TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:54:40 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 75 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o Whey proteinu  (Pročitano 246995 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #176 poslato: Decembar 14, 2012, 09:10:19 posle podne »

Uzmes mericu mhey-a i natovaris ovsenih,da vidis sitosti bar 2sata :D

Zavisi mene licno ovsene ne mogu da zasite tako da nikad ne jedem ujurtu samo njih vec jos nesto pride ;)
Sačuvana
damirns
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #175 poslato: Decembar 13, 2012, 07:59:49 posle podne »

Uzmes mericu mhey-a i natovaris ovsenih,da vidis sitosti bar 2sata :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #174 poslato: Decembar 13, 2012, 07:53:20 posle podne »

Bolje i whey nego ništa. Whey ne služi kao zamena obroka, ali možeš i njime "zakrpiti" rupu u jelovniku. Ako imaš uslova, dodaj mu malo i nekog koštunjavog voća(lešnik, orah, badem...).
Sačuvana
SF
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #173 poslato: Decembar 13, 2012, 07:35:21 posle podne »

Da li je pozeljno piti whey kao zamenu za obrok kada nisam u mogucnosti da jedem "ko covek"?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #172 poslato: Decembar 13, 2012, 07:13:52 posle podne »

Ok, nazad na temu - pitanja i utisci o wheyu. ;)
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #171 poslato: Decembar 13, 2012, 07:03:18 posle podne »

Nije problem kada konstatuješ istinite činjenice(bljutava Ella, suvo belo meso...), već kad ne možeš da se izboriš sa njima. :)
Na to sam i mislio! ;)

@ Mighty Mo
Pa nekako tvoja konstatacija najbolje zvuci,samo ja prvi priznajem da imam taj neki problem ''ili-ili",ne znam kako da ga drugacije nazovem. Ili idem hard-core,ili ne idem nikako. Odavno je umerenost u svemu jedna od najvecih vrlina,ali meni je i dalje lakse da 6 dana strogo pazim na klopu,bez i kockice cokolade (i ako znam da mi ista nece doneti stetu),pa da nedeljom uzmem ono sto zelim,jer ovim nacinom vec 2 godine odrzavam form uakkvu zelim. A probao sam na tu foru ''po malo,umereno",pa mi se desavalo da svaki 3-4 dan unesem vise nego sto sam hteo. Imam bezbroj recepata za piletinu sa rizom,ali je i dalje spremam na vodi,sa malo vegete. A znam da je ukusnija ukoliko se doda kasikica butera od kikirikija,ili kasikica light majoneza,pavlake ili sta ja znam vec...ali kako kaze Antonio Kasano,fudbaler Intera koji kuburi sa kilazom:"Boze,kako cu se samo ugojiti kad se penzionisem!"...to ceka i mene.

I ja tako radim.Ne mogu da uzmem kockicu cokolade, ili pojedem 100 grama ili nista.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #170 poslato: Decembar 13, 2012, 03:43:31 posle podne »

Pa nije bas da nemamo izbor da uzmemo i ukusno i kvalitetno pa samim tim sto da ne. Zasto ne spojiti i jedno i drugo. Inace ja sebi ni u  starosti necu dozvoliti da budem debela jer mi je to prvenstveno ruzno. Treba uvek voditi racuna o sebi bezobzira na godine.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #169 poslato: Decembar 13, 2012, 12:58:56 posle podne »

naravno, i to je sasvim ok.  Svako od nas je razlicit.

Ja više mislim na rekreativce i generalnu populaciju jer je moj posao upravo rad sa ljudima :) i imam poprilično iskustva po tom pitanju pa iznosim ono za šta imam prave podatke...  meĂ°u kojima je i to što sam navela u postu iznad :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #168 poslato: Decembar 13, 2012, 12:55:42 posle podne »

Nije problem kada konstatuješ istinite činjenice(bljutava Ella, suvo belo meso...), već kad ne možeš da se izboriš sa njima. :)
Na to sam i mislio! ;)

