TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 08:06:05 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 75 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o Whey proteinu  (Pročitano 247041 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #236 poslato: Januar 12, 2013, 03:48:36 posle podne »

Ja sam pre 2 dana otvorio kutiju Syngex-a,sve pohvale. Odnos cena/kvalitet mu je trenutno najbolji u Srbiji. Ukus rastura,Cookies,dobro se muti,a u pakovanju od 2,7 kg dobija se 89 merica u kojima se nalazi 2o grama proteina(merica je 25 grama). S obzirom na ekonomsku situaciju,Syngex ce uskoro postati najprodavaniji whey u Srbiji. Podrzavam! 8)


+1
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #235 poslato: Januar 12, 2013, 10:06:06 pre podne »

Ja sam pre 2 dana otvorio kutiju Syngex-a,sve pohvale. Odnos cena/kvalitet mu je trenutno najbolji u Srbiji. Ukus rastura,Cookies,dobro se muti,a u pakovanju od 2,7 kg dobija se 89 merica u kojima se nalazi 2o grama proteina(merica je 25 grama). S obzirom na ekonomsku situaciju,Syngex ce uskoro postati najprodavaniji whey u Srbiji. Podrzavam! 8)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #234 poslato: Januar 12, 2013, 12:54:48 pre podne »

Ako se ne varam, Syngex je blend, pa ga kao takvog ne možeš porediti ni sa Twinlab Wheyom ni sa Elite wheyom.

Whey Isolate z filtracijo spirofuzne reverzne ozmoze ! VPX SYNGEX je sinergistička mješavina vrhunskog izolata i koncentrata proteina sirutke


Spoj izolata i koncentrata sa nekom novom formulom,nema soje i ostale budjave stvari, samo whey, samo je mana sto ima  oko 67% proteina, ali dobro nista to za pocetnike ne znaci u zivotu..odlican je za sve pare ;) a ukus mu je babaroga :P morao sam da razbijem monotoniju sciteca i jak ukus dymatize-a ;)

Najbolje je probati nove stvari, whey ko whey svaki je na svoj nacin dobar..probas,izgustiras ides dalje,ionako ne traje vecno :D
« Poslednja izmena: Januar 12, 2013, 12:57:10 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #233 poslato: Januar 11, 2013, 10:07:37 posle podne »

Ako se ne varam, Syngex je blend, pa ga kao takvog ne možeš porediti ni sa Twinlab Wheyom ni sa Elite wheyom.
Sačuvana
daniel.t
Gost
« Odgovor #232 poslato: Januar 11, 2013, 09:36:29 posle podne »

Pa ne znam kako mu se krece cena inace, ali ja mogu da ga dobijem po 4800 dinara, a Elite whey po 5500 dinara. Twinlab, cena koja je tu na sajtu...
Hvala na preporuci u svakom slucaju.

Mene je samo bunilo to sto nigde ne pise nista za amino kiseline kod njega, a kod svih ostalih pise i ne znam kako da ga poredim onda sa bilo cime...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #231 poslato: Januar 11, 2013, 08:19:14 posle podne »

Imam jedno pitanje... Hocu da pocnem sa koriscenjem nekog whey proteina i ono sto mi po ceni odgovara je Dymatize-ov Elite whey, ovaj Twinlab-ov sto je na akciji i mogu dosta povoljno da dobijem VPX-ov SYNGEX Whey Protein.
Interesuje me sledece... Da li je neko koristio ovaj poslednji, jer o ova druga dva ima pisano dosta na forumu, a kod ovog treceg me buni to sto na netu ne mogu nigde da nadjem sastav amino kiselina u njemu, nego samo kalorijsku vrednost, kolicinu proteina i masti u njemu. Pogledao sam na desetine drugih proteina i kod svih pise sastav amino kiselina, a kod ovog ne pise bas nista, pa mi nije jasno o cemu se radi.

Imate neku preporuku za nesto od ova tri? Prema onome sto sam procitao, Elite whey mi je nekako favorit, ali mu je i cena najveca, dok Syngex ima najveci procenat proteina i najvise doza iz pakovanja. Svi su 2.27 kg.

Hvala unapred.


Ja  koristim Vpx syngex vec evo treca tura cream % cookies i prezadovoljan sam,preporuka ako ga imas za manju lovu,neces pogresiti

Pa Vpx pravi shotgun koji svi hvale, zasto bi omanuli onda oko whey-a,nema potrebe ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #230 poslato: Januar 11, 2013, 05:04:35 posle podne »

Nemamo u ponudi VPX proizvode, zato i nema puno informacija o njemu na forumu.

Moja preporuka je da iskoristiš akciju i uzmeš Twinlab Whey. Odličan je izbor i po redovnoj ceni, a kamoli po ovoj sniženoj. ;)
Sačuvana
daniel.t
Gost
« Odgovor #229 poslato: Januar 11, 2013, 04:36:53 posle podne »

Imam jedno pitanje... Hocu da pocnem sa koriscenjem nekog whey proteina i ono sto mi po ceni odgovara je Dymatize-ov Elite whey, ovaj Twinlab-ov sto je na akciji i mogu dosta povoljno da dobijem VPX-ov SYNGEX Whey Protein.
Interesuje me sledece... Da li je neko koristio ovaj poslednji, jer o ova druga dva ima pisano dosta na forumu, a kod ovog treceg me buni to sto na netu ne mogu nigde da nadjem sastav amino kiselina u njemu, nego samo kalorijsku vrednost, kolicinu proteina i masti u njemu. Pogledao sam na desetine drugih proteina i kod svih pise sastav amino kiselina, a kod ovog ne pise bas nista, pa mi nije jasno o cemu se radi.

