TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 01:00:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Misljenje  (Pročitano 6117 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #22 poslato: April 25, 2012, 05:14:05 posle podne »

Neko je pomenuo nes kafu? :) Ja sam svaki dan na definiciji sa tri, cetiri nesa sa dosta mleka...Valjda mi zato manjka definicije :)
Ja ne mogu bez nesa sa mlekom, valjda mi zato definicija duze traje, sve mogu da izbacim, ali to nikako :D A video sam Miro na nekim postovima da si i ti veliki ljubitelj nesa :) Eto ako i ti pijes sa mlekom, moze se videti na slikama, da ti uopste ne smeta to mleko, tako da ljudi mogu da se opuste i da ga piju i na definiciji, naravno ne treba preterivati.

Naravno samo umereno :) Da smanjim bih mogla ali da ga ne pijem uopste na odredjeno vreme..ma nema sanse :)

kako nes stvara zavisnost, to je strašno...  u pravom smislu reči zavisnost.... kapiram te potpuno!
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #21 poslato: April 25, 2012, 04:51:46 posle podne »

Neko je pomenuo nes kafu? :) Ja sam svaki dan na definiciji sa tri, cetiri nesa sa dosta mleka...Valjda mi zato manjka definicije :)
Ja ne mogu bez nesa sa mlekom, valjda mi zato definicija duze traje, sve mogu da izbacim, ali to nikako :D A video sam Miro na nekim postovima da si i ti veliki ljubitelj nesa :) Eto ako i ti pijes sa mlekom, moze se videti na slikama, da ti uopste ne smeta to mleko, tako da ljudi mogu da se opuste i da ga piju i na definiciji, naravno ne treba preterivati.

Mozes malo, sto da ne. Samo ljudi koji idu u ekstremnu definiciju izbacuju mlecne proizvode. Meni licno mleko i ne prija toliko, jogurt mi je mnogo bolji, a mladi/posni sir obozavam.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #20 poslato: April 25, 2012, 03:06:25 posle podne »

Neko je pomenuo nes kafu? :) Ja sam svaki dan na definiciji sa tri, cetiri nesa sa dosta mleka...Valjda mi zato manjka definicije :)
Ja ne mogu bez nesa sa mlekom, valjda mi zato definicija duze traje, sve mogu da izbacim, ali to nikako :D A video sam Miro na nekim postovima da si i ti veliki ljubitelj nesa :) Eto ako i ti pijes sa mlekom, moze se videti na slikama, da ti uopste ne smeta to mleko, tako da ljudi mogu da se opuste i da ga piju i na definiciji, naravno ne treba preterivati.

Naravno samo umereno :) Da smanjim bih mogla ali da ga ne pijem uopste na odredjeno vreme..ma nema sanse :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #19 poslato: April 25, 2012, 03:00:13 posle podne »

jos jedan obozavatelj nes-a  is here ;)  hehe

ma samo uzivaj ako ti ne smeta! 
Sačuvana
TheVoja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24


« Odgovor #18 poslato: April 25, 2012, 02:49:43 posle podne »

Neko je pomenuo nes kafu? :) Ja sam svaki dan na definiciji sa tri, cetiri nesa sa dosta mleka...Valjda mi zato manjka definicije :)
Ja ne mogu bez nesa sa mlekom, valjda mi zato definicija duze traje, sve mogu da izbacim, ali to nikako :D A video sam Miro na nekim postovima da si i ti veliki ljubitelj nesa :) Eto ako i ti pijes sa mlekom, moze se videti na slikama, da ti uopste ne smeta to mleko, tako da ljudi mogu da se opuste i da ga piju i na definiciji, naravno ne treba preterivati.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #17 poslato: April 25, 2012, 02:38:56 posle podne »

Neko je pomenuo nes kafu? :) Ja sam svaki dan na definiciji sa tri, cetiri nesa sa dosta mleka...Valjda mi zato manjka definicije :)
Sačuvana
TheVoja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24


« Odgovor #16 poslato: April 25, 2012, 02:25:08 posle podne »

Prosle godine sam radio definiciju u ovo neko vreme, bio sam na low carbu, provereno mogu da kazem pio sam 3 nes kafe dnevno sa kasicicom belog secera, solje su bile vece, svaka je bila pola sa mlekom i pred spavanje sam pio mleko i to solju sa dve kasicice neskvika, to sam morao, jer nisam mogao da izdrzim. Napomenio bih da sam preko dana jako malo higrata unosio, ali sam ih unosio. Trenirao sam, uglavnom teretana i uspeo sam veoma dobro da mrsavim, tako da iz licnog iskustva mogu reci da meni barem mleko uopste ne steti za liniju. To je znaci dnevne bilo 2,5 velikih solja mleka, racunam negde oko pola litre i to svakodnevno.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: April 25, 2012, 01:40:39 posle podne »

