TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 02:33:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 91 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: VELIKI BRAT  (Pročitano 229419 puta)
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #328 poslato: Novembar 04, 2006, 09:58:45 posle podne »

I meni je dobro malo da zivnu ovi. Mada vec vidim da ih je prpa zbog ovoliko novih.
Imam bas osecaj da ce ovde sada biti jos vise netrpeljivosti ipak su tu svi zbog love a sada su im se smanjile sanse za pare ;)
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #327 poslato: Novembar 04, 2006, 09:55:42 posle podne »

I'm in love  :o

Ovo je moj tip devojke ;D
Avanturista, obožava životinje i jos fitnesica  :o



i dobra je devojka,komunikativna,svasta je prosla,interesantna...
svidece vam se i kao osoba,sigurna sam u to...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #326 poslato: Novembar 04, 2006, 09:53:10 posle podne »

dosta novih to mi se dopada,ali nekako sam se na momenat ponadala da cemo videti naseg mikija...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #325 poslato: Novembar 04, 2006, 09:51:50 posle podne »

I'm in love  :o

Ovo je moj tip devojke ;D
Avanturista, obožava životinje i jos fitnesica  :o



Ali ovaj novi lik ... vec vidim da je neki pajser ;D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #324 poslato: Novembar 04, 2006, 09:46:44 posle podne »

vec vidim ko ce pokupiti simpatije,bar muske populacije...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #323 poslato: Novembar 04, 2006, 08:43:51 posle podne »

Nece njoj biti problem da s snadje, verujem ja u nju... :P
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #322 poslato: Novembar 04, 2006, 08:30:38 posle podne »

Sreca pa ste me podsetili veza bb veceras skroz sam zaboravio.
Voleo bih marko da izadje i interesuje me sta ce mu reci riba :D
A ena... ena vise nece imati skime da se druzi :D
Prsnuce tamo ;)
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #321 poslato: Novembar 04, 2006, 07:22:58 posle podne »

I ja mislim da ce bas Marko izaci i to bez obzira kako ljudi budu glasali a evo razloga:
Nikola je miljenik velikog brata bas zato sto je on tako blesav i sve podjebava u kuci,pa su svi uvek u nekoj euforiji zbog njega.
Pa zamislite kako bi dosadno bilo ako on izadje.Veliki brat ce odlepiti  ;D

To je moje misljenje a sta ce stvarno biti videcemo veceras.
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #320 poslato: Novembar 04, 2006, 06:29:27 posle podne »

ma marko 100%
gledacu samo da bi videla eninu reakciju... (nije da se nasladjujem tudjom patnjom,ali ona je ...   ::) )
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #319 poslato: Novembar 04, 2006, 06:20:02 posle podne »

jadan Marko on nece imati vise sansi za pare, ali nisam siguran da marko ide?
U svakom slucaju bilo koji da ispadne meni ce biti drago
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #318 poslato: Novembar 04, 2006, 06:12:16 posle podne »

marko
jadna ena...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #317 poslato: Novembar 04, 2006, 06:10:18 posle podne »

Marko ili Nikola, ko ispada?
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #316 poslato: Novembar 01, 2006, 10:55:24 pre podne »

Kako sta bi?
Pa ogovarali bi ga na forumu :D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #315 poslato: Novembar 01, 2006, 09:23:14 pre podne »

uuuu Miki svaka cast ti si stvarno allround lik  :)
skroz si dobro ovo otipkao, mogao si biti i pisac ili makar kolumnista, a onda bi bio najmisicaviji pisac na svetu  ;)
stvarno, lepo si napisao i krivo mi je sto nisi prosao, u svakom slucaju bio bi jedan pozitivan lik vishe u kuci, ali onda, sta bi mi toiko bez naseg moderatora..  ::)
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
mikiveliki
Gost
« Odgovor #314 poslato: Novembar 01, 2006, 09:02:29 pre podne »

Treci i cetvrti krug bili su prilicno iscrpljujuci. Dva dana za redom u Beogradu. Jedan kasting u subotu  i drugi sutra dan odmah u nedelju, narano pod uslovom da ste prethodno prosli na kastingu u subotu. Neki su se vec prvog dana vratili kucama!

