TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 10:47:45 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana nakon zavrsene ketogene dijete  (Pročitano 4258 puta)
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #8 poslato: Mart 29, 2012, 11:35:10 pre podne »

Samo prati ovaj forum - mnogima je pomogao! I nece biti frke...:)
Sačuvana
Zahvalan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #7 poslato: Mart 29, 2012, 10:53:49 pre podne »

Veoma mi bude drago kada se neko ovako javi sa odlicnim rezultatima jer to znaci da radimo dobar posao a i da vi slusate sta kazemo.Svaka cast,sve pohvale i samo napred.
Hvala puno na podrsci i nastavljam kao i do sad samo sa mnogo vise volje :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Mart 29, 2012, 10:46:03 pre podne »

Veoma mi bude drago kada se neko ovako javi sa odlicnim rezultatima jer to znaci da radimo dobar posao a i da vi slusate sta kazemo.Svaka cast,sve pohvale i samo napred.
Sačuvana
Zahvalan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #5 poslato: Mart 28, 2012, 11:59:01 posle podne »

Pritisak kao dečkić! Svaka čast!

Što se tiče hidrata nije loše količinski ih polako povećavati. Tipa prve nedelje na 50g dnevno, sledeće 100 itd.
Jedno od okej rešenja jeste da ih unosiš u prepodnevnim satima tipa od doručka do ručka. Oko tempiranja hidrata može roman da se napiše tako da...

e da, jasno je da prednost treba dati sporijim UH tipa ovsene pahuljice, pirinač isl
Hvala na odgovoru :)
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #4 poslato: Mart 28, 2012, 11:50:18 posle podne »

Pritisak kao dečkić! Svaka čast!

Što se tiče hidrata nije loše količinski ih polako povećavati. Tipa prve nedelje na 50g dnevno, sledeće 100 itd.
Jedno od okej rešenja jeste da ih unosiš u prepodnevnim satima tipa od doručka do ručka. Oko tempiranja hidrata može roman da se napiše tako da...

e da, jasno je da prednost treba dati sporijim UH tipa ovsene pahuljice, pirinač isl
Sačuvana
Zahvalan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #3 poslato: Mart 28, 2012, 11:49:10 posle podne »

hvala na odgovoru :) a sto se tice keto dijete nisam imao nikakvih problema niti nus pojava drzao sam je 30 dana i sad prestajem i naravno pio sam oko 4-5 litara vode dnevno :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Mart 28, 2012, 11:30:05 posle podne »

Uf ja nisam pristalica keto dijete iz vise razloga...Sto se tice ugljenih hidrata neka to budu integralni pirinac, kuvani krompir, ovsene, jecmene pahuljice, za dorucak i pre treninga, uvece gledaj da unosis samo proteine...
Sačuvana
Zahvalan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Mart 28, 2012, 11:21:44 posle podne »

Evo prvi put vam se javljam a pratim i citam vase postove i textove vec duze vreme.Nisam zeleo da vas zamaram pocetnickim pitanjima vec sam citao i ucio polako.Sada mi je potrebna pomoc pa sam  odlucio da vam se obratim.
Moj slucaj je sledeci :) Imam 33 godine usled teske povrede kolena i dve operacije  dosao sam na rekordnih 127,5 kilograma visok sam 190cm. Kao posledica te debljine zavrsio sam u bolnici sa pritiskom 230/140. tad sam odlucio da je dosta i citav mesec sam se spremao i svaki dan citao postove na vasem forumu i pre dva meseca sam poceo sa dijetom sa rotacijom ugljenih hidrata koja je urodila plodom i poboljsala mi stanje i umanjila kilazu posle 30 dana sam presao na ketogenu dijetu i upravo sam je zavrsio ponosno mogu da kazem da sam skinuo 17kg za ta dva meseca i zelim puno da vam se zahvalim na odlicnim tekstovima i odgovorima drugim korisnicima i posebno da se zahvalim vrlo prijatnom prodavcu iz pansporta iz Zrenjanina koji je uvek spreman da posavetuje i pomogne sada su mi i supruga i sin odlucili da koriguju ishranu i promene nacin zivota  :) od suplemenata koristim Mct fuel Whey isolate protein dymatize beta alanin kre alkalin i gutamin . Imam samo jedno pitanje  ne znam kako da uvedem ugljene hidrate ponovo u ishranu znaci u koje doba dana je najbolje uzimati ih i u kom obliku. moji treninzi se sastoje iz kardio treninga 1 sat svako jutro cim ustanem sobni bicikl potrosim oko 500 cal i uvece trening u teretani prosecno sat i po i petak dan kada odmaram od teretane ali opet radim kardio. JOS JEDNOM HVALA NA SVEMU MOZDA NE ZNAJUCI JEDNOM COVEKU STE PROMENILI ZIVOT.  :D P.S. Pritisak mi je sad 125/80
« Poslednja izmena: Mart 28, 2012, 11:24:22 posle podne od strane Zahvalan » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 18 upita.