TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394940 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 11:21:32 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vaše mišljenje o ovoj kombinaciji..  (Pročitano 6722 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: April 16, 2012, 08:52:56 posle podne »

Maksimalne preporuke za oba proizvoda. CreaLean mi je trenutno omiljeni kreatin, a Pro V60 intenzivno koristim već mesecima. Svi ukusi su mu apsolutno savršeni, uz vrhunski sastav.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12777


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: April 16, 2012, 07:49:16 posle podne »

Za Pro V 60  ti mogu reci samo reci hvale jer je zaista odlican kao i za drugi suplement.Ali opet napominjem da u zavisnosti od ishrane zavisice i napredak.
Sačuvana
deKosso
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


Sometimes you must be your own hero!!

« Odgovor #4 poslato: April 14, 2012, 09:33:36 posle podne »

pa, skoro sam poceo bas da pazim na ishranu, trudim se maximalno da ispostujem bar 5 obroka dnevno, 2 puta meso, a mislim da mi je genetika dobra, jer bf mi je veoma nizak, a nikad dijetu nisam drzao.. navikao sam da nemam masnih naslaga, pa bi zato da izbegnem  suplemente koji stvaraju salo.. Hvala vam na odgovorima, i ako je neko imao iskustva sa nekim od ova dva suplementa, neka se javi, sa svojim misljenjem i iskustvom.. ;)
Sačuvana
"stay healthy, stay hungry, be a gentleman, believe strongly in yourself, and go beyond limitations.." Arnold
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #3 poslato: April 14, 2012, 10:56:42 pre podne »

Pozdrav,
Ja licno nisam imala prilike da isprobam ove preparate tako da ce ti neko drugi dati odgovor na to pitanje...
Sto se tice dobijanja ciste misicne mase to ipak prvenstveno zavisi od tvoje ishrane..ako je ona dobra ovi preparati ce definitivno u tome dosta dodatno pripomoci..Ne moze niko da ti kaze koliko bi mogao dobiti ciste misicne mase jer to prvenstveno zavisi od tvoje genetike, ishrane, treninga...
Hrani se adekvatno, treniraj dobro, i koristi suplementaciju i rezultati nece izostati...Koliko brzo ces napredovati videces i sam , to ti niko ne moze tacno reci...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12777


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: April 14, 2012, 10:52:34 pre podne »

To zavisi od dosta faktora a najvise od ishrane koja mora biti maksimalno sredjena.Supsi koje si naveo su odlicni.
Sačuvana
deKosso
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


Sometimes you must be your own hero!!

« Odgovor #1 poslato: April 14, 2012, 10:22:23 pre podne »

Pozdrav, ovo mi je prvi post, pa bih iskoristio priliku da vas sve pozdravim..
 
Zanima me vaše mišljenje o kombinaciji Labrada ProV 60 protein http://pansport.rs/Proteini/Proteinske-mesavine/LB528-Pro-V-60.html

i Labrada CreaLean kreatina
http://pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/LB532-CreaLean.html

da li može od ovog da se dobije cista (ponavljam, cista :D ) misicna masa i onako okvirno koliko kg bih mogao "nabaciti" uz ova dva preparata.. Da vam olaksam, imam 63kg, 172cm.. Hvala..
Sačuvana
"stay healthy, stay hungry, be a gentleman, believe strongly in yourself, and go beyond limitations.." Arnold
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 18 upita.