TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 10:29:20 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 75 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o Whey proteinu  (Pročitano 247049 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #161 poslato: Novembar 16, 2012, 11:47:30 posle podne »

Svi ukusi su odlični, tako da zaista ostaje da svako izabare prema svom omiljenom ukusu. :) Ne može se desiti greška kao sa nekim drugim proizvodima, gde naznačen ukus i nema puno veze sa stvarnim  ukusom. ;D :D
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #160 poslato: Novembar 16, 2012, 11:32:19 posle podne »

Jel moze neko da mi preporuci neki ukus od scitec-a koji bih mogao da mesam sa mlekom uz ovsene, a da nisu standard jagoda,vanila i cokolada posto mi se povraca vise od tih ukusa. Iskreno do sada nisam jos uzeo scitec proffesional ,ali sam menjao vec 5-6 proizvodjaca i retko sta mi se svidjalo kad promesam sa mlekom,i to sto mi se svidjalo mi se vec smucilo pa me zanima vase misljenje. Znam da su ukusi razliciti ali predpostavljam da postoji nesto provereno :D poz

Bela cokolada-jagoda je super....
mmm odlican, a coko-kokos sad kad sam probao jos mi je lepsi. :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #159 poslato: Novembar 16, 2012, 11:19:51 posle podne »

Jel moze neko da mi preporuci neki ukus od scitec-a koji bih mogao da mesam sa mlekom uz ovsene, a da nisu standard jagoda,vanila i cokolada posto mi se povraca vise od tih ukusa. Iskreno do sada nisam jos uzeo scitec proffesional ,ali sam menjao vec 5-6 proizvodjaca i retko sta mi se svidjalo kad promesam sa mlekom,i to sto mi se svidjalo mi se vec smucilo pa me zanima vase misljenje. Znam da su ukusi razliciti ali predpostavljam da postoji nesto provereno :D poz

Bela cokolada-jagoda je super....
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #158 poslato: Novembar 16, 2012, 11:09:43 posle podne »

Ja koristim trenutno Honey-vanilla,i prija mi taj ukus meda ujutru sa ovsenim,ali sto se tice Prof-a,Bela cokolada-jagoda je meni ipak neprevazidjena. Koliko god da sam fan choco ukusa,moram da menjam jer ovsene svakog jutra jedem sa whey-om,pa da mi se ne smuci. Coko-lesnik mi je takodje dobar. Ostale nisam probao. Bela cokoloda -jagoda all the way,ili da uzmes Gasparijev cookies,on mi je drugi na listi.  8)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #157 poslato: Novembar 16, 2012, 08:49:44 posle podne »

Svi ukusi Professionala su izvanredni, pa jedino da izabereš nešto prema sebi, tj. prema onome što voliš. Ukusi su im jako verni.
« Poslednja izmena: Novembar 16, 2012, 08:51:28 posle podne od strane Robert » Sačuvana
nbg92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 87

« Odgovor #156 poslato: Novembar 16, 2012, 08:34:39 posle podne »

Jel moze neko da mi preporuci neki ukus od scitec-a koji bih mogao da mesam sa mlekom uz ovsene, a da nisu standard jagoda,vanila i cokolada posto mi se povraca vise od tih ukusa. Iskreno do sada nisam jos uzeo scitec proffesional ,ali sam menjao vec 5-6 proizvodjaca i retko sta mi se svidjalo kad promesam sa mlekom,i to sto mi se svidjalo mi se vec smucilo pa me zanima vase misljenje. Znam da su ukusi razliciti ali predpostavljam da postoji nesto provereno :D poz
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #155 poslato: Novembar 15, 2012, 03:15:23 posle podne »

Ma vise mi je do kvaliteta,nego do ukusa.... Nisam osetljiv na mleko nikada bio,tako da ko zna sta je u pitanju. Uzimam whey u svakom slucaju,pa cemo da vidimo :D

U tom slucaju uzmi Elite Whey...Bilo sta da uzmes Dymatizovo neces pogresiti...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #154 poslato: Novembar 14, 2012, 08:32:43 pre podne »

Ma vise mi je do kvaliteta,nego do ukusa.... Nisam osetljiv na mleko nikada bio,tako da ko zna sta je u pitanju. Uzimam whey u svakom slucaju,pa cemo da vidimo :D

pa da, kesice ili manje pakovanje što ti kaže Robert, mada ne verujem da ćeš imati problema, plus digestivni enzimi kojih ima takoĂ°e u pomenutim proteinima

gejner je ipak mnogo kompleksnijeg sastava
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #153 poslato: Novembar 13, 2012, 08:04:07 posle podne »

Ili manje pakovanje ili kesicu sa jednim doziranjem, to ti je moj savet. :) Ne očekujem da imaš problem i sa wheyom, ali bila bi šteta dati 6-7 hiljada dinara za veće pakovanje, pa onda utvrdiš da opet imaš problem.
Sačuvana
Bećar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56


Imagine who you want to be!

« Odgovor #152 poslato: Novembar 13, 2012, 07:54:08 posle podne »

Ma vise mi je do kvaliteta,nego do ukusa.... Nisam osetljiv na mleko nikada bio,tako da ko zna sta je u pitanju. Uzimam whey u svakom slucaju,pa cemo da vidimo :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #151 poslato: Novembar 13, 2012, 11:23:39 pre podne »

Rastvarao sam ga u 500ml vode i 2 obicne merice gainera... Pio sam i sam mlekom,sporo,brzo nista ne pomaze.Zelim da predjem na whey protein,ogadio mi se svaki gainer.

Ne bi trebalo da imaš problema sa whey-om.  Da li si osetljiv na mleko, generalno? može biti i do toga...

probaj Elite whey koji je na akciji trenutno ili Scitec whey professional koji su ti već predložili zbog divnog ukusa, a ja moram da potvrdim ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #150 poslato: Novembar 13, 2012, 10:38:18 pre podne »

Kome je bitan ukus onda definitivno Scitec professional serija za koju imamsamo reci hvale.
Sačuvana
DimitrijeBGD
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #149 poslato: Novembar 12, 2012, 11:15:46 posle podne »

Scitecov whey professional 100% coko-kokos je objasnio neke stvarii.  ;D
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #148 poslato: Novembar 12, 2012, 10:53:51 posle podne »

Uzmi Elite whey ako ti nije bitan ukus ako jeste onda Scitecov whey...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #147 poslato: Novembar 12, 2012, 06:41:47 posle podne »

Ne verujem da ćeš imati probleme sa wheyom, ali ćeš morati sam da testiraš. Ogromna većina ljudi nije imala takve simptome.
Predlažem ti da probaš neki koji se može kupiti u kesicama(jeftinije ti izaĂ°e testiranje), kao na primer Scitec ili Biotech, pa vidiš kako stvari stoje.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 75 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.