TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 06:03:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 75 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanja i utisci o Whey proteinu  (Pročitano 247998 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #761 poslato: Avgust 05, 2014, 07:49:40 posle podne »

scitect verovatno ima najbolji ukus ali cena je dosta losa

Da li si probao ukuse Biotech Nitro Golda? Kod mene se bolje kotiraju i od Sciteca, a posebno ukus lešnika. :)
Sačuvana
A. Kolocka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 337


« Odgovor #760 poslato: Avgust 05, 2014, 07:08:24 posle podne »

Verovatno misliš na NEW IMPROVED TASTE, koji nema više 24g nego 25g proteina po dozi, s tim što doza više nije 31g nego 36g.
Promene mi deluju dosta kozmetičke. :)
Sačuvana
Medalja se osvaja na treningu, na takmičenje samo odeš po nju.
wolf96
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #759 poslato: Avgust 05, 2014, 05:59:30 posle podne »

Jel u Pansport stiglo novo pakovanje Elite Whey-a sa crvenim gore na kom pise novi ukus?
I jedno glupo pitanje, da li je unutra crveni dozer? Meni se cini nekako veci od onog koji je bio pre xD
Sačuvana
A. Kolocka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 337


« Odgovor #758 poslato: Avgust 05, 2014, 10:57:59 pre podne »

Scitec ima odličan ukus, ali je zato 2.3kg sada skuplje od Dymatize Elite.
Sačuvana
Medalja se osvaja na treningu, na takmičenje samo odeš po nju.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #757 poslato: Avgust 04, 2014, 11:12:56 posle podne »

scitect verovatno ima najbolji ukus ali cena je dosta losa
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #756 poslato: Avgust 04, 2014, 10:35:19 posle podne »

To spada pod "egzotika", kao što rekoh. ;D Ja sam pio protein govedine sa ukusom Fruit Punch. Creva su mi se podigla posle 3-4 gutljaja.  ;D
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #755 poslato: Avgust 04, 2014, 09:56:09 posle podne »

Sad baš nešto razmišljam, kada je reč o standardnim ukusima (van, čok, jag), nešto ne mogu da se setim da sam ikada imao frku sa nekim toliko lošim da ne može da se pije. Naravno da postoje razlike, ali obično se to kreće u rangu "OK - odličan".

E, sa "egzotičnijim" ukusima može biti nevolja, u to sam se i sam uverio više puta.  ;D Naravno, ovde govorim o ukusima whey proteina. Što se tiče ukusa drugih grupa suplemenata, stvari nisu tako bajne i mogu se češće sresti neki baš loši ukusi. Ipak, kada se nema izbora, uvek kvalitet pre ukusa. Kada postoji izbor, onda biramo i ukus i kvalitet. :)
Imao sam iskustva sa zescim sra*em od ukusa proteina- snikers ukus, na silu ga pio !
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #754 poslato: Avgust 04, 2014, 09:52:11 posle podne »

Sad baš nešto razmišljam, kada je reč o standardnim ukusima (van, čok, jag), nešto ne mogu da se setim da sam ikada imao frku sa nekim toliko lošim da ne može da se pije. Naravno da postoje razlike, ali obično se to kreće u rangu "OK - odličan".

E, sa "egzotičnijim" ukusima može biti nevolja, u to sam se i sam uverio više puta.  ;D Naravno, ovde govorim o ukusima whey proteina. Što se tiče ukusa drugih grupa suplemenata, stvari nisu tako bajne i mogu se češće sresti neki baš loši ukusi. Ipak, kada se nema izbora, uvek kvalitet pre ukusa. Kada postoji izbor, onda biramo i ukus i kvalitet. :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #753 poslato: Avgust 04, 2014, 08:00:32 posle podne »

Jel imao neko iskustva sa nutrabolik Hyper whey i MT premium whey, i koji bi preoporucio od ova dva posto vidim da im je sastav slican, pa mozda ukus da prevagne...
Obzirom na nizi procenat proteina/veci procenat primesa,ukus je zbog toga poprilicno dobar. Hyperwhey sam probao ukus choco i meni je bio super. MT nisam. Sto se tice ukusa Scitec i dalje No.1. Ali meni ukus nije presudan.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #752 poslato: Avgust 02, 2014, 07:09:00 posle podne »

Hyperwhey sam pio i dopadaju mi se ukusi. Premium mislim da sam samo probao jedan dozer, ali ne mogu se nešto setiti ukusa, a nisam zapisao.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #751 poslato: Avgust 02, 2014, 02:19:13 posle podne »

Da nekada bi bas trebalo naglasiti da mleko bas i nije zeljeni sastojak u proteinskom sejku...mleko sprecava resporpciju i otezava varenje proteina(suplement)...a digestivni enzimi su velika pomoc varenju...mada, whey protein(cak i izolati) uvek sadrzi i manju kolicinu laktoze, ako tome dodamo i laktozu iz mleka(kao dodatak), eto problema kod onih koji su netolerantni na laktozu, sto takodje treba uzeti u obzir...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #750 poslato: Avgust 02, 2014, 08:00:31 pre podne »

Jel imao neko iskustva sa nutrabolik Hyper whey i MT premium whey, i koji bi preoporucio od ova dva posto vidim da im je sastav slican, pa mozda ukus da prevagne...
Za nutrabolikov hyperwhey - drugar ga je pio i kaze da je ukus odvratan i da je cesto imao dijareju od njega. za ovaj drugi ne znam

savet:  neka proba neki protein koji u svom sastavu uključuje i digestivne enzime, poput Dymatize Elite whey ili Scitec 100% whey protein professional....  i neka ga pije sa vodom, jer nekad je u mleku problem...  ne mora biti do proteina, ali svi smo različiti....
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #749 poslato: Avgust 02, 2014, 12:03:16 pre podne »

Uh te cuvene price o prolivu i whey proteinu...ne zaboravite da se svi mi razlikujemo po pitanju osetljivosti na sastojke nekih suplemenata...moguce da je u pitanju pogresno doziranje, nesrazmera u odnosu vode i dodatog proteinskog praha, a naravno tu je i kvalitet suplementa...sve je to individualno...osecaj nadutosti, grcevi, gasovi, proliv su znaci loseg varenja...dakle, probati vise razlicitih proizvodjaca i videti sta kome najbolje odgovara...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #748 poslato: Avgust 01, 2014, 11:49:25 posle podne »

Ja već 2 meseca pijem Hyper whey sa ukusom vanile i odličan mi je,čak mnogo bolje i od sci proteina čije ukuse svi hvale.Tako da ti je moja preporuka nutrabolikov Hyper :)
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #747 poslato: Avgust 01, 2014, 06:45:42 posle podne »

Jel imao neko iskustva sa nutrabolik Hyper whey i MT premium whey, i koji bi preoporucio od ova dva posto vidim da im je sastav slican, pa mozda ukus da prevagne...
Za nutrabolikov hyperwhey - drugar ga je pio i kaze da je ukus odvratan i da je cesto imao dijareju od njega. za ovaj drugi ne znam
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Stranice: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 75 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 18 upita.