Imate neku preporuku za nesto od ova tri? Prema onome sto sam procitao, Elite whey mi je nekako favorit, ali mu je i cena najveca, dok Syngex ima najveci procenat proteina i najvise doza iz pakovanja. Svi su 2.27 kg.

Hvala unapred.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #228 poslato: Januar 06, 2013, 03:43:26 posle podne »

Tačno tako, sve je to jako individualno. Eto, meni Scitec ukusi nisu omiljeni, pošto ne volim baš toliko intenzivne/jake i sladunjave ukuse. Ne volim ni one baš slabe, već uvek neku sredinu. Six Star whey me oduševio ukusima(vanila naročito), Iso 100 ukusi isto su mi prilično lepi. Twinlabovi su lepi ali previše blagi(naročito kolačići)... itd, itd. Da ne nabrajam sada utiske za svaki. :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #227 poslato: Januar 06, 2013, 01:44:13 posle podne »

Kada su ukusi u pitanju veoma je individualno o tome pričati jer se razlikuju od osobe do osobe.
Scitec jeste veoma obratio pažnju o ukusima svojih proizvoda ali ja na primer ne bih zaboravio jedan preparat koji je meni jako ukusan i koji sam redovno koristio u fazi definicije a reč je o Iso 100 firme Dymatize.
Onaj ko je probao zna o čemu govorim.Ukus mu je fantastičan a sastav još bolji.Jeste poprilično skup,ali kada ga uzmete znate za šta ste dali novac.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #226 poslato: Januar 05, 2013, 06:23:06 posle podne »

Evo kao sto sam i obecao,kratak brief o Twinlab-u. Probao sam ga u 4 varijante:
- Kao PWM...mozda i najbolji,sa malo vode,super se rastvara,ne peni uopste,samo ostaju te crne mrvice  :)
- Za dorucak sa ovsenim...ok,solidan,Scitec ipak ostaje i mama i tata za to
- Sa jajima i ovsenim kao mafin...najslabiji od svega,ukus kao da sam pomesao brasno i jaja  :-\
- Sa Ellom...neka osrednja ocena,stavio sam i zasladjivaca,pa je proslo ok
...u sustini,kako je i Robert rekao,ukus je dobar,ali jako jako slab. Merica nikad veca,po samoj konzistenciji praha se vidi da je kvalitet dobar...msm da je Fuel najbolji za one koji preferiraju slabije ukuse...ja nisam jedan od njih...ali za 766o dinara sam dobio 4,5 kg whey-a dobrog kvaliteta i plus 2 Supreme cokoladice gratis...msm da je na kraju ovo ispala dobra trgovina...posto mi je ovo poslednji post u 2o12,zelim Vam svima da u 2o13. budete jos uspesniji i da vas zaobidju povrede...lep provod veceras! 8)

Bas tako sto se ukusa tice Scitec-u nijedan ne moze prici...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #225 poslato: Decembar 31, 2012, 07:33:16 posle podne »

Hvala na prenetim utiscima. Očigledno je da smo se složili. :)

Srećna Nova. :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #224 poslato: Decembar 31, 2012, 01:18:45 posle podne »

Evo kao sto sam i obecao,kratak brief o Twinlab-u. Probao sam ga u 4 varijante:
- Kao PWM...mozda i najbolji,sa malo vode,super se rastvara,ne peni uopste,samo ostaju te crne mrvice  :)
- Za dorucak sa ovsenim...ok,solidan,Scitec ipak ostaje i mama i tata za to
- Sa jajima i ovsenim kao mafin...najslabiji od svega,ukus kao da sam pomesao brasno i jaja  :-\
- Sa Ellom...neka osrednja ocena,stavio sam i zasladjivaca,pa je proslo ok
...u sustini,kako je i Robert rekao,ukus je dobar,ali jako jako slab. Merica nikad veca,po samoj konzistenciji praha se vidi da je kvalitet dobar...msm da je Fuel najbolji za one koji preferiraju slabije ukuse...ja nisam jedan od njih...ali za 766o dinara sam dobio 4,5 kg whey-a dobrog kvaliteta i plus 2 Supreme cokoladice gratis...msm da je na kraju ovo ispala dobra trgovina...posto mi je ovo poslednji post u 2o12,zelim Vam svima da u 2o13. budete jos uspesniji i da vas zaobidju povrede...lep provod veceras! 8)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #223 poslato: Decembar 29, 2012, 06:31:04 posle podne »

Eto, ima i takvih slučajeva znači. :) Dobro je da je tako. Ne verujem onda da nećeš biti zadovoljan sa ovim novim Myo. U principu, kod gejnera je najbitniji sastav jer sa ukusom teško da će se omanuti. :)
Sačuvana
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #222 poslato: Decembar 29, 2012, 05:22:00 posle podne »

 Svaka cast Volumassy 35 ali ja sam porastao zajedno sam sa Myo maxom  :)  :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 75 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 18 upita.