TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 03:23:11 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Xpand Xtreme Pump + Animal Cuts + Whey 100% Professional  (Pročitano 6240 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #10 poslato: Maj 19, 2012, 12:08:50 pre podne »

Mislim da nema potrebe da imas kardio svaki dan..tri puta nedeljno uz dobre treninge sa opterecenjem sasvim dovoljno...veliki unos proteina i nema sta da brines ;)
Sačuvana
Flatronw2241s
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #9 poslato: Maj 19, 2012, 12:02:24 pre podne »

A Miro jel problem imati svaki dan kardio posle teretane? Mislim nece mi se istopiti misici i to?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #8 poslato: Maj 18, 2012, 11:56:25 posle podne »

Koristi animal cut pre kardio treninga..kad nemas kardio trening onda pre treninga sa opterecenjem..u svakom slucaju nemoj uzimati vise od jedne doze dnevno
Sačuvana
Flatronw2241s
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #7 poslato: Maj 18, 2012, 11:50:08 posle podne »

Neko tamo, sto preporucujes to? Meni je najbitnije da skinem masne naslage.
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #6 poslato: Maj 18, 2012, 11:23:26 posle podne »

Ostavi AC ''za kasnije'' . To jest,prvo cepaj NO !
Sačuvana
Flatronw2241s
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #5 poslato: Maj 18, 2012, 11:05:14 posle podne »

Hvala na odgovoru . A koji Bcaa mi preporucujete da uzmem i kako da koristim Animal Cuts onda ? Ujutro i posle treninga sa tegovima, pre trcanja ili pre treninga sa tegovima i pre trcanja, hvala ti :)
Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #4 poslato: Maj 18, 2012, 11:02:10 posle podne »

Dve su varijante. Prva je da prodavac nema pojma. Druga je da je samo hteo da ti uvali oba suplementa. Mislim da je ovo drugo. Mislim da ovakve kombinacinije supsa ne uzimaju najnapredniji vezbaci. Vidi sta ti je prioritet. Pumpa na treningu ili skidanje masnih naslaga. Uzimaj jedan suplement, pa kad ga zavrsis, napravi malu pauzu, pa pocnu sa drugim.
Sačuvana
Flatronw2241s
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #3 poslato: Maj 18, 2012, 10:56:14 posle podne »

Pa rekao mi je prodavac da bas zbog toga uzimam samo jednu dozu ujutru od animal Cutsa i 30 min pre teretane pola doze za pocetak od Xpand Xtreme Pump, pa zbog toga :/ A sta kazete na Liquid BCAA koji je trenutno na popustu ? Dobar je ?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Maj 18, 2012, 10:49:20 posle podne »

Ja ne bih nikako kombinovao tako jake stimulanse poput Cutsa i Xpanda, tj. sagorevač i NO. Može biti vrlo opasno jer je prevelika količina stimulanasa na dnevnom nivou. To je moje mišljenje.
Sačuvana
Flatronw2241s
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #1 poslato: Maj 18, 2012, 10:35:13 posle podne »

Postovani, uzeo sam navedeno i receno mi je da Animal cuts uzimam ujutro na prazan stomak pa na trcanje, 30 minuta posle whey. Pa posle da doruckujem i sve ostalo. Onda da Xpand Xtreme Pump uzimam 30 minuta pre treninga sa tegovima. Posle treninga Whey protein , picim kuci sve normalno jos 2,3 obroka sto vise namernica koje sadrze dosta proteina , malo hidrata i tecnosti dosta. Pa mi recite. Uzeo sam ove suplemente sa namerom da se zategnem i da ne izgubim ni gram misicne mase koju sam stekao do sada. No u planu mi je cist gubitak masnih naslaga. Pa sam hteo pitati da li je u redu posle teretane da trcim ako nekada ne stignem ujutro?  I receno mi je takodje da samo jedan pack od Animal cutsa na dan popijem i za pocetak pola doze Xpand Xtreme Pump. A whey ujutro i posle teretane :). Hvala puno na odgovoru
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.298 sekundi sa 17 upita.