TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 09:34:01 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko kombinacije..  (Pročitano 4145 puta)
DiCanio
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #11 poslato: Maj 23, 2012, 01:32:08 posle podne »

Hvala ljudi! :)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #10 poslato: Maj 22, 2012, 05:30:53 posle podne »

Bas tako,kod tih treninga boxa i slicno,a i same teretane,definitivno ti je velika pomoc ovakav preparat  ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Maj 22, 2012, 10:05:15 pre podne »

Aha,kao sto sam rekao pre nekih mesec dana dobio sam kutiju attacka na poklon pa sam planirao da ga probam. Sto se tice treninga,kombinujem teretanu i box,nekim danima uradim 2 treniga dnevno,prvo teretana pa box.Sad pravim pauzu sa boxom,pa cu da se posvetim maksimalno teretani.A u teretani sam vec nekih 2 godine,samo u pocetku to nije bilo ozbiljno. A ne mogu da napravim neki spisak ishrane,jer mi je raznovrsna..ne stizem sve da ispratim,ali trudim se koliko mogu.

U pravu je Beka za Attack.  Slobodno možeš da ga probaš, samo se drži preporučene doze i tada ne moraš dodatno uzimati kreatin. Mislim da će ti baš prijati za te tvoje treninge
Sačuvana
DiCanio
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #8 poslato: Maj 21, 2012, 06:07:53 posle podne »

Aha,kao sto sam rekao pre nekih mesec dana dobio sam kutiju attacka na poklon pa sam planirao da ga probam. Sto se tice treninga,kombinujem teretanu i box,nekim danima uradim 2 treniga dnevno,prvo teretana pa box.Sad pravim pauzu sa boxom,pa cu da se posvetim maksimalno teretani.A u teretani sam vec nekih 2 godine,samo u pocetku to nije bilo ozbiljno. A ne mogu da napravim neki spisak ishrane,jer mi je raznovrsna..ne stizem sve da ispratim,ali trudim se koliko mogu.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #7 poslato: Maj 21, 2012, 05:21:24 posle podne »

ljudi previše komplikuju stvari sa celom ovom pričom. Na PRVOM MESTU je TRENING, onda ishrana, pa onda trening, pa ishrana, pa jedno pet praznih mesta, pa onda dolazi SUPLEMENTACIJA.

Ako trening ne valja neće ti pomoći hiljadu kreatina i attacka. Kad smo kod NO reaktora, znam da zvuči malo zastrašujuće kad kažeš azot reaktor, ali jedina stvar zbog koje valjaju su kofein i beta alanin, sve ostalo su neke okrnjene varijante kreatina u šatro matrix vezama koje se lakše apsorbuju i blahblahblah. Nijednom početniku NO reaktor nije neophodan, nisam siguran kome je uopšte potreban, osim ako te baš jako svrbe pare u džepu.

Pošto ti je cilj mišićna masa, a pritom pitaš šta će se desiti ako počneš da piješ još jednu mericu wheya, a nigde ne vidim kako se hraniš ili treniraš, vidim da nemaš puno pojma o tome kako tačno funkcioniše proces dobijanja mišića. No, tu si da pitaš, da čitaš, pa da donosiš neke zaključke i urediš svoj život da što pre doĂ°eš do nekog cilja... 
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #6 poslato: Maj 21, 2012, 05:09:39 posle podne »

Na ove savete bih jos dodala da ako vec koristis Attack onda ne moras da uzimas Creatin koji si,cini mi se,spomenuo u svojoj suplementaciji.U Attacku vec imas dobar kreatinski matrix.

Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Maj 21, 2012, 04:29:55 posle podne »

Pozdrav,

Multivitamin pij posle obroka, attack pre treninga...kad jedes pahuljice mozes ubaciti mericu whey-a, mozes omlet sa ovsenim pahuljicama, omlet sa pecenim lukom, jaja i pecurke...za veceru samo proteine i moze neka salata...nema potrebe da unosis vise whey-a nego pojacaj ishranu...
Da multivitamin pijem posle obroka,a ovo ostalo cu pokusati sto cesce da primenjujem :) Hvala

Hvala i tebi MightyMO.

Znaci attack uzmem pre treninga,i posle smutim sve ono sto sam nabrojao?
Ajde odma da pitam,ako mi se bude cinio ok taj attack,koji drugi NO reaktor preporucujete? Da daje dobru misicnu pumpu?
Koliko su stetni ti reaktori?
I da..sta preporucujte da se jede kad nisi kod kuce,tj kad si u gradu?

Attack je idelan za početak.   Štetni su za osobe koje imaju problema sa pritiskom, srcem jer šire krvne sudove. Ne treba preterivati sa njima i koristiti ih samo u prepočuenoj dozi.

Što se tiče obroka van kuće - pileće belo meso, sa ili bez lepinje, sendvič sa tunom, piletinom,  najbolje je spremiti i spakovati - pileće belo, pirinač i sl.  Proteinski šejk npr...
Sačuvana
DiCanio
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #4 poslato: Maj 21, 2012, 04:25:42 posle podne »

Pozdrav,

Multivitamin pij posle obroka, attack pre treninga...kad jedes pahuljice mozes ubaciti mericu whey-a, mozes omlet sa ovsenim pahuljicama, omlet sa pecenim lukom, jaja i pecurke...za veceru samo proteine i moze neka salata...nema potrebe da unosis vise whey-a nego pojacaj ishranu...
Da multivitamin pijem posle obroka,a ovo ostalo cu pokusati sto cesce da primenjujem :) Hvala

Hvala i tebi MightyMO.

