TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396369 Teme od strane 25014 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 26, 2024, 06:59:48 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: glup i uporan :)  (Pročitano 5352 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #17 poslato: April 25, 2012, 10:48:31 posle podne »

PUti ti njega i 130 kg,pitaj ga koliko je dizao prvih 6 meseci teretane,jel mogao da pipne 100 kg.Za tako kratko vreme to je dobar rezultat.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: April 25, 2012, 09:19:31 posle podne »

Moja preporuka ide Nutrabolicsovom Mass Fusionu. Izvanredan gejner u svakom smislu.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #15 poslato: April 25, 2012, 06:24:11 posle podne »

Elite mass je najbolji.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
bojan-indjija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #14 poslato: April 25, 2012, 05:49:30 posle podne »

sad cu naruciti iz pansporta nesto za masu kao npr elite mass gainer..tako nesto..
Sačuvana
bojan-indjija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #13 poslato: April 25, 2012, 05:47:54 posle podne »

ma brt gde je dobro benc 110kg dosao mi drugar iz austrije i kao prica sta ima ovo ono,ja reko ma nista bio malo u teretani benc radio,tako to..pita koliko:ja reko 110kg,kaze on samoooo hahaha ja se smorio,kaze on tuce i po 130kg.ali jbg kurci se a ja krace treniram i vec 2 meseca na suvo treniram bez proteina..a ukupno idem 4meseca..tako da ne bih rekao da je to malo,i to zadnjih mesec i po dana bas forsiram benc i kad ne radim u paru sa drugarom benc odma losije radim,jbg sve je u glavi..danas sam opet radio sa 110kg..za nekih 6meseci msm da cu moci 130kg ali jebe me to sto idem na suvo jbg..
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #12 poslato: April 20, 2012, 09:37:35 posle podne »

E da,potiske za Ramena imas raznih varijanti,a mislim da je za ramena najbolje da pogledas video gde Milos Sarcev drzi trening ili Charls Poliquin i da probas te treninge. ;) Drug mi se pre neki dan zali da ne moze da dobije upalu Ramena i da mu slabo napreduju,ja mu kazem za jedan trening od jednog momka sa foruma,radi se sa tegovima od svega nekoliko kg,4-5 kg je teg a kad zavrsis ne mozes da potignes ruku da namestis frizuru. :D ;D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #11 poslato: April 20, 2012, 09:33:46 posle podne »

Protein mozes kao sto Mira kaze Elite ili Scitec posto ima vise ukusa...Ta dva su medju boljim proteinima kod nas.Nema potrebe da radis iste treninge 2x nedeljno. ;) Razdvoj Noge i Ramena,kao i Biceps i Triceps od Grudi i Ledja.Radi samo Grudi,samo Ledja,samo ruke,samo Noge i samo Ramena. ;) Najbolje je da radis po 2-3 najosnovnije vezbe za svaku grupu...Recimo:

Grudi: Benc
         Kosi Benc
         Kosi ili Raw Benc Bucicama

Ledja: Mrtvo dizanje
         Siroki Zgibovi
         Veslanje
 
Ramena: Potisak
             Letenje

Noge: Cucanj
         Leg Curl
         Iskorak

Ruke: Biceps radis: uske zgibove (po meni najbolja vezba za biceps) i Hamer pregib

         Triceps: uski benc (laktovi uz telo) i potisak sa cela



Probaj ovako ako hoces jedno 6-8 nedelja pa vidi ima li rezultata...Broj serija otprilike neka ti bude 16-18 (bez zagrevanja),a ponavljanja 6-8 (u zagrevanju do 12).

P.S svaka cast za Benc,samo pakuj kailaze svaki trening odredjeni period i vidi dokle ces stici,onda malo odmori od "jurenja" kilaza vec obrati paznju na odrzavanje postignutog,a onda kad se odmoris i spremis za novu turu probijanja barijera opet i tako u krug. :)
Sačuvana
bojan-indjija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #10 poslato: April 20, 2012, 08:25:19 posle podne »

i to lepih 107 kg moj stefane nema sala svi mi kazu da mi ne bi dali toliko kila,ali jbg visok sam jako,pa zato..
Sačuvana
bojan-indjija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #9 poslato: April 20, 2012, 08:23:46 posle podne »

a jbg stefane brt pa da ocu salo jeo bi tablu slanine i veknu leba za dorucak hahah :) baca imam 105kg visok 190 pravi delija ;)  nabacim jos malo kvalitetne mase ne treba mi puno jos jedno, 5,6 kg i bicu zadovoljan sa svojim izgledom,mada i sad sam zadovoljan,hocu samo protein neki dobarrrrrrrrrr :) miro udaj se za mene :D hahaha zelim zenu koja ce trenirati kao i ja :)
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #8 poslato: April 20, 2012, 08:14:45 posle podne »

