TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 08:08:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: kombinejshn :)  (Pročitano 4484 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Maj 24, 2012, 02:01:57 posle podne »

Ok, onda ostavi 5 g kreatina posle treninga ako želiš.  Za whey - stvarno mislim da nema potrebe uzimati više od 1, eventualno 1,5 merice, pitanje je iskoristljivosti. Pre bih onda pila izmeĂ°u obroka, da na svaka 2 sata unosiš neki protein (naravno, ne samo suplement).  Pred spavanje možeš da ubaciš i neki kazein npr Scitec Pro long.
a BCAA bih čuvala za period oko treninga.
Sačuvana
KKND
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #12 poslato: Maj 24, 2012, 01:50:23 posle podne »

Citat
1. ne whey sa obrokom, ne 50 g
Pa to mi je poslednji obrok pred trening vec godinama. 200g ovsenih + 50g whey + 2dl 0.5% mleka
Citat
2. pola sata pre treninga
ok
Citat
3.  zašto čak 50 g?  dovoljna ti je jedna merica...  bcaa ok,  kreatin nepotreban jer imaš xpand
zato što mi finansije nisu preveliki problem..visok sam 190, težak oko 110kg i mislim da se većina toga iskoristi kako treba.
sad za monohidrat nisam siguran što da ga ne uzimam posle treninga? koliko xpand ima u sebi, 2 grama kreatina po merici? ja bih radije uzeo još 5g monohidrata nakon treninga sa dexom, bcaa i wheyom.
Citat
4.  posni sir je ok, a bcaa bih popila neposredno pred trening ili čak u toku treninga
da, ubaciću bcaa i u toku treninga, mada mi treninzni ne traju dugo (1h, 1h15min).

:)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Maj 24, 2012, 01:22:33 posle podne »

ovako, uzeo sam:
1. Whey, 2. Xpand, 3. Monohidrat, 4. BCAA
ovako planiram da raspodelim

1. 50g whey pre treninga sa obrokom (poslednji obrok pre treninga)
2. xpand neposredno pre treninga
3. 50g whey  + 30g bcaa posle treninga + 10g monohidrat
4. 30g bcaa + posni pred spavanje

jel ok to?

1. ne whey sa obrokom, ne 50 g
2. pola sata pre treninga
3.  zašto čak 50 g?  dovoljna ti je jedna merica...  bcaa ok,  kreatin nepotreban jer imaš xpand
4.  posni sir je ok, a bcaa bih popila neposredno pred trening ili čak u toku treninga
Sačuvana
KKND
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #10 poslato: Maj 23, 2012, 09:27:20 posle podne »

ovako, uzeo sam:
1. Whey, 2. Xpand, 3. Monohidrat, 4. BCAA
ovako planiram da raspodelim

1. 50g whey pre treninga sa obrokom (poslednji obrok pre treninga)
2. xpand neposredno pre treninga
3. 50g whey  + 30g bcaa posle treninga + 10g monohidrat
4. 30g bcaa + posni pred spavanje

jel ok to?
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #9 poslato: Maj 23, 2012, 04:37:11 posle podne »

I ako uzmes NO koji je i kofeinski preparat definitivno,ne treba ti i kofein dodatni.Ne bih dodavala ni kreatin onda.

Mada ako vec znas da te kreatin monohidrat dobro "radi" uz protein,ja bih eto nastavila sa tom praksom,sto rece Alen i pojacala ako treba,a za taj novac koliko bi kostao NO bi ipak pre dodala i BCAA i time pojacala hranjivu i gradivnu materiju samog misica  ;)

Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Maj 23, 2012, 03:34:34 posle podne »

Poz svima. Idem u teretanu aktivno 5-6 godina i imam 26 godina. Od suplementacije sam probao gotovo sve i whey i kreatin monohidrat su se do sada pokazali kao nesto na sta najbolje reagujem i uglavnom se toga drzim.
Sad, imam nesto vise para da potrosim pa sam mislio da ukombinujem:
Whey + Kreatin + Neki NO + multivitamin + Omega
Interesuje me pre svega da li je ok da se pije NO i monohidrat , tj. da li daje rezultate? NO naravno pre treninga, monohidrat 5g nakon treninga?
Ako da, koji biste NO preporucili? Ako ne, da li je bolje da zamenim NO sa bcaa ili kompleksnim amino?


znam da NO reaktori zagolicaju pažnju :)  i da bi rado da probaš neki od NO reaktora...

prvo, ne bih ti preporučila da ih uzimaš zajedno sa kreatinom.   

Iz iskustva, jer vidim kako kupci reaguju i šta najviše kupuju, savetujem ti Xpand Dymatize-ov.

