TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:10:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 75 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o Whey proteinu  (Pročitano 247059 puta)
Tranda90
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 161

« Odgovor #686 poslato: April 20, 2014, 10:07:37 posle podne »

Људи, јел узимао неко суплементацију преко људи са купујем-продајем? Видим доста њих продаје, контам да је то из увоза нешто... Има ли неко сличног искуства? :)
Sačuvana
daniel.t
Gost
« Odgovor #685 poslato: April 20, 2014, 10:32:48 pre podne »

Pio sam ga ja ne tako davno... Nema nikakvog logoa, nego imas tri kese, koje su zatvorene i zavarene od gore, tako da svaku moras da odseces iznad patenta za zatvaranje, ali su skroz providne bez ikakvih oznaka.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #684 poslato: April 17, 2014, 01:45:42 posle podne »

koliko se sećam na kesama nije bilo nikakvog loga.  Kese u okviru tog pack-a su uredno zapakovane u Dymatize kutiju, koja je zatvorena, ima deklaraciju i PS hologram, tako da ako je tako onda je sve ok
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #683 poslato: April 16, 2014, 06:18:13 posle podne »

Joj, davno sam pio variety pack, pa ne mogu da se setim tog detalja oko logoa.... U svakom slučaju, ako je na kutiji naš hologram, sve je u redu i možeš slobodno da uživaš u Elitu. :)
Sačuvana
andrija93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #682 poslato: April 14, 2014, 10:45:07 posle podne »

Da mislim realno razlika se odmah primeti ali dobro nije da ne moze da se pije daleko od toga :D

I da li bi neko mogao da mi kaze ko je kupio nekad variety pack da li je normalno sto na kesama nema dymatize nutrition logoa ili tako nesto?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #681 poslato: April 14, 2014, 10:33:45 posle podne »

A, opet, kad se neko (kao ja, na primer :D) zasiti jakih, intenzivnih ukusa, baš prija  prelazak na whey koji možeš rastvoriti u decilitar vode i popiti - poput Elite Wheya.  Nisu loši njegovi ukusi, samo što Scitec na tom polju ostavlja bukvalno sve daleko iza sebe.
Sačuvana
andrija93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #680 poslato: April 14, 2014, 10:09:52 posle podne »

Meni licno bolji Scitec. Ako ti je bitan ukus, osetices da je Elite vise vestacki nego Scitec.

U pravu si definitivno je scitec bolji sto se tice ukusa :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #679 poslato: April 14, 2014, 09:04:20 pre podne »

Pio sam ukus coko lesnik i to mi je inace prvi protein koji sam uzimao i svideo mi se skroz malo me je podsecao na nesquik,ali bas zato sto mi je prvi sad bih hteo neki drugi da probam i citao sam da dosta ljudi hvale taj elite whey. Inace u teretanu idem relativno od nedavno (tacnije od novembra) i mislim da sam i dalje ipak pocetnik u svemu tome iako sam u medjuvremenu dosta naucio preko ovog foruma i raznih ljudi o ishrani,suplementaciji pa i o samim vezbama i mogu reci da sam bas zadovoljan rezultatima i promeni u poslednjih par meseci, tako da na pitanje koji su mi ciljevi ne znam kako da objasnim sem da nastavim sa jos jacim radom i trudom. I da, ne uzimam nista vise od suplemenata ali pocinjem da razmisljam o kreatinu...

A ukus mi nije bas toliko presudan mislim da bih pio i nesto sto mi nije toliko ukusno ako bi od njega brze i bolje napredovao, sad ova razlika od 2 ili 3 grama proteina po porciji ne znam da li je toliko znacajna , na duge staze verovatno pretpostavljam ali kao sto sam rekao jos sam u svemu ovome manje vise pocetnik tako da mi je svaki savet dobrodosao

Dobro je to što ti nije ukus presudan jer to znači da ćeš gledati kvalitet samog proizvoda a ne ukus koji može to i zamaskirati.
Što se tiče napretka samo polako, čitaj forum i slobodno pitaj šta te zanima jer niko se naučen nije rodio i nije sramota pitati a ovde imaš stručne ljude koji će ti rado pomoći.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #678 poslato: April 14, 2014, 05:58:29 pre podne »

Pokupio si dobre stvari...da ukus ne treba da ti bude od presudnog znacaja pri izboru proteina, kao i da te male razlike u sastavu nece uticati na formu rekreativnog vezbaca  ;)
Sačuvana
andrija93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #677 poslato: April 13, 2014, 04:41:39 posle podne »

Pio sam ukus coko lesnik i to mi je inace prvi protein koji sam uzimao i svideo mi se skroz malo me je podsecao na nesquik,ali bas zato sto mi je prvi sad bih hteo neki drugi da probam i citao sam da dosta ljudi hvale taj elite whey. Inace u teretanu idem relativno od nedavno (tacnije od novembra) i mislim da sam i dalje ipak pocetnik u svemu tome iako sam u medjuvremenu dosta naucio preko ovog foruma i raznih ljudi o ishrani,suplementaciji pa i o samim vezbama i mogu reci da sam bas zadovoljan rezultatima i promeni u poslednjih par meseci, tako da na pitanje koji su mi ciljevi ne znam kako da objasnim sem da nastavim sa jos jacim radom i trudom. I da, ne uzimam nista vise od suplemenata ali pocinjem da razmisljam o kreatinu...

A ukus mi nije bas toliko presudan mislim da bih pio i nesto sto mi nije toliko ukusno ako bi od njega brze i bolje napredovao, sad ova razlika od 2 ili 3 grama proteina po porciji ne znam da li je toliko znacajna , na duge staze verovatno pretpostavljam ali kao sto sam rekao jos sam u svemu ovome manje vise pocetnik tako da mi je svaki savet dobrodosao
« Poslednja izmena: April 13, 2014, 04:46:14 posle podne od strane andrija93 » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #676 poslato: April 12, 2014, 07:56:53 posle podne »

Meni licno bolji Scitec. Ako ti je bitan ukus, osetices da je Elite vise vestacki nego Scitec.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #675 poslato: April 12, 2014, 05:43:46 posle podne »

Kad si ga već koristio, reci nam kakvi su tvoji utisci o Whey Professionalu? :) Koji ukus si pio?

Inače, kakvi su tvoji ciljevi i da li imaš još nešto od suplemenata?
Sačuvana
andrija93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #674 poslato: April 11, 2014, 08:23:48 posle podne »

Ok hvala na ogdovoru
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #673 poslato: April 11, 2014, 06:18:19 posle podne »

Dobar izbor i neces pogresiti ako ga budes koristio !
Sačuvana
andrija93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #672 poslato: April 11, 2014, 05:59:00 posle podne »

Jel moze neko da mi kaze ko je probao elite whey neopolitan ukus kakvi su utisci, posto sad planiram da predjem sa scitec-ovog whey proffesionala na dymatize? hvala

Sačuvana
Stranice: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 75 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.052 sekundi sa 18 upita.