Protein ko protein,svaki je manje vise dobar...Ali sa takvim treningom i ishranom nece ti nista pomoci.Cim pusis mogu zamisliti kakva ti je ishrana,mogao bi da napises otprilike sta jedes i koliko puta dnevno.A to sto dobijes kila,to svako moze.Samo udaris po pecivima raznim i dobijes 5 kg za par dana.Ali za 5 kg misica ti treba vise od godinu dana pod uslovom da je israna na nivou...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #7 poslato: April 20, 2012, 08:11:30 posle podne »

Potrudi se vise oko ishrane ako zelis rezultate..za pocetak umesto cigara posle treninga uzmi jedi ;) Ako vec zelis protein uzmi Elte Whey Dymatize...
Sačuvana
bojan-indjija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #6 poslato: April 20, 2012, 08:00:14 posle podne »

stefana druze ovako:
napredujem polako u masi na suvo,kao sto sam napisao sa serios massom sam dobio 10kila ali je 5kg spalo :D hahha ali 5ostalo dosta :) treniram pon ledja i biceps,utorak ramena i noge,sreda grudi i triceps,cetvrtak ledja i biceps,petak ili ti danas sam radio ramena i noge,i sutra benc probacu da izbacim 110kg :) sto za 4meseca treniranja prestavlja neki napredak s obzirom da kad sam usao u teretanu posle 2godine i seo da radim prvu seriju sa 50kg i pocepao sam sise imao sam upalu 7dana u sisama..i kasnije sam se pribojavao ali zadnjih mesec i po dana forsiram benc i sa 82,5kg izbacaja za mesec dana sam dosao do 107,5kg koliko sam izbacio u sredu,a sad sutra cu probati 110kg da sibnem :D uradim sa 100kila 6puta i izbacim 110 :) sto se tice treninga i ishrane nemam tu problema,klopam kvalitetno,treniram ko zver msm dajem sve od sebe i menjam posle izvesnog perioda vezbe kad se misic privikne na njih..samo mi treba neki dobar savet koji protein da uzmem da se ne zajebem..i koliko vezbi je sasvim dovoljno za koju grupu misica npr za ramena koliko je dosta vezbi da ne preopteretim misic..roberteee gde si nestao puska te ubila hahha :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #5 poslato: April 20, 2012, 07:36:24 posle podne »

Tebra,ae malo obrati paznju na recnik,tj. na te psovke. ;) Ne moze tebe jedna kanta bilo kog Proteina da "uradi"...Ako ne napredujes bez suplemenata onda ne jedes dovoljno,a to da napredujes cim uzmes suplemente je moguce,jer ti mozda bas toliko fali u ishrani,ali nikako neces od  kilo ili dva wheya biti "uradjen". :) Svaki Whey je isti i za tebe i za mene,jer nismo Profi BB da bi primetili razliku. ;) Tako da gledaj da uzmes najisplativiji i najukusniji. ;) Sto se tice treninga,napisi kako vezbas celu nedelju,svaki trening posebno. :)  Pozz
Sačuvana
bojan-indjija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #4 poslato: April 20, 2012, 07:16:22 posle podne »

ja pitam koji valja protein da uzmem,a ne kazem da ocu da dobijem 30 kila misica od kante jedne proteina..sta predlazes mi da idem na suvo mozda?predlog se ne uvazava :) brt ako ne znas nemoj da popujes,ucis popa krstiti decu ;) ako ne znas nemoj samo da pametujes,i napominjes mi ishranu,brt napisao sam da mi je ishrana ok,ali treba mi protein da malo narastem,ovako na suvo mi ide sporo,uzeo sam prosli put protein whey gold i uradio me je ko zivotinju..zdravo dovidjenja :D uzecu ga opet i bole me kita,proverena sema..
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #3 poslato: April 20, 2012, 07:06:00 posle podne »

Ja cu samo da ti napisem da od kutije proteina neces dobiti nista,ni gram.Nije to carobni napitak,njega treba da pijes bez pauze mjesecima,pa i godinama ako hoces rezultate.Ali ishrana pod broj jedan,mnogo proteina a ugljeni hidrati i masti u zavisnosti od potreba.Ako ti ishrana nije sredjena,nece ti pomoci ni nekoliko hiljada kanti proteina.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 17 upita.