TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396369 Teme od strane 25014 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 26, 2024, 06:52:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: glup i uporan :)  (Pročitano 5351 puta)
bojan-indjija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #2 poslato: April 20, 2012, 03:54:43 posle podne »

nasao sam protein Nitro-Tech Hardcore i ispravka 3,8kg za 2nedelje se dobija a ne 3,5kg na 10dana..sta mislite o tome preparatu ima li koji bolji od njega a da ste ga koristili i da vas je uradio lepo..i jos za trening mi odg u gornjem postu sta sam napisao..
Sačuvana
bojan-indjija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17

« Odgovor #1 poslato: April 20, 2012, 03:22:55 posle podne »

evo ovako da vam kazem:krenuo sam u teretanu 20decembra i idem svaki dan sem nedelje kad teretane ne radi,uzeo sam bio 5,5kg serious mass-a i popio ga za mesec dana i dobio sam 10kg od njega,cim sam prestao da ga pijem,vremenom sam izgubio 5kg..i sad ono ishrana mi je ok samo me jebe kad dodjem iz teretane prvo ispusim 3,4 cigare pa tek onda jedem,ne smetaju mi cigare zbog kondicije toliko koliko tokom ishrane posle treninga uvece i ujutru mi je sve ok sa ishranom..ishrana mi je ok..samo me zanimaju 2 stvari:
1.koliko se forsirati na treningu,da li ici do otkaza ili kako vec,npr radim ramena sedeci sa svake strane po 15kg prva serija i sipka ima 20kg posto radim na onoj spravi na kojoj se radi kosi benc..pa svaku seriju dodajem +2,5kg sa svake strane i zavrsavam zadnju seriju sa 22,5kg sa svake strane i sipka 20 znaci sa 65 kg i ono izvucem jedva 6puta(zavisi i od raspolozenja..) pa onda radim jednu jako dobru vezbu sa bucicama 4 serije do otkaza,pa onda uzmem teg od 20kg i vrtim ga 5puta u levo,5puta u desno,i 5puta ga dize iznad glave,i odma bez pauze prelazim na bucice i rokam ono letenje sa bucicama,i odma isto bez pauze prelazim na vezbu sto sam radio za ramena(na spravi za kosi benc) radim sa 15kg sa svake strane i ovo zadnje uradim 4serije(znaci:vrtenje tega od 20kg,letenje bucicama i ramena sa sipkom sa 15kg sa svake strane),volim da treniram ali se bojim da nesto ne radim pogresno,neko mi vice da puno forsiram misic,ali jbg ako mi nije tesko onda jebo trening :)
2. koji protein je po vasem konzumiranju najbolji za masu??? procitao sam na sajtu panrsport prodavnice,ima neki protein kosta 60 i neki euro,ima ga 1,8kg i pise kao koristi ga neki vrhunski bodibilder,i kao dobija se uz dobru ishranu 3,5kg za 10dana,mada danas sam ga trazio,ali ga nisam nasao na njihovom sajtu,molim strucne da pomognu,jer imam volje jako velike i uporan sam samo da jos napredujem malo :D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 17 upita.