Ostala suplementacija je extra!
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #7 poslato: Maj 23, 2012, 01:44:31 posle podne »

Pa mislio sam NO pre treninga, zbog pumpe i mentalnog boosta. Inace jako dobro reagujem na kofein recimo, i kad god ga unosim pre treninga, odradim 30% bolji trening (znam da je psiha ali tako me radi). e sad, uzeo bih xplode, pa me interesuje da li bi bilo previse unositi i kofein i no pre treninga?
BCAA mi je druga opcija, ali mislim da mi nije toliko neophodan posto vec unosim dovoljno proteina nakong treninga (60g) i pre treninga (50g sa obrokom pre treninga).
NO sam koristio i ranije vise puta (attack od scitec-a) i sta ja znam, nisam bio nesto preterano zadovoljan rezultatima (mada je kreatin ko kreatin u attacku odradio nesto slicno kao monohidrat). Ali mislio sam da probam sa nekim boljim NO sad, jer ako me jedna tableta kofeina ili solja jake kafe pre treninga 'dize' onda verujem da cu s ovim imati i bolje rezultate, ne? :)

Ne
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #6 poslato: Maj 23, 2012, 11:26:13 pre podne »

Onda popi kafu pre treninga ili uzmi natrolov kofein 200mg.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
KKND
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #5 poslato: Maj 23, 2012, 10:34:42 pre podne »

Pa mislio sam NO pre treninga, zbog pumpe i mentalnog boosta. Inace jako dobro reagujem na kofein recimo, i kad god ga unosim pre treninga, odradim 30% bolji trening (znam da je psiha ali tako me radi). e sad, uzeo bih xplode, pa me interesuje da li bi bilo previse unositi i kofein i no pre treninga?
BCAA mi je druga opcija, ali mislim da mi nije toliko neophodan posto vec unosim dovoljno proteina nakong treninga (60g) i pre treninga (50g sa obrokom pre treninga).
NO sam koristio i ranije vise puta (attack od scitec-a) i sta ja znam, nisam bio nesto preterano zadovoljan rezultatima (mada je kreatin ko kreatin u attacku odradio nesto slicno kao monohidrat). Ali mislio sam da probam sa nekim boljim NO sad, jer ako me jedna tableta kofeina ili solja jake kafe pre treninga 'dize' onda verujem da cu s ovim imati i bolje rezultate, ne? :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Maj 23, 2012, 07:52:43 pre podne »

Poz svima. Idem u teretanu aktivno 5-6 godina i imam 26 godina. Od suplementacije sam probao gotovo sve i whey i kreatin monohidrat su se do sada pokazali kao nesto na sta najbolje reagujem i uglavnom se toga drzim.
Sad, imam nesto vise para da potrosim pa sam mislio da ukombinujem:
Whey + Kreatin + Neki NO + multivitamin + Omega
Interesuje me pre svega da li je ok da se pije NO i monohidrat , tj. da li daje rezultate? NO naravno pre treninga, monohidrat 5g nakon treninga?
Ako da, koji biste NO preporucili? Ako ne, da li je bolje da zamenim NO sa bcaa ili kompleksnim amino?


Ako se nadaš da ćeš bolje napredovati varaš se jer se to neće desiti, uzmi još kreatina i još whey proteina i uduplaj doze to ti je najbolja opcija.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #3 poslato: Maj 23, 2012, 04:48:37 pre podne »

Mozes da koristis i no i kreatin mada bih ja na tvom mestu ipak pre uzela bcaa ili amino...
Sačuvana
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #2 poslato: Maj 23, 2012, 03:13:49 pre podne »

kupi neki NO da probas. dobar je za lozenje :D

no pre, kredza, whey, secer posle. fino je to.
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
KKND
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #1 poslato: Maj 23, 2012, 01:00:45 pre podne »

Poz svima. Idem u teretanu aktivno 5-6 godina i imam 26 godina. Od suplementacije sam probao gotovo sve i whey i kreatin monohidrat su se do sada pokazali kao nesto na sta najbolje reagujem i uglavnom se toga drzim.
Sad, imam nesto vise para da potrosim pa sam mislio da ukombinujem:
Whey + Kreatin + Neki NO + multivitamin + Omega
Interesuje me pre svega da li je ok da se pije NO i monohidrat , tj. da li daje rezultate? NO naravno pre treninga, monohidrat 5g nakon treninga?
Ako da, koji biste NO preporucili? Ako ne, da li je bolje da zamenim NO sa bcaa ili kompleksnim amino?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.131 sekundi sa 18 upita.