TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395108 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 08:09:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 10000kcal dnevno, 6-8 sati treninga i puno piva  (Pročitano 13833 puta)
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #36 poslato: Mart 25, 2012, 12:48:35 posle podne »

Sad nesto razmisljam, pa ovi su mozda svi natural. Kako da izvedes intramuskularnu aplikaciju :D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #35 poslato: Mart 25, 2012, 12:35:37 posle podne »

Lol znao sam! :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #34 poslato: Mart 25, 2012, 12:32:53 posle podne »

BB - Vode racuna o ishrani,BF = 3-10%,zive kvalitetno,zivece duze...
Zajebavas ???
Sačuvana
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #33 poslato: Mart 25, 2012, 12:30:53 posle podne »

Lako je nama da budemo subjektivni i velicamo bb kad smo motivisani u vezi bb, to ne treba izgubiti iz vida :) i slazem se da treba postovati... Ali takodje, ja licno ne bi voleo takav zivotni stil... Mnogo mi je lepse kad se razvalim od treninga :) e sada, ako oni imaju isti toliko dobar osecaj nakon njihovog treninga, onda nemam sta da im kazem negativno :)
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #32 poslato: Mart 25, 2012, 12:26:21 posle podne »

Pa to stoji,treba postovati rad i disciplinu svakog sportiste! I njima je sigurno tesko da idu ulicom sa 250kg,da jedu dnevno po 10kg. Ali,gde je tu zdravlje? Bilderi nisu privlacni curama,pa i muskarcima...Mislim,jesu,do nekih granica,ali ima i onih kojima je to fuj. Ali,ovo je poenta. Covek treba da se trudi da bude zdrav,da sto duze zivi...

BB - Vode racuna o ishrani,BF = 3-10%,zive kvalitetno,zivece duze...
SUMO - Ne vode racuna,BF = 60% + ,ne zive kvalitetno,zbog masti ce umreti sa 35god.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #31 poslato: Mart 25, 2012, 12:09:53 posle podne »

Pa imate sumo klub u BG-u i po onome sto sam video ne znam da li ima jedan clan preo 100kg, ono prosecni ljudi. Ono sto vi gledate na YT su vrh sumo sporta. Ne vole oni salo, vole taj sport, a salo im treba...

Opet, preko 95% ljudi ce vam reci da su im PRO BB-ovci odvratni.

Pa ni u jednom od ova dva sporta nije poenta da li su vam lepi na oko, niti da li su zdravi.

Ni meni sumo nije privlacan, al postujem, jer kako drugacije ocekivati da neko postuje to sto vi pratite Phila, Jaya & co.
Sačuvana
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #30 poslato: Mart 25, 2012, 11:50:20 pre podne »

A sto se neki ovde zgrazavaju na njihov izgled, pa idite na neke manekenske ili gej forume (posto vidim da muskarci komentarisu njihov izgled). Sto rekose pojedini njihov izgled je u funkciji sporta kojim se bave, a ovo je sportski forum.

Ni linebacker-i u NFL-u nisu olicenje proporcija, pa ni PRO BB-ovci nisu olicenje lepote opstoj populaciji, cak naprotiv...

A ako vezbate radi privlacenja devojcica, samo da znate da su sumo veoma popularni sportisti u svojim drzavama (Japan, Havaji i sl.) i uopste nemaju problema sa lepsim polom...
Ti manekeni,gej,lezbo i ostali frikovi koji su anoreksicni i u toj prici oko mode su prsli i nisu vredni komentara. ;)
A ako se nekom svidja da ima BF koji ne moze da se izmeri to je njegov problem,a BB ne moze da se poredi sa Sumo jer se jedni trude da izgledaju sto bolje a drugi da budu prasici. ;) Za mene su to prasici i tako ce biti...Najlakse je od 24 sata 4 sata trenirati,a ostalo jesti i spavati,plus sto su im treninzi kao i borbe,samo sto je intenzitet u minusu 100% u odnosu na borbe...

to je ✓  :D
moram se sloziti da od anoreksije do "ekstremne" gojaznosti bb predstavlja najprihvatljiviju opciju (bar meni), ali svako ima pravo na svoje misljenje ... Pa kad smo kod stavova, nema tu ko sta da bude vise "u pravu" od bilo koga drugog,individualna stvar  :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #29 poslato: Mart 25, 2012, 11:42:14 pre podne »

A sto se neki ovde zgrazavaju na njihov izgled, pa idite na neke manekenske ili gej forume (posto vidim da muskarci komentarisu njihov izgled). Sto rekose pojedini njihov izgled je u funkciji sporta kojim se bave, a ovo je sportski forum.