Znaci attack uzmem pre treninga,i posle smutim sve ono sto sam nabrojao?
Ajde odma da pitam,ako mi se bude cinio ok taj attack,koji drugi NO reaktor preporucujete? Da daje dobru misicnu pumpu?
Koliko su stetni ti reaktori?

Edit..: I da..sta preporucujte da se jede kad nisi kod kuce,tj kad si u gradu? Ja uglavnom izbegavam pekare,pojedem kikiriki,bonzite i sta ja znam :)
« Poslednja izmena: Maj 21, 2012, 04:29:26 posle podne od strane DiCanio » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Maj 21, 2012, 04:12:30 posle podne »

Zdravo ljudi  ;D
E ovako,posto ne mogu da nadjem staru temu odlucio sam da otvorim novu. Naime treba mi pomoc oko kombinacije suplemenata.Trenutno uzimam DYM kreatin,sni BCAA,hiperwhey i neki multivitamin. Popijem 5g kreatina pre treninga,i posle jos 5g kreatina,mericu wheya i mericu,pola merice BCAA.
Dobio sam na poklon attack,pa sta mislite o tom suplementu? Kako ga uzimati tj ukombinovati? Sta mogu ocekivati od njega?
Takodje me zanima neki savet za ishranu,izbacio sam hleb(ili bar sveo na minimum),kolu i te slicne sokove ne pijem odavno,alkohol retko.Uglavnom gledam da unosim sto vise proteina.Imam jos neke nedoumice, za dorucak jedem uglavnom pahuljice(ovsene i ostale),keks i mleko,kad ne jedem to jedem jaja sa sirom npr.. jel imate neki predlog? Nemam ideju sta bih drugo,na ovo sam se vec navikao :) I sta predlazete za veceru?
I da,cilj mi je cista misicna masa, bez,ili sa malo sala :) Visok sam nekih 182cm i tezak 72kg,uglavnom su to misici,ali kontam da bi bilo ok kad bi se ugojio jos neki kilogram.Sa ovim mojim rezimom sam se da kazem izdefinisao.Da li ce se nesto bitno promeniti ako pocnem da unosim 2 merice wheya?

Nadam se da sam nasao odgovorajucu temu.. ::)


Ćao!

Što se tiče suplementacije sve je na mestu. Whey ukoliko si u mogućnosti možeš uzimati i dodatno ujutru - jednu mericu.
Što se tiče napretka - da li će dodatnih 20g proteina nešto da promeni ne mogu da ti odgovorim, jer se gleda celokupni dnevni unos proteina za koji mi se čini da je mallo kod tebe.

Dakle, moraš da povećaš unos proteina na prvom mestu. Svaka 2-3 sata da imaš obrok  u kojem ima proteina - jaja, mladi sir, meso - piletina, riba, tuna i sl.  Za doručak možeš takoĂ°e jesti belanca, sa ovsenim npr.  Ne fali ništa pahuljicama ali mora biti tu i proteina dodatnih...

Attack je NO reaktor, možeš ga slobodno ubaciti pre treninga sa tegovima, i samo tad ga piješ.  Pola sata pre treninga jednu mericu. Od njega možeš da očekuješ bolji mentalni fokus, veći priliv snage, peckanje po koži zbog širenja krvnih sudova, ali i bolju mišićnu pumpu.

Za sva ostala pitanja slobodno pitaj
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Maj 21, 2012, 12:19:21 pre podne »

Pozdrav,

Multivitamin pij posle obroka, attack pre treninga...kad jedes pahuljice mozes ubaciti mericu whey-a, mozes omlet sa ovsenim pahuljicama, omlet sa pecenim lukom, jaja i pecurke...za veceru samo proteine i moze neka salata...nema potrebe da unosis vise whey-a nego pojacaj ishranu...
Sačuvana
DiCanio
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #1 poslato: Maj 20, 2012, 11:24:59 posle podne »

Zdravo ljudi  ;D
E ovako,posto ne mogu da nadjem staru temu odlucio sam da otvorim novu. Naime treba mi pomoc oko kombinacije suplemenata.Trenutno uzimam DYM kreatin,sni BCAA,hiperwhey i neki multivitamin. Popijem 5g kreatina pre treninga,i posle jos 5g kreatina,mericu wheya i mericu,pola merice BCAA.
Dobio sam na poklon attack,pa sta mislite o tom suplementu? Kako ga uzimati tj ukombinovati? Sta mogu ocekivati od njega?
Takodje me zanima neki savet za ishranu,izbacio sam hleb(ili bar sveo na minimum),kolu i te slicne sokove ne pijem odavno,alkohol retko.Uglavnom gledam da unosim sto vise proteina.Imam jos neke nedoumice, za dorucak jedem uglavnom pahuljice(ovsene i ostale),keks i mleko,kad ne jedem to jedem jaja sa sirom npr.. jel imate neki predlog? Nemam ideju sta bih drugo,na ovo sam se vec navikao :) I sta predlazete za veceru?
I da,cilj mi je cista misicna masa, bez,ili sa malo sala :) Visok sam nekih 182cm i tezak 72kg,uglavnom su to misici,ali kontam da bi bilo ok kad bi se ugojio jos neki kilogram.Sa ovim mojim rezimom sam se da kazem izdefinisao.Da li ce se nesto bitno promeniti ako pocnem da unosim 2 merice wheya?

Nadam se da sam nasao odgovorajucu temu.. ::)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 19 upita.