TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 10:57:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija suplemenata  (Pročitano 38061 puta)
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #12 poslato: Oktobar 08, 2012, 10:57:56 posle podne »

Razmišljam o L-Karnitinu u kombinaicji sa kardio treningom, u dane kada ne radim teretanu ... zbog onih par kg masti na stomaku ... šta mislite o tome ?!
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Vladimir Vujovic nutricionista
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


mojnutricionista
« Odgovor #11 poslato: Maj 25, 2012, 10:53:23 posle podne »

Kad bi uradio( a sigurno to neces uraditi) koncentraciju testosterona u organizmu znao bi da li ti tribulus treba i da li ce ti znaciti ili ne, no mlad si i definitivno tribulus ti je poslednji na listi suplemenata... Kad bi isli redom uzmi ceospekatar vitamina i minerala kako bi sprecio i resio eventualni deficit u ovim esencijalnim materijama, e onda kreatin i to kao sto rekose kraalkalin manje mase ce dati , pomenuo si definiciju i mnogi odmah eliminisu kreatin ja ne ja ga ostavim  namerno ali ishranu srezem i to daje odlicne rezulatete poda mast ostaje volumen misicni i dobar oporavak i snaga veci potencijal u misicu ... i naravno hrana u prahu whey protein .... da sumiramo  ishranaaaaa optimalno proteina i masti hidrate srezi .... kreatin alkalin  + protein uz prvi obrok vitamine i minerale...
Kreatin je jedan od najkonkretnijih preparata i on ce ti dati dobru transformaciju  tj malo motiva ...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Maj 25, 2012, 02:39:41 posle podne »

Tribulus bih izbacila, kreatin je ok.  Moraš prvo krenuti od osnove, a to je proteinski suplement.  Naravno, kvalitetna ishrana i trening se podrazumevaju.

Koliko si upućen u ishranu? kako se hraniš?

sve je to u kompletu, ishrana, trening , suplementacija...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #9 poslato: Maj 25, 2012, 02:24:08 posle podne »

Ako je definicija to sto zelis onda definitivno treba da ubacis whey i mozes recimo ne monohidrat vec krealkalyn...
Sačuvana
Nemanja87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #8 poslato: Maj 25, 2012, 01:06:37 posle podne »

pa moglo bi se reci da hocu definiciju,au al ste me sad zbunili
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #7 poslato: Maj 25, 2012, 09:58:08 pre podne »

Ako ces definiciju zaboravi na kreatin.Tribulus opet ti kazem nije za tvoje godine i neces nista dobiti od njega,osim ako nisi zavrsio sa ciklusom steroida a cisto sumnjam jer nisi napisao to..Whey protein je osnova,ja licno ni na masi ne pijem redovno kreatin..
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #6 poslato: Maj 25, 2012, 01:02:23 pre podne »

Pa sta juris definiciju?
Sačuvana
Nemanja87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #5 poslato: Maj 25, 2012, 12:15:39 pre podne »

A da cilj mi je da ne nabacujem vise mase,dosta mi je kilograma
Sačuvana
Nemanja87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #4 poslato: Maj 25, 2012, 12:12:48 pre podne »

Imam 25godina,pa nisam mislio bukvalno volju,imam ja volju samo imam osecaj da mnogo slabije napredujem,pa bi voleo neki preparat da me malo podstakne,visok sam 186,bio sam tezak 96kg,sad sam se svuko na 85,imam idealnu kilazu,malo sam se ucvrstio sto bi se reklo,e sad samo ne znam koji preparat da uzmem,ova dva preparata sto sam naveo su mi se svidela po onom sto sam procitao na pan sportu,ali su oba za snagu,i malo mi je cudna ta kombinacija,moram pogledati ove sto si mi predlozio,uzeo bih vec sutra,a jel neophodna kombinacija,sta bi mi falilo kad bi uzeo samo creatin?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Maj 24, 2012, 08:35:20 posle podne »

Kreatin ok, ali umesto tribulusa svakako bih uzeo neki whey. Recimo, Elite whey, Scitec 100% whey, Twinlab whey...

Inače, ne razumem baš kad neko traži da mu preparat da volju. Mislim, da li te neko tera da treniraš, pa ti treba volje ili šta? :) Ajde snagu, energiju, izdržljivost... Ali za volju ne razumem baš.
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #2 poslato: Maj 24, 2012, 08:11:04 posle podne »

Tribulus ne ako imas ispod 30 godina,nema efekta i svrhe..Kreatin moze i whey naravno kao osnova svega.Inace ne postoji preparat koji ce ti oblikovati tijelo,ni steroidi to ne mogu a ne suplementi.Prvo sredis ishranu pa onda mjeseci pa i godine treninga uz dobru ishranu i suplemente i rezultat nece izostati.. ;)
Sačuvana
Nemanja87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Maj 24, 2012, 07:07:50 posle podne »

Interesuje me strucno misljenje o kombinaciji Creatine monohydrate Micronized i Tribulus 750 ™,to mi je preporuci jedan lik u teretani kao fantasticnu kombinaciju,meni je cilj da dobijem malo na snazi,posto sam moglo bi se reci pocetnik cetri meseca aktivno idem u teretanu,resio sam da uzemem neki preparat koji ce mi dati snagu volju i malo oblikovati telo,sta mislite o ovoj kombinaciji
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 17 upita.