Ni linebacker-i u NFL-u nisu olicenje proporcija, pa ni PRO BB-ovci nisu olicenje lepote opstoj populaciji, cak naprotiv...

A ako vezbate radi privlacenja devojcica, samo da znate da su sumo veoma popularni sportisti u svojim drzavama (Japan, Havaji i sl.) i uopste nemaju problema sa lepsim polom...
Ti manekeni,gej,lezbo i ostali frikovi koji su anoreksicni i u toj prici oko mode su prsli i nisu vredni komentara. ;)
A ako se nekom svidja da ima BF koji ne moze da se izmeri to je njegov problem,a BB ne moze da se poredi sa Sumo jer se jedni trude da izgledaju sto bolje a drugi da budu prasici. ;) Za mene su to prasici i tako ce biti...Najlakse je od 24 sata 4 sata trenirati,a ostalo jesti i spavati,plus sto su im treninzi kao i borbe,samo sto je intenzitet u minusu 100% u odnosu na borbe...
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #28 poslato: Mart 25, 2012, 12:03:56 pre podne »

A sto se neki ovde zgrazavaju na njihov izgled, pa idite na neke manekenske ili gej forume (posto vidim da muskarci komentarisu njihov izgled). Sto rekose pojedini njihov izgled je u funkciji sporta kojim se bave, a ovo je sportski forum.

Ni linebacker-i u NFL-u nisu olicenje proporcija, pa ni PRO BB-ovci nisu olicenje lepote opstoj populaciji, cak naprotiv...

A ako vezbate radi privlacenja devojcica, samo da znate da su sumo veoma popularni sportisti u svojim drzavama (Japan, Havaji i sl.) i uopste nemaju problema sa lepsim polom...

teh point!
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #27 poslato: Mart 24, 2012, 11:14:06 posle podne »

A sto se neki ovde zgrazavaju na njihov izgled, pa idite na neke manekenske ili gej forume (posto vidim da muskarci komentarisu njihov izgled). Sto rekose pojedini njihov izgled je u funkciji sporta kojim se bave, a ovo je sportski forum.

Ni linebacker-i u NFL-u nisu olicenje proporcija, pa ni PRO BB-ovci nisu olicenje lepote opstoj populaciji, cak naprotiv...

A ako vezbate radi privlacenja devojcica, samo da znate da su sumo veoma popularni sportisti u svojim drzavama (Japan, Havaji i sl.) i uopste nemaju problema sa lepsim polom...
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #26 poslato: Mart 24, 2012, 09:27:37 posle podne »

Ironija je to sto su vecinom Japanci sumo rvaci,a oni imaju po 50kg...:D STRASNO!
Sačuvana
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #25 poslato: Mart 24, 2012, 06:59:32 posle podne »

Mene neko kad bi hteo da osudi i da me kazni za ceo zivot ovo bi mu bilo idealno da mi zagorca zivot...Sto se ne trude da im BF bude sto manji a da imaju sto vise snage...To je nauka,a ne da trpas u sebe sta stignes...
  ;D

lol na celu raspravu :D jos da dodam kako sagorevaci verovatno ne opstaju na njihovom trzistu :D mada treba postovati kros-kulturalne razlike i tradiciju + ima logike iza svega toga, ali ta logika nije logicna mojoj logici :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #24 poslato: Mart 24, 2012, 05:34:36 posle podne »

Najozbiljnije. :) Prikazali su i trening,bacao je jednog momcica kao da se igra sa nekim detetom. :D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #23 poslato: Mart 24, 2012, 04:53:52 posle podne »

Ozb? :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #22 poslato: Mart 24, 2012, 03:59:35 posle podne »

Inace jedan od trenutno najboljih sumo tipova je neki crnja. :) Nisam imao pojma da bi ikad dozvolili nekom ko nije Japanac,ali sam gledao skoro,mislim da je na Discovery-ju bila emisija.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 19 upita.