TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 12:15:29 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 75 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o Whey proteinu  (Pročitano 246983 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #101 poslato: Avgust 03, 2012, 02:25:33 posle podne »

razumem stav, to za kućno gajenje i jeste jedina opcija ;)  samo je bitno i kakvu hranu ćeš davati tim kokoškama jer i to čime se pilići npr. kljukaju je otrov najgore vrste...

nažalost, zagaĂ°enost vode, vazduha, zemljišta, hrane... polako postaje neizbežno.. tužno ali istinito
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #100 poslato: Avgust 02, 2012, 05:52:07 posle podne »

stari moj bivša ministarka poljoprivrede Ivana Dulić Marković (ona što liči na muškarca), koja je bila stipendista američkog Monsanta, uvezla je 2005. u Srbiju oko 200.000 tona genetski modifikovane soje i semena gm soje... potom se neko vreme zalagala za proizvodnju gm soje u Srbiji.
Tu je potom nastala neka frka, šatro su jedan deo uništili_vratili, a veći deo je nestao u zemlji  ;D
Tako da, vrlo verovatno, ti, kao i svi mi, odavno već žvaćeš genetski modifikovane organizme i narašće ti rep do 2024. god.  ;D jbg, takav ti je život...
Znam da mi nece narasti rep,ali ako vec na nesto mogu da uticem,da ne unosim to djubre u sebe,zasto da ne pokusam.Inace citao sam dosta o Monsanto-u i o Codex Alimentarius,cije nalepnice vec mozes videti na nekim proizvodima domace mesne industrije..Jbs mi sve ako ne kupim jednu kravu sa teletom i stavim je na terasu,a kokoske u podrum...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #99 poslato: Avgust 02, 2012, 05:44:32 posle podne »

Znam da su kolicine minimalne,ali to ne menja moj stav da ne zelim da ih unosim..I jel to znaci da ni za jedan proizvod ne moze sa sigurnoscu da se kaze da ne sadrzi genetski modifikovanu soju?

verovatno da ne, kao i za 99% stvari koje kupujemo svakodnevno u hipermarketima...

A što se Pansporta tiče, Robert je već objasnio...
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #98 poslato: Avgust 02, 2012, 04:37:28 posle podne »

Znam da su kolicine minimalne,ali to ne menja moj stav da ne zelim da ih unosim..I jel to znaci da ni za jedan proizvod ne moze sa sigurnoscu da se kaze da ne sadrzi genetski modifikovanu soju?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #97 poslato: Avgust 02, 2012, 03:05:55 posle podne »

količina je zaista minimalna, kao što sam i mislila...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #96 poslato: Avgust 02, 2012, 02:37:18 posle podne »

Po našem zakonu nismo bili dužni da napišemo za sadržaj GMO soje, jer je njeno prisustvo ovde 0.2%, a sve ispod 0.9% se tretira kao da je nema, ali smo ipak napisali.

Pored toga, sve proteinske čokoladice koje dolaze iz USA sadrže GMO soju. Mnogo proizvoda u ponudi drugih uvoznika takoĂ°e je sadrži, samo ne želi svako to i da označi.
« Poslednja izmena: Avgust 02, 2012, 02:56:25 posle podne od strane Robert » Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #95 poslato: Avgust 02, 2012, 02:12:48 posle podne »

Skoro sam saznao nesto sto me je zaista sokiralo,a to je da u Dymatize-ovim proteinima ima GENETSKI MODIFIKOVANE SOJE! Sada sam pogledao u opisu Elite whey-a,i skroz dole pise,onako zanemarljivo,a ranije cak ni toliko nije pisalo...Druga stvar,zar kod nas nije zabranjena genetski modifikovana hrana?Vrlo neprofesionalno od vas iz pansporta,mislite malo i na musterije i njihov izbor da li zele ili ne zele da unose te otrove u svoj organizam,u ma kojim kolicinama one bile...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #94 poslato: Jul 25, 2012, 02:24:38 posle podne »

Daaaa! :D A, desi se kada ga nekom preporučujem da kaže: "ah, ne treba to meni, nisam ja profesionalac". ;D :D Isto tako i za druge stvari koje u svom nazivu imaju "professional". :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #93 poslato: Jul 25, 2012, 01:52:50 posle podne »

a "professional strenght" je ono što ga čini vrlo prodavanim... bar u mojoj radnji ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #92 poslato: Jul 25, 2012, 12:10:45 posle podne »

Six Star Whey je jedan od mojih omiljenih. Jako kvalitetan i odličan ukus.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #91 poslato: Jul 25, 2012, 11:39:34 pre podne »

kupio sam whey six star Whey Protein Plus ELITE SERIES koji kombinujem sa kreatinom whey 2x dnevno izmedju obroka i posle treninga i kreatin dymatize 5g pre 5g posle treninga ali me interesuje koliko je dobar ovaj whey jer ga nisam do sad koristio i nemam mnogo iskustva sa suplementima???


ma super.... bitno je da unosiš whey...  za rekreativce ne igra neku ulogu koji je u pitanju ;)  nema drastične razlike...  sem manjih razlika u sastavu,ukusu ili rastvorljivosti
Sačuvana
backspin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #90 poslato: Jul 25, 2012, 10:19:38 pre podne »

Extra jedan od boljih,ne zaboravi i proste secere posle treninga Whey+creatin+seceri

naravno sredjena ishrana se podrazumeva i bice rezultata
Sačuvana
marko85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3


« Odgovor #89 poslato: Jul 25, 2012, 10:11:05 pre podne »

kupio sam whey six star Whey Protein Plus ELITE SERIES koji kombinujem sa kreatinom whey 2x dnevno izmedju obroka i posle treninga i kreatin dymatize 5g pre 5g posle treninga ali me interesuje koliko je dobar ovaj whey jer ga nisam do sad koristio i nemam mnogo iskustva sa suplementima???
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #88 poslato: Jul 22, 2012, 04:26:42 posle podne »

Hoću. Pokušavam je naći u moru merica koje imam. :D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #87 poslato: Jul 22, 2012, 03:30:53 posle podne »

Ja mislim da ta mala zahvata 14gr, odnosno 2 te cine jednu dozu. Roberte ako imas vremena izmeri, jako me zanima :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stranice: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 75 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 18 upita.