TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396369 Teme od strane 25014 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 26, 2024, 06:49:49 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: pomoc oko suplementa  (Pročitano 8247 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #40 poslato: April 28, 2012, 10:15:26 pre podne »

Najbolje je kada svako radi svoj posao i daje savete iz oblasti koju dobro poznaje. :)
Sačuvana
grki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #39 poslato: April 28, 2012, 10:04:54 pre podne »

 mislio sam ako cuts uzmem ujutru a zub me zaboli kasnije malo ili u toku dana videcemo sta ce reci doktor vidi se da dajete samo strucna misljena svaka cast na organizacij :) :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #38 poslato: April 28, 2012, 09:46:14 pre podne »

čekamo odgovor doktora ;)    ja ne bih uzimala u isto vreme, napravila bih razmak
Sačuvana
grki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #37 poslato: April 28, 2012, 09:40:30 pre podne »

hvala a ovo kad je u pitanju tableta za bolove znaci brufen kafetin nimulid hoce li smetai ako uzimam animal cuts imam par zuba koi me zabole ponekad :) :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #36 poslato: April 28, 2012, 09:20:14 pre podne »

ja bih popila cuts pre treninga, a posle treninga šejk od whey proteina, kreatina (ako već toliko želiš kreatin :)

Sačuvana
grki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #35 poslato: April 28, 2012, 09:00:49 pre podne »

dali bi smo da popijem tabletu protiv bolova ako vec uzimam animal cuts posto imam problem sa sa nekoliko zuba koi me bole povremeno
Sačuvana
grki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #34 poslato: April 28, 2012, 12:44:48 pre podne »

mogu li ovaj kretin http://static.pik.ba/galerija/2010-06/slika-60376-2010-06-1276659657-default.jpg  mesati zajedo sa animal cuts ili ih moram razdvajati pre treninga
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #33 poslato: April 27, 2012, 11:17:22 posle podne »

Samo posle treninga jednu mericu...2 gr proteina dnevno po kilogramu telesne tezine...i 5 gr kreatina pre i posle treninga..
Sačuvana
grki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #32 poslato: April 27, 2012, 11:06:32 posle podne »

Hvala a kad je whey u pitanju uzima li se samo posle treninga sobzirom da je rano ujutru ili bi mozda trebao jos koi put u toku dana i koliko grama dnevno  po kilogramu telesne tezine naravno i kolicna kreatina
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #31 poslato: April 27, 2012, 10:53:12 posle podne »

Uzmi ga na prazan stomak pola sata pre treninga...jeste odlican sagorevac ali i prilicno jak..zato pripazi..jedna kesica dnevno ce ti biti vise nego dovoljna...
Sačuvana
grki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #30 poslato: April 27, 2012, 10:50:08 posle podne »

Hvala svima na savetima pripazicu se malo kad je AC u pitanju mada koliko sam ja citao po internetu svi kazu da je odlican i da fino zavrsava posao uz to nema neke da kazem lose posledice  sem mozda bola u gavi i povisenog pritiska ali kazu da ja sve u granicama normale usput ako neko moze da mi kaze posto stalno radim u trecu smenu  posle posla oko 7;15 ujutru idem na trening pa me interesuje na koliko se uzima cuts pre treninga i dali pre ili posle uzimanja da unesem jedan obrok ili da ga popijem na prazan stomak odradim trening pa tek posle nakon treninga da uzimam hranu mozda sam malo dosadan ali mislim ako vec neznam da je najbolje da pitam hvala jos jednom.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #29 poslato: April 27, 2012, 05:31:30 posle podne »

Druze ako nikada nisi uzimao sagorevac mislim da ce ti Cuts biti jak. Meni se u pocetku povracalo od njega, a pre njega sam pio maltene sve...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #28 poslato: April 27, 2012, 05:21:32 posle podne »

baš tako kao što kaže Mirka, ali kreatin mi je sad u ovoj priči suvišan.  Dovoljno je da se lepo hraniš, a uz to da imaš nešto za oporavak - whey,  Cuts - sagorevač .   Samo pazi ako do sada nisi uzimao sagorevače da obavezno kreneš sa 1 kesicom na dan, pre treninga, osim ako ti trening nije kasno uveče. Dve su udarna doza, čak i nepotrebna.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #27 poslato: April 27, 2012, 04:24:21 posle podne »

Pozdrav,

Animal Cut uzimaj pre kardio treninga ili pre treninga sa opterecenjem, kreatin  pre i posle treninga, whey samo posle treninga....
Sačuvana
grki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #26 poslato: April 27, 2012, 03:24:27 posle podne »

Veliki pozdrav svima imam jedan mali problem pa sam po preporuci dosao na ovaj sajt citajuci odgovore koje su dobili ostali korisnici koi su imali isto nekih problema vidim da sam na prvom mestu i da ovde ima puno onih koi dosta znaju kad su tegovi u pitanju a  sto je najvaznije hoce da pomognu drugima. Meni bi u stvari trbao jedan savet kako nebih negde pogresio i sav svoj trud odveo u neku beskorisnu stranu. Treniram oko 6 meseci  malo sam zapostavio kardio pa otud  se i pojavilo malo vise masnih naslaga pretezno na stomaku a kako bih se njih resio uzeo sam animal cuts kako bi sacuvao misicnu masu od razgradnje uzimam  Whey protein dodao sam tu malo i kreatin monohidrat ultimate nutrition iskreno nisam toliko pazio na ishranu mada nisam ni preterivao sa masnocama mada sam je sada doveo u red bas kako treba  riba,mleko.jaja.meso.....znaci nista masno poceo sam od skoro da radim u trecu smenu pa mi se to sad sve pobrkalo mislim ishrana spavanje trening cak sta mislim da ni ove preparate mozda nekoristim pravilno po redosledu jer sam od skoro poceo pa bih vas zamolio ako moze za jedan pravilan redosled kada i sta uzima pre i posle treninga od ovoga sto sam naveo od preparata  i ako moze jos neki savet HVALA UNAPRED
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 17 upita.