TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:40:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 75 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o Whey proteinu  (Pročitano 246979 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #296 poslato: Februar 20, 2013, 11:29:07 posle podne »

Slazem se da je Hydro bio booolji,po sastavu sigurno! Mnogo ljudi se na stranim forumima zalilo zbog povlacenja starog Gasp-a i zamenom sa ovim novim Probiotic-om...sad ubacuju i neke nove ukuse (pita sa malinama msm da je),kao da izvuku stvar malo... :P
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #295 poslato: Februar 20, 2013, 07:10:43 posle podne »

Sto se tice ukusa,Myo je jedan od najukusnijih proteina na trzistu uz BSN syntha-6.
Ja sam more proteina probao,whey ili blend ne bitno ali ni jedan nije bio ni blizu Myofusion-a..Cokolada,keks i banana bez premca.
Samo sto se hydro vise ne proizvodi,odavno je u prodaji Myofusion probiotic koji je i sastavom i ukusom daleko od hydro..
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #294 poslato: Februar 20, 2013, 06:24:26 posle podne »

Da, Myo fusion je blend,mesavina iz vise razlicitih izvora proteina (koncentrat,izolat,kod Myo F-a imas i proteine iz braon pirinca itd...)...ukusi su im mnogo bolji nego kod Izolata ili drugih ''cistijih'' oblika proteina,a i cena im je niza. I na mene je Myo F ostavio jako jako dobar utisak,bar sto se tice ukusa. Mada msm da ima i 9 grama UH po merici.
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #293 poslato: Februar 20, 2013, 05:21:07 posle podne »

Pa kako nece biti gusci kad je blend?
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #292 poslato: Februar 20, 2013, 05:19:16 posle podne »

trenutno pijem myofusion i interesuje me iskoustvo nekog ko ga je koristio...cini mi se ili sam ja lud kao da je dosta gusci od recimo elit whey-a...nisam nesto odusevljen ukusom...cookies and cream izuzev ako ga pijem sa mlekom ....doduse za razliku od elita ovaj mi stvara osecas sitosti sto mi i ne odgovara
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #291 poslato: Februar 20, 2013, 02:45:05 posle podne »

Nema potrebe da se plasis dobijanja stomaka od whey-a. Sa gejnerom treba biti oprezan,whey je skroz na mestu! ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #290 poslato: Februar 20, 2013, 12:07:10 posle podne »

Pozdrav,
Naime evo posle 6 meseci od operacije ingvinalne kile,polako krecem s treninzima.
Moram da priznam da sam se bas zapustio,jer je savet lekara bio kloniti se cimanja do 6 meseci.Sada da kucnem u drvo,osecam se kao nov :) ,ali stomak je ponovo narastao,misici se nekako opustili,ma uzas.
Imam rucni teg sa plocama,ukupne tezine 10kg pa sam zadnjih mesec dana kod kuce radio ruke i ramena,kako sam mogao.
Ali evo,pocinjem polako sa teretanom,ubacicu i lagano trckaranje kosutnjakom...

Razmisljam se o suplementaciji,uzeti npr SCI whey ili pak neke amino u tabletama za pocetak.

Zanima me da li pomenuti protein uz moju sredjenu ishranu i treninge nece dodati jos ovog stomaka kojeg vec imam :) ?Zeleo bih da poradim na figuri,malo se zategnuti i malo kvalitetne misicne mase.Mozete mi cak i vi preporuciti koji protein da pazarim, i mozda koji ima najbolji odnos kvalitet-cena.

Hvala vam!Drago mi je da sam ponovo uz vas ;)

od whey-a se neces ugojiti, naravno ne treba da preteruješ :)

imaš na akciji do kraja meseca Dymatize Elite whey, i manje i veće pakovanje, požuri :)
Sačuvana
Baggiolinho
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


Tu sam da bih ucio !!!!

