TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 05:49:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 10000kcal dnevno, 6-8 sati treninga i puno piva  (Pročitano 13839 puta)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #51 poslato: Mart 25, 2012, 10:15:06 posle podne »

Sad nesto razmisljam, pa ovi su mozda svi natural. Kako da izvedes intramuskularnu aplikaciju :D

ali imaju + 100 000 na potkožnu :D
Bez testa nije to to...


I ja velim. Nekako mi ne ide da samo jedeš taj pirinač... gde su tu hlebovi i kiflice? mmm kiflice
:P
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #50 poslato: Mart 25, 2012, 07:05:32 posle podne »

Cisto da znate, mala lekcija!Profesionalni sport, kakvog ga poznajete, postoji upravo zbog sumo rvanja.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #49 poslato: Mart 25, 2012, 01:41:21 posle podne »

Sad nesto razmisljam, pa ovi su mozda svi natural. Kako da izvedes intramuskularnu aplikaciju :D

ali imaju + 100 000 na potkožnu :D
Bez testa nije to to...
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #48 poslato: Mart 25, 2012, 01:25:09 posle podne »

LOL - šta ste se svi pronašli u ovome ;D

razmena stavova je vrlo korisna (za odredjenog pojedinca) ukoliko je (njegov) kognitivni sistem fleksibilan za promenu kognitivne sheme i sistema vrednosti

Suština!
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #47 poslato: Mart 25, 2012, 01:24:35 posle podne »

Ali opet je tuga da ti prodje sumo rvach ulicom od 150 kga, i BBer od 150kga svi ce da se okrenu i kazhu "gle onog hemichara shto je odvratan" :D :D :D

Srbija ftw.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #46 poslato: Mart 25, 2012, 01:17:33 posle podne »

... Inace,ima nas svakakvih,svako ce svog konja da hvali,drugog ce da pljuje,i to je to...:) ...

tačno je da nas ima svakakvih - ali eto ja koji sam sumo gledao 3x u životu i uopšte me ne privlači bacam respekt ovim likovima kao vrlo ekstremnim atletama


TakoĂ°e fenomen "to je moje mišljenje tu je kraj rasprave" je nešto što se uvuklo u društvo tokom poslednjih godina toliko da je uzaludno komentarisati (no ipak :P) naravno da imaš mišljenje i da ga zastupaš - to se podrazumeva. Ako hoćeš da se diskusija okonča sa "to je moje mišljenje" u istu i ne stupaš. Poenta kvalitetne rasprave jeste izazivanje svojih i tuĂ°ih stavova zarad opšte dobrobiti. ;)

Ukoliko je meni upuceno :) samo sam rekao da imam svoj stav o sumu i bb (a implicitno bi to znacilo da prihvatam i druga vidjenja istih pojava)... A ne da treba da bude kraj rasprave :P Takodje, razmena stavova je vrlo korisna (za odredjenog pojedinca) ukoliko je (njegov) kognitivni sistem fleksibilan za promenu kognitivne sheme i sistema vrednosti, ali da sada ne zalazim u psiholoske konstrukte :) generalno se slazem da treba diskutovati ...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #45 poslato: Mart 25, 2012, 01:16:45 posle podne »

Postovanje se podrazumeva za svaki trud koji ne nanosi nesto lose drugima. ;) Ono o cemu sam ja govorio je da se nikad ne bi time bavio i da mi se to kao "sport" ne svidja,jer u mojoj glavi sportista treba da predstavlja atletu,a ne nesto trece... :)
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #44 poslato: Mart 25, 2012, 01:10:02 posle podne »

Pa to,naravno! Ali,kao sto si rekao,imas puno likova koji kazu ''ne,to je tako'' , i bukvalno se iskljuce,pa ti dokazuj da je to tako,da grese. Meni jedan lik pre 3-4 dana rekao kako nece da uzima proteine,posto su stetni!

'Ali,proteini nisu stetni,svaki dan ih unosis preko hrane'
-Ne,stetno je,to je prah.
'Ali brate,pojedi 20 jaja-mozes!?Nema sanse,ovako smuckas sa mlekom,i to je to'
-Ne brate,nije to tako.
'Ali,skapiraj..'
-Ne,ne...to je stetno,svi kazu,ne moras da mi objasnjavas.