što se mleka tiče ako ste na definiciji , blago vama ako možete da ga uzimate i da ne remetite napredak...  obično stvara nadutost, "naduveni" izgled...

ja prva obožavam mleko i mlečne proizvode, ali kad ih izbacim koža je drugačija i nisam toliko naduvena...

što se tiče šećera pre treninga - ne nikako,  samo složeni ugljeni hidrati...   nagli skok šećera u krvi ubrzo izaziva nagli pad, počećete da zevate, prispavaće vam se, nećete imati snage...
Sačuvana
13032355
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 123


Golden age of bb!

« Odgovor #14 poslato: April 25, 2012, 11:54:03 pre podne »

pa citam na forumu da neki govore kako goji ako se pije puno mleka ,cak stavise da treba da se izbaci o.O bas pre neki dan na xsportovom forumu sam isto naleteo na to..ADMIN to propagira :D
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #13 poslato: April 25, 2012, 11:24:22 pre podne »

Reci? Zasto izbegavati mleko,ako ti laktoza ne smeta? Ili ti smeta?
Sačuvana
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #12 poslato: April 25, 2012, 09:59:43 pre podne »

svidja mi se njegovo razmisljanje...

+ svi njegovi saveti ubodu u centar onoga sto ti je trebalo :)
Sačuvana
13032355
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 123


Golden age of bb!

« Odgovor #11 poslato: April 25, 2012, 06:14:20 pre podne »

jesam izracunao sam .... e neki tamo :D za dekstrozu sam mislio da cujem misljenje ...posto sam ja procitao svaku ali svaku temu na budifit blogu :) svidja mi se njegovo razmisljanje...on kaze da uzima dekstrozu pre treninga 30 grama ,uz 5 gr kreatina 5 bcaa i pola merice proteina :)
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #10 poslato: April 25, 2012, 12:55:55 pre podne »

Inace,ovo : ''Mleko (ne puno)...'' . Cepaj mleko ako mozes,ja pijem 1l,svaki dan. Ako ti vec znaci Alenovo misljenje,onda :

Alen : '' Pijte mleko,ne izbegavajte ga.Ako nemate problema sa laktozom,samo navalite!''. :)
Mrzi me da trazim,ali citat je sa njegovog sajta 'BUDI FIT'
Sačuvana
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #9 poslato: April 24, 2012, 05:38:48 posle podne »

milanoljca ne volim grasak (suvi) ,za proteine znam ,nisam ni naveo masnu prasetinu itd...:D masti samo tako i racunam ,200 grama neke od tih namirnica mi je 900 kcal ...ja ne mislim da masti goje naravno :P goje ako ne radis kako treba. rasporedjeno je u 6 obroka naravno.Napisao sam ti da imde 2,5 godine a i na forumima me ima uvek ,citam ja sve to druze :) Sve ja to razumem hvala ti ali ne moras mi takve savete davati ...zanimalo me je samo da li valja kalorijski unos ? radim ''MASU'' :D

ups, to prevideh... sorry ;D

zobene, ovsene pahuljice  kcal 372  p 8.00  uh 72.80  f 7.50 - tako bar kazu na kalorije.net. Kaloriski unos je dobar (1.5+ p/kg, 4-7g uh/kg), naravno ako si prethodno dobro izracunao a verujem da jesi...
Sačuvana
13032355
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 123


Golden age of bb!

« Odgovor #8 poslato: April 24, 2012, 11:37:18 pre podne »

milanoljca ne volim grasak (suvi) ,za proteine znam ,nisam ni naveo masnu prasetinu itd...:D masti samo tako i racunam ,200 grama neke od tih namirnica mi je 900 kcal ...ja ne mislim da masti goje naravno :P goje ako ne radis kako treba. rasporedjeno je u 6 obroka naravno.Napisao sam ti da imde 2,5 godine a i na forumima me ima uvek ,citam ja sve to druze :) Sve ja to razumem hvala ti ali ne moras mi takve savete davati ...zanimalo me je samo da li valja kalorijski unos ? radim ''MASU'' :D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.134 sekundi sa 17 upita.