TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395193 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 06:39:10 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potrebna pomoc u vezi treninga ! Hvala unapred  (Pročitano 26132 puta)
lsdalyssa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #118 poslato: Maj 04, 2012, 04:36:21 posle podne »

Ma jok, bas da ih povecam  ;D Viska jedino na stomaku  :D A ostatak? Jel su ok vezbe za gornji deo? Treba li jos nesto ubaciti?  ;)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #117 poslato: Maj 04, 2012, 02:08:44 posle podne »

Jedno pitanjce za sve vas...trening mi je koncipiran ovako: 3 puta nedeljno, poslepodne (primer sreda-petak-nedelja, a izmedju pauze), 1.dan- donji deo tela (opruzanja potkolenice i pregibi potkolenice, cucanj, iskorak, "aktivacija gluteusa", kardio 30 min), 2.dan- gornji deo tela (sedeci potisak iznad glave bucicama, vucenje na lat masini, kosi potisak bucicama, veslanje na donjem koturu, kardio 30 min) i 3.dan metabolicki kompleks bucicama i kardio 30 min. Da li je to dovoljno ili treba ubaciti jos neke vezbe? Imam utisak da mi u vezbama za donji deo najvise rade butine i gluteus, a listovi skoro nista, a bas bih htela da stavim malo akcenat i na njih!

Ukoliko želiš da povećaš listove onda ćeš morati da ih radiš sa vežbama za listove, ali ako ti je cilj da smanjiš listove - štop sam primetio da je slučaj kod dosta žena, onda samo drži dijetu i nećeš imati brige ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #116 poslato: Maj 04, 2012, 12:02:45 posle podne »

Jednostavno moras ubaciti posebno vezbe za listove..
Sačuvana
lsdalyssa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #115 poslato: Maj 04, 2012, 09:29:34 pre podne »

Jedno pitanjce za sve vas...trening mi je koncipiran ovako: 3 puta nedeljno, poslepodne (primer sreda-petak-nedelja, a izmedju pauze), 1.dan- donji deo tela (opruzanja potkolenice i pregibi potkolenice, cucanj, iskorak, "aktivacija gluteusa", kardio 30 min), 2.dan- gornji deo tela (sedeci potisak iznad glave bucicama, vucenje na lat masini, kosi potisak bucicama, veslanje na donjem koturu, kardio 30 min) i 3.dan metabolicki kompleks bucicama i kardio 30 min. Da li je to dovoljno ili treba ubaciti jos neke vezbe? Imam utisak da mi u vezbama za donji deo najvise rade butine i gluteus, a listovi skoro nista, a bas bih htela da stavim malo akcenat i na njih!
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #114 poslato: Maj 03, 2012, 04:33:37 posle podne »

Oke, hvala
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #113 poslato: Maj 03, 2012, 04:17:33 posle podne »

Zadnji sklek- ruke iza ledja na neku stolicu, noge na drugu i propadas telom izmedju stolica...mozes i cucanj na jednoj nozi...elem ako mozes najbolje ti ipak pohitaj u teretanu jer ti je to najbolja opcija...ili kupi te tegove pa bar da imas neko opterecenje sa kojim mozes da radis...listove neces uraditi trcanjem za njih ti je tek potrebno zesce opterecenje...inace ovo sto si napisao to ti je u principu sve jedno te isto tako da je svejedno..
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #112 poslato: Maj 03, 2012, 12:48:13 pre podne »

Nabavi bucice sto pre. Za onaj program jedino sto mogu da kazem je da je bolje da to radis, nego da ne radis nista. Nabavi 2 komada od najmanje 15kg, koje mogu da se monitiraju.
Opet me ubijas u pojam :D :D Ok, nabavicu ih za nedelju, dve iako ne vidim neku preteranu razliku u ovom stadijumu treninga, posto se ja i od ovih bw vezbi raspadnem kad idem do kraja, isto kao sto cu i od bucica  ;D

Pogledao sam tvoju temu, svaka cast za izgled.
« Poslednja izmena: Maj 03, 2012, 12:50:21 pre podne od strane R1 » Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #111 poslato: Maj 03, 2012, 12:38:56 pre podne »

Nabavi bucice sto pre. Za onaj program jedino sto mogu da kazem je da je bolje da to radis, nego da ne radis nista. Nabavi 2 komada od najmanje 15kg, koje mogu da se monitiraju.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #110 poslato: Maj 03, 2012, 12:31:13 pre podne »

Mozes ovako da izgledas od BW vezbi. Ali moraces da se potrudis oko ishrane. Verovatno vise nego sto mislis. Sigurno da ce ti ishrana biti veci problem nego vezbanje. Glavna poenta svega je da ti mozes ovaj izgled da daostignes mnogo brze ako budes trenirao sa bucicama ili ako krenes u teretanu.
Eto ipak je bilo do toga da nisam lepo objasnio cilj :) Ja se vec uplasio da nema vajde nikako :D Salim se, znam da ishrana mora biti stroga, za pocetak izbacio sam slatko, grickalice i sokove koliko mogu, trudim se da imam bar 4 cvrsta obroka dnevno, ali s obzirom na dosadasnju ishranu, navike i budzet potrajace dok to ne usavrsim do perfekcije. Aj mi reci jos da li je ok da radim onako kako sam napisao, pa kad nabavim bucice javicu se da iskorigujemo program :)