Sa takvim likovima ne vredi pricati,jednostavno,pustis ih da zive u svom ubedjenju. Kad nece da slusaju,bar da poslusaju sta imas da im kazes.
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #43 poslato: Mart 25, 2012, 01:03:53 posle podne »

... Inace,ima nas svakakvih,svako ce svog konja da hvali,drugog ce da pljuje,i to je to...:) ...

tačno je da nas ima svakakvih - ali eto ja koji sam sumo gledao 3x u životu i uopšte me ne privlači bacam respekt ovim likovima kao vrlo ekstremnim atletama


TakoĂ°e fenomen "to je moje mišljenje tu je kraj rasprave" je nešto što se uvuklo u društvo tokom poslednjih godina toliko da je uzaludno komentarisati (no ipak :P) naravno da imaš mišljenje i da ga zastupaš - to se podrazumeva. Ako hoćeš da se diskusija okonča sa "to je moje mišljenje" u istu i ne stupaš. Poenta kvalitetne rasprave jeste izazivanje svojih i tuĂ°ih stavova zarad opšte dobrobiti. ;)
Sačuvana
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #42 poslato: Mart 25, 2012, 01:02:59 posle podne »

Ma,mislio sam na nas sa foruma...:D Ne na profesionalce. Da se primetiti da na ovom forumu skoro svaki clan prica kako 'ne pusi,ne pije,ne jede slatkise,ne pije Koka Kolu'...:D

ja i pusim i pijem  ;D ali pijem malo pa mi ne smeta  :) a cigare cu da sutnem odmah od priike  ;D
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #41 poslato: Mart 25, 2012, 01:01:18 posle podne »

Ma,mislio sam na nas sa foruma...:D Ne na profesionalce. Da se primetiti da na ovom forumu skoro svaki clan prica kako 'ne pusi,ne pije,ne jede slatkise,ne pije Koka Kolu'...:D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #40 poslato: Mart 25, 2012, 12:58:50 posle podne »

Ti manekeni,gej,lezbo i ostali frikovi koji su anoreksicni i u toj prici oko mode su prsli i nisu vredni komentara. ;)
A ako se nekom svidja da ima BF koji ne moze da se izmeri to je njegov problem,a BB ne moze da se poredi sa Sumo jer se jedni trude da izgledaju sto bolje a drugi da budu prasici. ;) Za mene su to prasici i tako ce biti...Najlakse je od 24 sata 4 sata trenirati,a ostalo jesti i spavati,plus sto su im treninzi kao i borbe,samo sto je intenzitet u minusu 100% u odnosu na borbe...

BB itekako može da se poredi sa sumom. Zahtevaju vrlo slična požrtvovanja - zajeban režim ishrane, života i treninga koji im uzima svaki dan života. (pričamo o proovima) TakoĂ°e BB ne gledaju da izgledaju lepo, nego da su maksimalno odrani, masivni anatomski atlas. I bb i pro sumo su ti ekstremni sportovi i zahtevaju ekstreman izgled.

...
BB - Vode racuna o ishrani,BF = 3-10%,zive kvalitetno,zivece duze...
SUMO - Ne vode racuna,BF = 60% + ,ne zive kvalitetno,zbog masti ce umreti sa 35god.

tebi dečko nešto fali :D :P loool
:D :D :D

Sad nesto razmisljam, pa ovi su mozda svi natural. Kako da izvedes intramuskularnu aplikaciju :D

ali imaju + 100 000 na potkožnu :D
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #39 poslato: Mart 25, 2012, 12:54:23 posle podne »

Hahahahahha. Pa dobro,do nekih granica zive kvalitetno!
Jok!
Pricamo o samom vrhu.
Pogledaj malo klipove, Ronnie, Phil i sl. imaju problema da pricaju duze, a da se ne zadisu.
 
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #38 poslato: Mart 25, 2012, 12:51:40 posle podne »

Inace,SUMO rvaci su iskoristili ovu akciju na PS-u,uzeli 120 dzakova Mass Fusiona. Dobro im je legao prosli put.
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #37 poslato: Mart 25, 2012, 12:50:27 posle podne »

Hahahahahha. Pa dobro,do nekih granica zive kvalitetno! Inace,ima nas svakakvih,svako ce svog konja da hvali,drugog ce da pljuje,i to je to...:) Neka svako radi ono,sto misli da je za njega najbolje. Dobro je dok ljudi rade!
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 19 upita.