TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:08:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: whey + amino + sagorevaci..+ tribulus ili kreatin?  (Pročitano 7818 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Maj 18, 2012, 03:48:13 posle podne »

Kofein je odlican a taj ko ti kaze da bacas pare verovatno nije osetljiv na Kofein (takvih ljudi je mozda 5%) pa prica na osnovu toga a ne zna da drugih 95% ljudi radi cak samo 100 mg Kofeina (pola tabletice). ;) A i kofein je oko 900 din,samo ga nema vec neko vreme u PS.

Ako već i nije stigao u radnjama, biće ga vrlo brzo. Inače, ja spadam u tih 5%. ;D :D Često kažem za sebe da sam "prirodno neosetljiv na kofein" jer niti pijem gazirano, niti redovno pijem kafu(3-5 šolja kafe nedeljno)... A, probao sam bio jednom prilikom čak 400mg i ništa. :D

@spartans

Molim te da koristiš opciju za izmenu poruke(modify) umesto što pišeš post za postom. :)
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #18 poslato: Maj 18, 2012, 03:44:56 posle podne »

Баш сам једно десетак дана без воље а имам и whey и супер мулти и креатин и Аттацк(коме фали стимуланса у садржини)
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #17 poslato: Maj 18, 2012, 03:41:51 posle podne »

Знам Брате да ми је лик дао лично мишљење(своје)а није баш копетентан,зато и питам овде.Само ме занима Брате дал се и како спава од кофеина и дал има тај психо фокус да ми да мало воље и да ме дигне???
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #16 poslato: Maj 18, 2012, 03:31:10 posle podne »

Kofein je odlican a taj ko ti kaze da bacas pare verovatno nije osetljiv na Kofein (takvih ljudi je mozda 5%) pa prica na osnovu toga a ne zna da drugih 95% ljudi radi cak samo 100 mg Kofeina (pola tabletice). ;) A i kofein je oko 900 din,samo ga nema vec neko vreme u PS.
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #15 poslato: Maj 18, 2012, 03:29:42 posle podne »

Да и ово имам преко 30 година!
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #14 poslato: Maj 18, 2012, 03:27:26 posle podne »

Један савет хитно?!Треба ми психо стимуланс,Трибулус или Кофеин???Трибулус сам испробао шљака добро ал после 10 дана набија ми нервозу, доза била 1000 мг дневно а за кофеин кажу ми неки бацаш паре а други супер је е сад од чега се боље спава за Трибулус знам ал кофеин нисам пробао а не бацају ми се паре па да је и 1 еуро!
Sačuvana
nscott23
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #13 poslato: April 04, 2012, 06:01:23 posle podne »

hvala na savetima :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #12 poslato: April 04, 2012, 03:10:47 posle podne »

Za sada uzimam scitec protein,amino 23000 i imam neki sagorevac xtreme termo od california fitnessa..

Zanima me da li cu dobiti nesto dodavanjem tribulusa?Ili je mozda bolje da uzmem kreatin?Ako da,zanima me koji tribulus?
Imam 22 godine,pa sam dosta toga procitao o tome da tribulus ne bi delovao,a opet neki kazu da bih osetio efekat.Ne trazim od tribulusa cuda u vezi mase,ili cega vec,nego cisto da me podstakne malo za trening,da mi da neku svezinu,energiju.Da li bih to mogao da ostvarim?Ili je bolje da uzmem nesto drugo?

Bolje uzmi kreatin...podsticaj za trening ces imati i od kreatina i od sagorevaca tako da nema potrebe za tribulusom...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: April 04, 2012, 09:23:38 pre podne »

Za sada uzimam scitec protein,amino 23000 i imam neki sagorevac xtreme termo od california fitnessa..

Zanima me da li cu dobiti nesto dodavanjem tribulusa?Ili je mozda bolje da uzmem kreatin?Ako da,zanima me koji tribulus?
Imam 22 godine,pa sam dosta toga procitao o tome da tribulus ne bi delovao,a opet neki kazu da bih osetio efekat.Ne trazim od tribulusa cuda u vezi mase,ili cega vec,nego cisto da me podstakne malo za trening,da mi da neku svezinu,energiju.Da li bih to mogao da ostvarim?Ili je bolje da uzmem nesto drugo?

tribulus ne, nema potrebe.  Taj novac bolje uloži u piletinu, ćuretinu, ribu, jaja.... :)   ishrana na prvom mestu!
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #10 poslato: April 03, 2012, 07:39:09 posle podne »

Ako već imaš viška novca, uloži u hranu. Imaš odličnu osnovnu suplemementaciju. Za taj "mali stomačić", nisi ni morao trošiti novac na sagorevač. Kako budeš nabacivao kvalitetnu masu, tako će i taj stomačić postati zanemarljiv ili skroz eliminisan. Mišići su odlični sagorevači. ;)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #9 poslato: April 03, 2012, 06:54:33 posle podne »

Nema na chemu :)
Svakako ce ti se ovde uskoro javiti jos ljudi, pa odluchi na osnovu misljenja :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
nscott23
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #8 poslato: April 03, 2012, 06:53:26 posle podne »

hvala na misljenju :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #7 poslato: April 03, 2012, 06:52:49 posle podne »

Da, malo je teshko kad si student, znam to ali ukoliko se naviknesh da nosish hranu necesh imati problema :)
Problem je i treba vremena, ali kada se naviknesh videcesh i sam da je super stvarno.

Sto se tiche tvoje dileme, moje lichno misljenje je da ti je kreatin potrebniji od tribulusa svakako.

poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
nscott23
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #6 poslato: April 03, 2012, 06:49:25 posle podne »

znam,korigujem ishranu koliko mogu(malo me fax zeza),ali trudim se..
samo sam imao ovu dilemu oko tribulusa
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #5 poslato: April 03, 2012, 06:47:59 posle podne »

Jasno mi je shta zelish ali isto tako treba da ti bude jasno da cesh to postici samo jakom i pravilnom ishranom, odnosno trenutno, da ne kazhem dijetom :)
Suplementi ce ti pomoci u poboljshanju performansi/oporavku itd. ali ishrana ti je kljuchna za to shto zelish :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 17 upita.