TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395108 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 07:20:50 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potrebna pomoc oko treninga - broj serija i ponavljanja  (Pročitano 6016 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #24 poslato: April 02, 2012, 07:46:58 pre podne »

Nije to nikakvo cudo,treba samo dati sve od sebe,onda i ono malo srece sto fali dodje,kockice se sklope i to je to. ;) :)

Dejan Lekic je do 24 godine igrao trecu ligu,sad je u Osasuni,dao Barsi dva gola. ;)

Djordje Lazic je do 24 godine igrao cetvrtu ligu,pa je posle dao gol Zvezdi na derbiju,a onda iz Partizana otisao u Metalurg iz Donjecka,tamo je uzeo milion eura do sad.(naveo sam novac jer mnogima nije neki uspeh igrati u Ukrajini). ;)

Ima ih jos dosta...
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #23 poslato: April 02, 2012, 01:26:02 pre podne »

Ja ti drzim palceve, cuda su moguca.
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
stefanbree
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 62

« Odgovor #22 poslato: April 01, 2012, 10:54:26 posle podne »

Svestan sam da ce biti istinsko cudo ako uspem u fudbalu ( a pod tim podrazumevam da cu uspeti da zaigram u najvisem rangu) ali za sad eto ima ono osnovno: verujem u to cudo a i radim na njemu.....pokusacu da izvucem maksimum iz celog sebe tj. uspecu da izvucem maksimum pa cu videti da li je to dovoljno ili ne.....
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #21 poslato: April 01, 2012, 07:36:44 posle podne »

E da,posto nam je fudbal takav kakav je,nije kasno to sto ima 22 godine,znas zasto?!90% igraca od prve do trece lige su po kvalitetu tu negde,razlika je u fizickoj spremi,radu za njima,samopouzdanju koje nosi igranje prve lige,novcu...Ali generalno po kvalitetu nema neke razlike,zato moze da napravi nesto ako se spremi na leto i ako dobije priliku,a to je ono najteze,jer da bi dobio priliku moras da imas veze ili da naletis na nekog normalnog trenera (sto je skoro nemoguce u Srbiji) koji ce ti pruziti priliku. ;)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #20 poslato: April 01, 2012, 07:32:27 posle podne »

Nije pauza bukvalno 6 meseci,prvenstvo je pocelo 17.03. a zavrsava se 08.06.,utakmice se igraju 3 meseca i to je ono bitno sto ce mu faliti,ali bolje da trenira sam i radi na sebi,nego da bude rezerva u nekom klubu,ako si rezerva i ne igras ili igras po 15 min na svakoj utakmici nista nisi uradio.

majstore,ako ne vise onda priblizno isto utakmica se odigra na pripremama, to sto ce  da skakuce i da trazi kondiciju a da gubi od forme i uigravanja ne vidim poentu. drugo decko ima 22 godine, ne znam da li razumes sta to znaci u srpskom, a da ne kazem tek evropskom fudbalu.
U pripremnom periodu se odigra 5-7 utakmica u proseku,neki klubovi odigraju jednu ili dve vise od toga.U pripremnom periodu svi igraju po pluvreme,sem posledjnje pripremne utakmice kad se uigrava prvih 11 za pocetak prvenstva i to je jedino dobro u celoj prici kad je pauziranje u pitanju i jedino sto propusta,jer ako si rezerva i ne igras prvenstvene utakmice kojih ima 15 onda samo gubis vreme...tako je u 95% klubova koji su ispod druge lige(treca,cetvrta,peta...).Bolje da izgubi ovu polusezonu a da na leto bude standardan nego da gubi vreme,jedino sto je mogao bolje da uradi je da igra za neki klub koji je iz nize lige kako bi imao utakmice,ali opet to nosi rizik jer po seljackim ligama moze da ostane bez noge a i tesko da bi nasao normalan klub u nizim ligama...Tesko je naci u drugoj ligi normalan klub,tako da sto ides nize to su primitivniji i veci idioti!
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #19 poslato: April 01, 2012, 05:33:04 posle podne »

Nije pauza bukvalno 6 meseci,prvenstvo je pocelo 17.03. a zavrsava se 08.06.,utakmice se igraju 3 meseca i to je ono bitno sto ce mu faliti,ali bolje da trenira sam i radi na sebi,nego da bude rezerva u nekom klubu,ako si rezerva i ne igras ili igras po 15 min na svakoj utakmici nista nisi uradio.

majstore,ako ne vise onda priblizno isto utakmica se odigra na pripremama, to sto ce  da skakuce i da trazi kondiciju a da gubi od forme i uigravanja ne vidim poentu. drugo decko ima 22 godine, ne znam da li razumes sta to znaci u srpskom, a da ne kazem tek evropskom fudbalu.
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
stefanbree
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 62