Hvala jos jednom, pozz :)
Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #109 poslato: Maj 03, 2012, 12:21:02 pre podne »

Mozes ovako da izgledas od BW vezbi. Ali moraces da se potrudis oko ishrane. Verovatno vise nego sto mislis. Sigurno da ce ti ishrana biti veci problem nego vezbanje. Glavna poenta svega je da ti mozes ovaj izgled da daostignes mnogo brze ako budes trenirao sa bucicama ili ako krenes u teretanu.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #108 poslato: Maj 02, 2012, 11:55:15 posle podne »

Pa i nije da zelim bas mnogo krupan da budem :D Zelim samo dobar stav, neku atletsku gradju i da se malo zategnem. Ajd ok, ako to nije moguce (mada ne verujem da nije, al' dobro) krenucu u gym, ali rekoh vec da uzimam bucice kad steknem malo kondicije ;) glupo mi je sutra da krenem u teretanu i zavrsavam trening za 10 minuta. Ja sad mogu da uradim 50-60 cucnjeva i nesto manje sklekova i trbusnjaka, gde sa takvom kondicijom da krecem u teretanu :D

kad kazem bw, mislim do one granice gde napredak staje, pa posle da na iste vezbe dodam opterecenja u vidu dodatnog gvozdja. Zar je moguce da ovo ne moze da se dobije takvim vezbama?



 :-\

Znaci to je nesto sto odprilike zelim, nije mi bitna brzina napretka, ne zurim nigde, a video sam mnogo bw transformacija koje lice na ovo. Vec vidim napredak posle mesec dana u rukama od sklekova, a mogu misliti kako ce biti sa zgibovima. E sad, razumem da ce jednom to stati jer se misici naviknu na istu tezinu, ali dotle valjda ih vredi raditi?  :)
« Poslednja izmena: Maj 03, 2012, 12:00:32 pre podne od strane R1 » Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #107 poslato: Maj 02, 2012, 11:22:58 posle podne »

Nek' si mu rekao. Te Hanibal trening fore mogu da uspeju nakon dosta godina vezbanja. Ali sto se estetike izgleda tice, nikad neces biti krupan od BW vezbi. Iz iskustva ti govorim. Nema potrebe da budes glup par godina i da se trudis, kada nas ima dosta koji smo ispali glupi za i tebe i sad pokusavamo da te usmerimo na pravi put. Ako vec neces u teretanu, nabavi bucice, to zaista ne mora da bude skupo. Imaces mnogo bolje rezultate.
Ali ako hoces da se tesis da je bolje da radis BW nego da se izlezavas kod kuce, onda mozes i tako.

P.S.
Nemoj da slusas ljude koji ti govore da su ''prirodne'' vezbe, tj. bez tegova najbolje i najzdravije. To je totalna nebuloza. Misici nogu ne razlikuju da li ces da cucnes sa sipkom ili bez nje. Ukoliko radis pravilno, na isti nacin ces pogadjati misic, samo sa razlicitim opterecenjem. A da ne kazem to sto bez tegova, nema vajde od 90% vezbi koje bi izvodio sa opterecenjem.
« Poslednja izmena: Maj 02, 2012, 11:31:50 posle podne od strane next Cutler » Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #106 poslato: Maj 02, 2012, 11:09:01 posle podne »

Nema vajde od BW vezbi.Eto sad si cuo i drugi put.  :P ;) Nije da nemaju nikakvog ucinka,ali je to smesno u odnosu na gvozdje...treba ti puuuuno vise vremena da bi imao rezultate,treba ti dobra genetika,dobra ishrana i opet neces imati dobra ramena,grudi,noge...Ima nekoliko BW vezbi koje valjaju,kao sto su zgibovi i propadanje,ali sklekovi cucnjevi bez opterecenja,itd. ti trebaju samo u jednoj situaciji ako to radis negde za neku ocenu ili se takmicis sa nekim...
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #105 poslato: Maj 02, 2012, 10:25:06 posle podne »

Nema vajde od ovoga sto zelis da radis,jedino zgibovi sto ce dati rezultate kakvi treba da budu...pretpostavljam da cucnjeve radis bez opterecenja,to je glupost. :) Kreni u teretanu i vezbaj ko covek,nemoj traziti izgovore za to tipa nema vremena,faks,ovo ono...
prvi put cujem da od bw vezbi nema vajde :o
« Poslednja izmena: Maj 02, 2012, 10:35:02 posle podne od strane R1 » Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #104 poslato: Maj 02, 2012, 08:19:42 posle podne »

Nema vajde od ovoga sto zelis da radis,jedino zgibovi sto ce dati rezultate kakvi treba da budu...pretpostavljam da cucnjeve radis bez opterecenja,to je glupost. :) Kreni u teretanu i vezbaj ko covek,nemoj traziti izgovore za to tipa nema vremena,faks,ovo ono...
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 17 upita.