojaviti... Kao što reče urednica pre neki dan, biće vrlo brzo i to je sve što možemo da kažemo.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #97 poslato: Decembar 25, 2015, 02:04:29 posle podne »

A nov ukus Power-a??!  ???
Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #96 poslato: Decembar 25, 2015, 01:57:48 posle podne »

Ok, drago mi je onda da je sve odlično završeno. :)

Što se tiče Super ponuda, kao što je to slučaj kod Hot Blooda, sve traju dvomesečno, tj. do izlaska novog broja Pansport Biltena. Sa novim brojem prezentujemo i nove akcije i super ponude. Novi Bilten izlazi početkom januara, tako da do tada važe i ove cene.

Aham, znaci pametno bi bilo stokovati jos barem jedan hot blood :)
Hvala na informaciji.

Pozdrav
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #95 poslato: Decembar 25, 2015, 01:52:24 posle podne »

Ok, drago mi je onda da je sve odlično završeno. :)

Što se tiče Super ponuda, kao što je to slučaj kod Hot Blooda, sve traju dvomesečno, tj. do izlaska novog broja Pansport Biltena. Sa novim brojem prezentujemo i nove akcije i super ponude. Novi Bilten izlazi početkom januara, tako da do tada važe i ove cene.
Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #94 poslato: Decembar 25, 2015, 01:05:15 posle podne »

Proverio sam situaciju. Akcija jeste startovala juče u 12 h, ali su u toj prodavnici imali nekih poteškoća oko izrade nivelacija i nisu smeli da započnu prodaju po novim cenama dok se ne sredi taj deo. Sada je sve u redu i možeš obaviti prazničnu kupovinu u toj prodavnici. U znak izvinjenja zbog male neprijatnosi, prilikom kupovine ćeš dobiti poklončić od nas. Pre toga mi, molim te, privatnom porukom dostavi ime i prezime kako bih prosledio prodavnici, da bi poklon otišao u prave ruke. :)




Da, da objasnila mi je Beka juce (iz pan-a u krusevcu situaciju)...tako da sam uzeo evo upravo 2 iz mileniuma ali poslao i majku da mi uzme 3 kante u krusevcu (jos juce) posto u mileniumu ima samo strawberry-w.choco.
Zaista nema potreba za time, vec je skroz dovoljan poklon ova akcija (5x1500 usteda 7500), ali zaista i te kako hvala na tome, taman eto posto vam je radnica u mileniumu trudnica mogli biste njoj neke vitamine ili minerale (ne znam vec sta trudnicama treba najvise) u tome ime da darivate :) Hvala jos jednom i kao sto sam rekao, nikakvih neprijatnosti nije bilo nego samo posto sam zaista naviknut da ste na vrhunskom nivou profesionalnosti samo sam bio iznenadjen, nista vise.

I imam pitanje, uzeo sam hot blood 820g, pa me zanima (sada tek vidim da je super cena), da li ce ta super cena potrajati ili je to samo nesto privremeno, posto zaista ovakav NO je 5-6 hiljada i mnogo nekvalitetnijih proizvodjaca?

Pozdrav
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #93 poslato: Decembar 25, 2015, 08:43:07 pre podne »

Proverio sam situaciju. Akcija jeste startovala juče u 12 h, ali su u toj prodavnici imali nekih poteškoća oko izrade nivelacija i nisu smeli da započnu prodaju po novim cenama dok se ne sredi taj deo. Sada je sve u redu i možeš obaviti prazničnu kupovinu u toj prodavnici. U znak izvinjenja zbog male neprijatnosi, prilikom kupovine ćeš dobiti poklončić od nas. Pre toga mi, molim te, privatnom porukom dostavi ime i prezime kako bih prosledio prodavnici, da bi poklon otišao u prave ruke. :)


Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #92 poslato: Decembar 24, 2015, 03:33:38 posle podne »

Bio sada do vaseg sopa u tc milenium u BG-u i kaze mi devojka koja radi (jos je i zvala 2 koleginice posto je i sama videla na internetu da lepo pise da akcija krece od DANAS) da akcije pocinje od sutra, iako je lepo naglaseno da pocinje u CETVRTAK. Mislim sto se mene tice nema problema, nije problem da odem i sutra naravno i uzmem, ali tako npr mogao sam do dolazim iz nekog prigradskog naselja samo po protein i da ispadne da je akcija ipak sutra. Malo neozbiljno za bilo koju ozbiljniju firmu.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #91 poslato: Decembar 24, 2015, 01:11:20 posle podne »

Ovog puta Pansport rasturio, ali stvarno. Svaka čast PS!
Sačuvana
Stef
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194


« Odgovor #90 poslato: Decembar 24, 2015, 01:03:19 posle podne »

Auuuuuu ja ovo nisam ocekivao! Zaista ne mogu da ne prokomentarisem i naglasim koliko sam odusevljen ovim :-)
Svaka vam cast na ovom prijatnom iznenadjenju za novu godinu! :-)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #89 poslato: Decembar 24, 2015, 12:50:19 posle podne »

Meni u subotu devojka ima kolokvijum što je sad manje bitno je l' , šaljem je po 2.27 čoko-lešnik.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #88 poslato: Decembar 24, 2015, 12:26:35 posle podne »

Jao samo da mene zakači ova akcija pa da obnovim zalihe powerproteina, neverovatno koliko je ovo povoljno.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 18 upita.