@ Mighty Mo
Pa nekako tvoja konstatacija najbolje zvuci,samo ja prvi priznajem da imam taj neki problem ''ili-ili",ne znam kako da ga drugacije nazovem. Ili idem hard-core,ili ne idem nikako. Odavno je umerenost u svemu jedna od najvecih vrlina,ali meni je i dalje lakse da 6 dana strogo pazim na klopu,bez i kockice cokolade (i ako znam da mi ista nece doneti stetu),pa da nedeljom uzmem ono sto zelim,jer ovim nacinom vec 2 godine odrzavam form uakkvu zelim. A probao sam na tu foru ''po malo,umereno",pa mi se desavalo da svaki 3-4 dan unesem vise nego sto sam hteo. Imam bezbroj recepata za piletinu sa rizom,ali je i dalje spremam na vodi,sa malo vegete. A znam da je ukusnija ukoliko se doda kasikica butera od kikirikija,ili kasikica light majoneza,pavlake ili sta ja znam vec...ali kako kaze Antonio Kasano,fudbaler Intera koji kuburi sa kilazom:"Boze,kako cu se samo ugojiti kad se penzionisem!"...to ceka i mene.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #167 poslato: Decembar 13, 2012, 10:24:42 pre podne »

Ja opet imam drugačije mišljenje, zašto ne uzeti nešto što je pored toga što je i zdravo - ukusno i primamljivo, da sami sebi učinimo ishranu interesantnijom i ukusnijom. Mnoštvo proizvoĂ°ača ima u isto vreme i jako kvalitetne proizvode sa vrhunskim ukusima. Mnogim ljudima ovo puno znači.

Iz mog iskustva, ljudi duže ostaju na režimu pravilne i zdrave ishrane ukoliko je ona raznovrsna i ukusna. Na forumu zato i dajemo svakodnevne ideje za recepte i dr.

Zato smo tu i na forumu da razmenimo mišljenja i iskustva.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #166 poslato: Decembar 13, 2012, 10:23:31 pre podne »

Nije problem kada konstatuješ istinite činjenice(bljutava Ella, suvo belo meso...), već kad ne možeš da se izboriš sa njima. :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #165 poslato: Decembar 13, 2012, 10:11:37 pre podne »

Upravo sam kupila Nitro Gold Pro Biotech  ukus čokolada kokos.    Predivan, predivan....
Oooo da... :) Koristio sam prvo taj,sad sam uzeo choco-butter,i mogu reci da kada mi dodje vreme da ga konzumiram,budem srecan kao Bozic Bata! ;D
Moje je mišljenje da onaj ko zaista želi uspeh neće gledati ukus već kvalitet proteina.Ko hoće da uživa u ukusima njemu je napredak na drugom mestu.Ne kažem ja da nema fantastičnih ukzsa,ali to nije prioritet u vašem napretku.
Slazem se i sa ovim. Ok mi je kada neko od istog proizvodjaca whey-a bira lepsi ukus,ali kada mi neko kaze da mu je belo meso suvo i bezukusno,Ella bljutava,ovsene gorke i slicno,onda vidim i koliko je taj neko (ne)spreman da ispuni zacrtane ciljeve. Odricanja u ovom nacinu zivota/ishrane postoje.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #164 poslato: Decembar 13, 2012, 09:35:30 pre podne »

Moje je mišljenje da onaj ko zaista želi uspeh neće gledati ukus već kvalitet proteina.Ko hoće da uživa u ukusima njemu je napredak na drugom mestu.Ne kažem ja da nema fantastičnih ukzsa,ali to nije prioritet u vašem napretku.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #163 poslato: Decembar 13, 2012, 08:37:58 pre podne »

Upravo sam kupila Nitro Gold Pro Biotech  ukus čokolada kokos.    Predivan, predivan....
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #162 poslato: Novembar 17, 2012, 09:46:37 pre podne »

Svi ukusi su odlični, tako da zaista ostaje da svako izabare prema svom omiljenom ukusu. :) Ne može se desiti greška kao sa nekim drugim proizvodima, gde naznačen ukus i nema puno veze sa stvarnim  ukusom. ;D :D
Covek sve rekao!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 75 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.054 sekundi sa 18 upita.