TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395224 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 12:57:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Misici i elektrosokovi  (Pročitano 11156 puta)
stefanbree
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 62

« Odgovor #1 poslato: Mart 09, 2012, 12:32:25 posle podne »

Voleo bih da mi neko strucniji da odgovor na jedno pitanje tj. da me posavetuje. Ovo sto cu napisati ce vam mozda zvucati cudno, ludo i glupo ali bih stvarno voleo da cujem sta neko strucan misli o ovome tj. neko ko je najbolje upucen u anatomiju misica.

Ja treniram fudbal i zelim da poboljsam svoju brzinu i eksplozivnost. E sad...slusao sam price od nekih ljudi da je C. Ronaldo, jedan od najboljih i najbrzih fudbalera sveta, u svojim treninzima koristio i elektrosokove sa naravno izuzetno niskom voltazom da bi izazvao jacu kontrakciju misica i time bi trening koji je radio imao mnogo bolji efekat na njega i omogucio mu da vise napreduje. Uglavnom prica je da bi recimo pre sprinta misice pogodio elektrosokovima i odmah zatim zasprintao...navodno je zbog ovoga imao problem sa srcem tokom svoje 16-17 godine...i sad bih voleo da znam koliko je zaista realno da moze da se poboljsa brzina na ovakav nacin?? Da li struja odredjene jacine moze zaista pozitivno da utice na jacanje misica i da dovede do toga da neki trening ima bar duplo boji efekat nego sto bi inace imao ???
« Poslednja izmena: April 01, 2012, 04:56:11 posle podne od strane stefanbree » Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.062 sekundi sa 17 upita.