TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 07:21:50 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 75 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o Whey proteinu  (Pročitano 247040 puta)
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #116 poslato: Septembar 23, 2012, 02:36:27 posle podne »

haha nisam ni mislio da ce mi dati kg vise misica u odnosu na drugi, pa nisam bas tolko nerealan. vazi Roberte hvala Ti samo me zanima da znam da nisam pogresio... nisam bas video da ima negde na forumu spika o tom zero-u pa reko da pitam za strucno misljenje.  ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #115 poslato: Septembar 23, 2012, 02:25:45 posle podne »

Dobar je i slobodno ga koristi. Da bi osetio koliko je jedan whey "bolji" od drugog, potrebno je jako puno vremena i iskustva, a i tada su razlike minorne.

Neće ti nijedan whey dati ni 1kg više mišića u odnosu na drugi, ako na to misliš kada pričaš o tome koji je bolji. :)
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #114 poslato: Septembar 23, 2012, 01:58:40 posle podne »

sta mislite o iso whey zero? uzeo sam ga pre 2 nedelje i nije los, naravno treba jos vremena i truda da bih postigao zeljeni izgled ali zanima me vase strucno misljenje?  :) kad sam kupovao rekose mi da je scitekov bolji ali nisam bio pri kinti tad tako da sam uzeo ovaj.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #113 poslato: Septembar 21, 2012, 07:20:33 posle podne »

Iz koje zemlje je scitek?
Koliko mi je poznato Madjarska, ali ne znam sto je to bitno?
Inace nasuprot pomalo popularnom misljenju u srba da je ova marka u "donjem domu", suprotno misljenje vlada u zapadnoj evropi. I ponuda ove firme kod nas je oko 50% njihove ukupne ponude, a mislim da je PS distributer, tako da bi ovde mogli da porade malo...
Amin za ovo! Scitec je poprilicno popularan u zapadnoj Evropi,kod nas je problem sto je asortiman njihovih prozivod jako slab,(rastuzio se kada sam video u HU kakve vrste&ukuse whey-a imaju),u Americi trenutno nije dostupan ali ga poznati sportisti reklamiraju pa ga i tamo jako traze,a to sto je srpski mentalitet takav kakav je...msm da tu nema pomoci... :-\
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #112 poslato: Septembar 21, 2012, 07:10:19 posle podne »

Iz koje zemlje je scitek?
Koliko mi je poznato Madjarska, ali ne znam sto je to bitno?
Inace nasuprot pomalo popularnom misljenju u srba da je ova marka u "donjem domu", suprotno misljenje vlada u zapadnoj evropi. I ponuda ove firme kod nas je oko 50% njihove ukupne ponude, a mislim da je PS distributer, tako da bi ovde mogli da porade malo...
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #111 poslato: Septembar 21, 2012, 07:05:15 posle podne »

@Ironman
Pricao sam sa nekim ljudima sto rade uvoz i distribuciju dijetetike, ali one po apotekama,  drogerijama i  sl., mada je stvar ista.
Poenta je da je zakon koji su doneli u izvornom obliku blagi uzas i nikome nije jasno odakle su ga prepisivali ili pod cijem uticaju.
Tako da gomila proizvoda nije vise mogla u prodaju. Onda su kad su videli sta su napravili i pod raznim uticajima, poceli da donose uredbe sa odredjenim izmenama, tako da je bilo cak situacije da imas jedno ogranicenje 3-4meseca, pa se ukine, pa posle 5-6 meseci se opet uvede.
Ogromne probleme su imali uvoznici, ali su mnogi pribegli veoma jednostavnom resenju:
Prijavili proizvode sa odgovarajuce malim dozama, i te label-e lepili, a uvozili iste one stare proizvode.

Toliko o kontroli i proveri, izgleda da je to po principu, kad je jednom prodjes, prosao si ga za trajno...

Kazu da je domacim proizvodjacima jos lakse po pitanju kontrole...
Sačuvana
Logistika Pansport
ADMINISTRATOR
Član početnik
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #110 poslato: Septembar 21, 2012, 10:31:03 pre podne »

Svi proizvodi podležu sanitarnom pregledu pre nego što se naĂ°u u prodaji, takav je slučaj i sa Dym proteinom. Dymatize Nutrition GMO soju koristi kao emulgator, jer svaki proizvod sadrži i dodatne supstance.Sadržaj soje  je ispod zakonskog minimuma od 0,9% što predviĂ°a "Zakon o genetički modifikovanim organizmima" tako da proizvod poseduje odobrenje za slobodnu prodaju od strane nadleznih organa.

Sačuvana
damirns
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #109 poslato: Avgust 10, 2012, 04:48:40 posle podne »

Iz koje zemlje je scitek?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #108 poslato: Avgust 04, 2012, 03:52:33 posle podne »

Ja uvek bacim pogled na sastav nekog novog proizvoda, ali me GMO ne odvraća od kupovine nekog supsa. Ko zna gde sve skriveno leži GMO, tako da mi je skroz bezveze da ga negde svesno izbegavam, a negde nesvesno unosim. :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #107 poslato: Avgust 04, 2012, 03:06:12 posle podne »

Pijem Biotech vec godinu dana i nisam skontao :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #106 poslato: Avgust 04, 2012, 09:44:41 pre podne »

Scitec i Biotech ne sadrže GMO.
Sačuvana
damirns
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #105 poslato: Avgust 03, 2012, 05:00:52 posle podne »

Pa jel bi mogao da pogledas kada si u radnji i kada nadjes malo slobodnog vremena,jer ja realno nemam gde to da isproveravam.Nista hitno naravno,hvala u napred.
x2
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #104 poslato: Avgust 03, 2012, 04:31:42 posle podne »

Pa jel bi mogao da pogledas kada si u radnji i kada nadjes malo slobodnog vremena,jer ja realno nemam gde to da isproveravam.Nista hitno naravno,hvala u napred.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #103 poslato: Avgust 03, 2012, 04:20:20 posle podne »

Ne mogu ti reći ovako iz glave, ali moraš da pratiš originalne deklaracije proizvoĂ°ača. Trebalo bi da je istaknuto ako sadrži GMO soju. Na srpskim deklaracijama nije obavezno da stoji naznaka(već sam ti objasnio pod kojim uslovima).
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #102 poslato: Avgust 03, 2012, 03:21:32 posle podne »

razumem stav, to za kućno gajenje i jeste jedina opcija ;)  samo je bitno i kakvu hranu ćeš davati tim kokoškama jer i to čime se pilići npr. kljukaju je otrov najgore vrste...

nažalost, zagaĂ°enost vode, vazduha, zemljišta, hrane... polako postaje neizbežno.. tužno ali istinito
Nazalost kada zivis u Beogradu ni to nije opcija :) ali da vise ne kvarim temu sa ovim...Samo bih jos pitao da li onda ima neki whey koji uopste ne sadrzi soju,pa da ne lupam glavu da li je genetski zatrovana ili ne?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 75 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 18 upita.