« Odgovor #18 poslato: Mart 31, 2012, 01:23:05 posle podne »

Nije meni to sto cu da budem rezerva...ionako u recimo nekom gradskom klubu ne bih sigurno bio rezerva ali ne zelim da trosim vreme na onakve treninge ;) ipak je u nekom vecem rangu sve to makar malo ozbiljnije...a da bi dospeo tamo treba da svoje sposobnosti podignem na jos veci nivo...
« Poslednja izmena: Mart 31, 2012, 01:24:38 posle podne od strane stefanbree » Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #17 poslato: Mart 31, 2012, 12:53:21 posle podne »

Nije pauza bukvalno 6 meseci,prvenstvo je pocelo 17.03. a zavrsava se 08.06.,utakmice se igraju 3 meseca i to je ono bitno sto ce mu faliti,ali bolje da trenira sam i radi na sebi,nego da bude rezerva u nekom klubu,ako si rezerva i ne igras ili igras po 15 min na svakoj utakmici nista nisi uradio.
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #16 poslato: Mart 31, 2012, 12:51:53 posle podne »

ne znam sta bih ti rekao a da ti ne ubijem nadu, mator si:) ovaj trening gore je izvanredan, samo ga prilagodi svojim mogucnostima i prema tome ces i prepoznati odgovarajuci broj serija i ponavljanja. nikakva mudrost.
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
stefanbree
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 62

« Odgovor #15 poslato: Mart 31, 2012, 12:26:54 posle podne »

Imam 22...jeste to sve cudno.....ali neke okolnosti su me naterale na to...iz taktickih razloga sam to uradio :)
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #14 poslato: Mart 31, 2012, 12:13:27 posle podne »

koliko godina imas kad pravis pauzu 6 meseci?
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #13 poslato: Mart 30, 2012, 06:19:03 posle podne »

Efedrin koriste jer ne znaju kako da se spreme,jer se sa njima radi pogresno,pa je vecina u toku priprema u standardnim problemima sa zadnjom lozom,primicacima...osecaju bol,zatezanje...nema svezine a ni snage za treninge i onda se poseze za Efedrinom i ostalim stvarima kako bi se isplivalo i izdvojilo iz gomile talentovanih a nespremnih...A kod nas je bar takvo stanje u fudbalu,talentovanih ima puno,a posvecenih i fizicki spremnih malo...
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #12 poslato: Mart 30, 2012, 04:06:04 posle podne »

pa da ali u trećoj ligi i treba da trče i to je dovolnjno ako imaš talenta da uguraš loptu u gol, ali efedrin i koriste samo zato što su netalentovani i mrzi ih da trče, a to je velika razlika.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
stefanbree
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 62

« Odgovor #11 poslato: Mart 30, 2012, 02:17:25 posle podne »

Slusao sam i ja od nekih drugara koji su igrali u tim ligama da nije ni malo naivno igrati ni u zoni a kamo li u visim ligama i da se bas dosta trci, a s obzirom da do skora nisam bio dovoljno fizicki jak da izdrzim ritam utakmica i u gradskim ligama odlucio sam da malo ostavim loptu i pocnem da radim treninge bez lopte kako bih povecao i brzinu i sveukupnu izdrzjivost...naravno da na netu nema gotov plan treninga ali sam nalazio neke treninge i jedini problem je bio kad ih raditi i kako ih rasporediti ali sam polako ulazio u stos jer sam poceo da "slusam" sta mi telo "govori" i tako sma odredjivao koje treninge teba da odradim....
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #10 poslato: Mart 30, 2012, 12:25:35 posle podne »

Pa ne radim samo pilometriju...ali sam se ipak najvise fokusirao na povecanje same brzine ali i brzinske izdrzljivosti...tako da za sada samo radim pilometriju (tj. te vezbice za poveanje okretnosti, koordinacije i explozivnosti), trening brzine i trening brzinske izdrzljivosti....treniram i u teretani 1-2 puta nedeljno...preko neta trazim treninge i nasao sma jedan dobar blog (socceroaza) koji ima dosta korisnih informacija o fudbalskim treninzima pa se tako informisem....
Imenjace neces nigde dobiti gotov plan treninga jer prvo to niko ne radi jer treba da zaradi nesto od svog rada,a drugo to nije bas ni moguce jer da bi ti neko napravio plan treninga mora da obavi neke testove i prikupi osnovne informacije. ;) Napisacu ti na pp sta i kako... ;) :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.071 sekundi sa 18 upita.