« Odgovor #289 poslato: Februar 20, 2013, 12:04:42 posle podne »

Pozdrav,
Naime evo posle 6 meseci od operacije ingvinalne kile,polako krecem s treninzima.
Moram da priznam da sam se bas zapustio,jer je savet lekara bio kloniti se cimanja do 6 meseci.Sada da kucnem u drvo,osecam se kao nov :) ,ali stomak je ponovo narastao,misici se nekako opustili,ma uzas.
Imam rucni teg sa plocama,ukupne tezine 10kg pa sam zadnjih mesec dana kod kuce radio ruke i ramena,kako sam mogao.
Ali evo,pocinjem polako sa teretanom,ubacicu i lagano trckaranje kosutnjakom...

Razmisljam se o suplementaciji,uzeti npr SCI whey ili pak neke amino u tabletama za pocetak.

Zanima me da li pomenuti protein uz moju sredjenu ishranu i treninge nece dodati jos ovog stomaka kojeg vec imam :) ?Zeleo bih da poradim na figuri,malo se zategnuti i malo kvalitetne misicne mase.Mozete mi cak i vi preporuciti koji protein da pazarim, i mozda koji ima najbolji odnos kvalitet-cena.

Hvala vam!Drago mi je da sam ponovo uz vas ;)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #288 poslato: Februar 09, 2013, 10:53:49 posle podne »

Predpostavio sam,ali ipak samo da proverim jer je sinoc bilo svasta,a ja pijem protein :D

Bukvalno kao da si pitao: sinoć sam malo više popio, smem li danas jesti meso? :D

Kloni se alkohola, zato što je zlo sam po sebi, a nema veze što piješ i whey. :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #287 poslato: Februar 09, 2013, 04:03:03 posle podne »

Hahah,opusteno drugar. Whey je hrana,tacniej dodatak ishrani,tako da nemas frke...  ;)
Sačuvana
Scavenger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


Don't count days,make the days count !

« Odgovor #286 poslato: Februar 09, 2013, 02:29:50 posle podne »

Moze,alkohol i protein nemaju veze jedno sa drugim. Drugo je pitanje kako alkohol utice na opste stanej organizma,ali nema veze sa proteinom...nikakve...
Predpostavio sam,ali ipak samo da proverim jer je sinoc bilo svasta,a ja pijem protein :D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #285 poslato: Februar 09, 2013, 02:16:13 posle podne »

Moze,alkohol i protein nemaju veze jedno sa drugim. Drugo je pitanje kako alkohol utice na opste stanej organizma,ali nema veze sa proteinom...nikakve...
Sačuvana
Scavenger
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 38


Don't count days,make the days count !

« Odgovor #284 poslato: Februar 09, 2013, 02:01:48 posle podne »

Pozdrav,da li se moze piti alkohol istog dana kada se pije i protein ? Da li se moze piti akolkohol ako sam protein pio pre 2-3 dana... ?
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #283 poslato: Januar 30, 2013, 09:44:56 posle podne »

Mi ga nemamo u ponudi. Jedino što bih mogao reći jeste da iz MuscleTecha ne bi trebalo doći ništa što je slabog kvaliteta. Poznati su po jakim cenama ali i vrhunskom kvalitetu.

Inače, našu ponudu proteina možeš videti na ovom linku http://www.pansport.rs/Proteini.html


Bas zato,jer sam ga nasao po veoma povoljnoj ceni za jedan MuscleTech proizvod. Nije bitno gde, da ne reklamiram na pansport-ovom forumu. U svakom slucaju, jeftiniji od svih u pansportu sto se tice 2,27kg.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #282 poslato: Januar 29, 2013, 10:05:13 posle podne »

Mi ga nemamo u ponudi. Jedino što bih mogao reći jeste da iz MuscleTecha ne bi trebalo doći ništa što je slabog kvaliteta. Poznati su po jakim cenama ali i vrhunskom kvalitetu.

Inače, našu ponudu proteina možeš videti na ovom linku http://www.pansport.rs/Proteini.html

Sačuvana
Stranice: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 75 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.118 sekundi sa 18 upita.