TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 11:27:25 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SPORTSKE ZANIMLJIVOSTI  (Pročitano 17521 puta)
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #7 poslato: Maj 14, 2012, 11:52:47 pre podne »

UFC:

UFC-ova ring djevojka Arianny Celeste je ovih dana dobila još jedno priznanje za svoj odličan izgled. Magazin Vegas Seven ju je izabrao za najbolji model godine kada su u pitanju kupaći kostimi. Naravno, tako nešto je zahtevalo naslovnu stranu i intervju s lepoticom.

Arianny nam je, izmeĂ°u ostalog, otkrila i da je kod muškarca više privlači intelekt od izgleda.

“Volim iskrenost, integritet i originalnost. Osoba mora biti svoja”, poručuje Arianny i dodaje da je i dalje vrlo sramežljiva uprkos poslu koji od nje traži vrlo malo odeće i nošenje table s brojem rundi.

“Jako sam sramežljiva, ali ovaj posao mi to ne dopušta. Kada sam UFC Arianny Celeste, onda sam sexy. Ali, kada sam kod kuće, onda sam prizemna. Volim ostati u svom domu i mrzim se šminkati. To je jedna sasvim drugačija osoba od one koju poznajete”, poručuje najpoznatija ring djevojka na planeti.

Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #6 poslato: Maj 13, 2012, 05:38:05 posle podne »

Pogledajte interesantan video klip sa današnjim zvezdama mma,tj kako su izgledali dok nisu postali borci:

Before they where MMA fighters...
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #5 poslato: Maj 12, 2012, 02:57:34 posle podne »

DAN HARDY:

UPRKOS četiri poraza u nizu, UFC je svom “ljubimcu” Danu Hardyju odlučio dati još jednu priliku da se vrati na pobedničke staze. Ovaj bivši izazivač je u prošlosti imao mnogo problema s ishrano,m i težinom. U razgovoru za službene stranice UFC-a, Britanac je otkrio neke zanimljive detalje.

“Stvarno sam isprobao svašta. Različite stručnjake za ishranu, različite načine ishrane. Imao sam mnoge faze… Sećam se perioda oko UFC-a 95 kada sam se borio protiv Roryja Markhama. Tada sam radio sa stručnjakom koji je inače vrlo poznat. Njemu je ishrana bila bitnija nego sam trening. Dnevno sam uzimao 72 tablete i stvari poput â€goveĂ°e jetre’, L-Carnitinea i slično. Koža mi je smrdila na ribu i to mi je stvaralo probleme prilikom treninga”, opisuje Hardy i dodaje:

“Zapravo je to smešno, jer je to bila moja najbrža pobeda u UFC-u. No, radilo se tek o slučajnosti. Na vagi sam izgledao očajno i nisam se uopšte dobro osećao. Nakon borbe sam odustao od sintetičkih suplemenata i sada većinu stvari uzimam direktno iz hrane.”

Dan "The Outlaw" Hardy highlights 2011
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #4 poslato: Maj 12, 2012, 02:53:23 posle podne »

THE ULTIMATE FIGHTER:

UFC je napokon, preko svojih službenih stranica, potvrdio da kreće druga internacionalna sezona The Ultimate Fightera – ona izmeĂ°u timova Ujedinjenog Britanskog kraljevstva i Australije.

Na UFC-ovim stranicama se već mogu naći formulari za prijavu potencijalnih takmičara, a audicije za borce će se održati 13.jula u Sydneyju, odnosno 15. u Londonu. Traže se borci u rasponu od 61 do 77 kilograma, a uslov je da su stari od 21 do 35 godina i da imaju makar tri profesionalne borbe od čega su pobedili u dve.

Ova TUF-ova sezona će se zvati “The Smashes” i snima će se u Australiji gde će boraviti oba tima. Ne treba sumnjati da će postići jednak uspjeh kao ona brazilska koja još uvijek traje.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #3 poslato: Maj 11, 2012, 01:52:19 posle podne »

MMA je sport različitih ljudi.Svaki od njih nosi svoj pečat i svako i ima svoju borilačku priču.
U narednom snimku pogledajte smešne i zabavne momente iz mma sveta:

Funny MMA moments - NEW

Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #2 poslato: Maj 10, 2012, 10:34:30 pre podne »

TUF:

Odmah nakon što je procurila vest kako aktuelni prvak Dominick Cruz neće braniti titulu protiv Urijaha Fabera zbog povrede kolena, pojavile su se špekulacije šta ili ko je odgovoran za pokidane ligamente.

Iz suparničkog tabora The Ultimate Fightera mogla se čuti informacija da je olimpijka i prvakinja Strikeforcea, Ronda Rousey, na treningu povredila “slabašnog” Cruza. No, UFC-ov prvak je takvu informaciju oštro demantovao za MMAFighting.

“Samo da bi zaustavio glasine koje je pokrenuo Faber jer misli da je sve ovo smešno, hteo bih demantovati da je Ronda odgovorna za moju povredu. To za mene nije smešno. To je samo jedan razlog zbog kojeg se Faber i ja ne slažemo. Ja s Rondom uopšte nisam trenirao. Ona je dovedena da bi pomogla mom kampu”,objasnio je Cruz dodavši da  se povreda dogodila prilikom sparinga.

“Jedan od mojih sparing partnera me pokušao srušiti s leĂ°a i nekako je koleno ostalo ispod nas dvojice. Sedeo sam ostatak runde s mnogo leda ali nije pomoglo. Bilo je prilično bolno”, zaključuje razočarani Cruz kojeg nakon završetka TUF-a očekuje operacija i duža pauza.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #1 poslato: Maj 10, 2012, 10:30:15 pre podne »

CHRIS LYTLE:

UFC-ov veteran, Chris Lytle, koji se nakon završetka MMA karijere posvetio politici, ipak nije uspeo ući meĂ°u kandidate za Senat države Indiane kao član Republikanske stranke.

Lytle je dobio 30 posto glasova dok je njegov protivkandidat, Mike Crider, dobio 41 posto što je značilo da će ovaj drugii dobiti šansu za ulazak u vlast.

U svojoj MMA karijeri, koja je trajala 12 godina, ostvario je 31 pobedu i 18 poraza. Samo na bonuisma u UFC-u zbog sjajnih predstava je zaradio 515 hiljada dolara.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 19 upita.