TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:37:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Saveti i preporuke za dodavanje ciste misicne mase  (Pročitano 1744 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #3 poslato: Novembar 21, 2020, 11:29:05 posle podne »

A koje to vežbe radiš? Dostupno opterećenje, broj serija, ponavljanja? To što nam napišeš neke vežbice nam nije dovoljno informativno...stvari ne treba raditi površno jer će rezultati izostati...

Zašto ne probaš npr. ramena i ruke - jedan dan, noge- drugi dan, grudi i leđa - treći dan...neki push-pull sistem?

Vrati se na podeljene tekstove oko ishrane...primeni i napreduj...

Blagovremeno pripremi obrok...neki ljudi rano ustanu, pripreme obroke, spakuju u adekvatnu ambalažu i konzumiraju, i tako bude sve ok...dakle, bolja organizacija...

Kreatin ne povećava mišiće, već redovan trening i dobro formulisan plan ishrane...

O kreatinu, detaljnije... https://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/nekoliko-stvari-o-kreatinu-koje-vam-se-precutkuju
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Novembar 20, 2020, 03:20:58 pre podne »

Da bi znali kako da pomognemo treba na mnogo više preciznih informacija...

Koliko si visok, težak?

Detaljnije od treninzima...kako izgledju ti treninzi sa tegovima? Teretana ili "priručna sredstva"?

Koji whey koristiš? Koji vitaminsko-mineralni kompleks? A omega-3?

A koliko obroka imaš dnevno? Kako ti obroci izgledaju? Odabir namirnica, tj sastav obroka? Pratiš barem orijentaciono koliko unosiš proteina, hidrata, masti?

Ni kreatin, ni bcaa nisu prioritet dok ne središ treninge i ishranu...

O ishrani, detaljno, iščitaj, primeni i rezultati zagarantovani... https://forum.pansport.rs/index.php?topic=250925.0

O prioritetima po pitanju suplemenata... https://www.pansport.rs/tekstoteka/cesto-postavljana-pitanja/prioriteti-u-odabiru-suplemenata
Sačuvana
Nino01
Gost
« Odgovor #1 poslato: Novembar 19, 2020, 11:56:05 posle podne »

Pozdrav, prvi put pisem odnosno prvi put se obracam nekome za pomoc u vezi fitnessa treniranja i ostalog.  :)

Treniram rekreativno na sebi pored sporta kojim se profesionalno bavim(fudbalom).
19 godina imam i mogu reci da imam poprilicno finu gradju(lean body).

Treniram sa tegovima i neka vrsta streetworkout(zgibovi i ostale majstorije), uglavnom mesano.
Od suplemenata koristim samo Whey Protein,i vitaminsko mineralne komplekse + Isharana koja rekao bih nije ni losa a nije ni odlicna neka sredina.

Zelim jednostavno odnosno cilj mi je povecati obim ruku,grudi u sustini tela da to sve bude nekako vece,a ako je to moguce da ne dobijem masti toliko, vec samo ciste misice.

Procitao sam dosta toga neko preporucuje kreatin,neko amino kiseline(bcaa),ili nesto trece.Vise ni sam nisam sigurna sta da uzmem.

Da li moze neka preporuka ili savet?

Da dodam, verujem da nisam prvi koji ovo pita, probao sam naci po forumu nesto slicno ali nazalost nisam nasao..

Hvala! :)
« Poslednja izmena: Novembar 20, 2020, 12:05:41 pre podne od strane Nino01 » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 19 upita.