Subota je pocela prilicno zustro. U Beograd putujem  autobusom, dolazim na kasting u ranim jutarnjim casovima, masim se za dzem i shvatma da sam zaboravio telefon u autobusu!!!???

KATASTROFA. Iz mene naviru pomesane emocije besa, nervoze, ocaja i apatije...treba mi  5 minuta da se prisaberem. Zovem zenu kuci, dajem joj instrukcije: "Zovi bus station, dispecera, pitaj za prevoznika, uzmi broj telefona vozaca na realciji NS-BGD..." Telefon zvoni i javi se muski glas sa juznjackim akcentom, brzo se dogovorimo, posten neki svet, zacudo!?

Jedan problem manje i sada mogu da se usresredim na kasting. Prilicna gomila ljudi. Mozda sam propustio da kazem, ali tokom svih kastinga organizacija je bila najblaze receno ocaju. Tacnije deorganizacija! Ekipa koja nas je trebala isproveravati kao da nije imala jasni koncept kako se to radi!?
Vec u tim fazama pocinjao sam da sumnjam da ce ovaj sou biti na visini onog hrvatskog. Potpisujem ugovor kao i ostali da Emotion firma ima prava na moj lik i delo od sada pa sve do momenta eventualnog ulaska u kucu. To znaci da ako postanes poznat i bilo sta zelis da uradis ne mozes bez njihovog odobrenja kao ni bez procenta koji moras da im das u zavisnoti od vrednosti potpisanog ugovora. Miki koji je sada svima vama znan ima tu klauzulu prilikom potpisivanja raznih reklamnih kampanja!

Upoznajem veliki broj ljudi, ide 4 krug... organizuju nas u grupe od po 20 i ulazimo unutra. U pitanju su male radionice tipa igraonica i imitiranje dogadjaja mogucih u kuci, pa i nominacija. Prolazim i ovaj test i dobijam poziv za novu grupu broj 7 po redu koja sadrzi sada samo 10 ljudi. Znaci selekcija je napravljenja i 50% ljudu je otpalao. Nema tu nikakvih emocija samo ti kazu da ne ides dalje. Ljudi razlicito reaguju, neki su agresivni, neki se povlace pognute glave, neki su dosli samo da se zezaju, ipak svima je zajednicko da zele da uspeju, iance ne bi bili ovde. Ono koji to ne zele da priznaju, lazu!!

Sada je vec prilicno kasno a sve ovo traje gotovo 12 h. Vidno iscrpljen ulazim sa novom grupom u salu i pocinjemo novi krug igara. Jedna od njih je razgovor na temu. Dobijemo temu i svi diskutujemo o njoj. Razgovor tece prilicno zucno  jedan po jedan kandidat otpada ostaje nas upola manje samo 5. Saopstavaju nam da smo prosli krug broj 4. Sutra u nedelju je vec krug 5.Nema vremena ni za kakva predah. Tenzija me drzi celu noc. Lose spavam. Mozda zato sto sam u tudjem krevetu u momackom stanu na Dorcolu kod drugara. Moj termin je u pola deset jutro. Kamere ukljucene iza mene velika plava zastava sa belim slovima na kojoj pise VELIKI BRAT( to su ove scene koje gledate kada uvode neove kandidate). Za cudo jedno prilicno sam opusten i prilicno mije svejedno da li idem dalje ili ne. Ispred mene cak 9 clanova komisije. Svi zure u mene. Tu je i ona voditeljka koja me posebno gotivi, oseca se to u vazduhu. Osecam i neodobravanje pojedinih clanova zirija koji su gej orijentacije. Vidi se to na njima. Prilicno sam str8 u svom nastupu. Pricam svoju biografiju a oni me ispituju do sitnih creva. Prva uzima rec ona voditeljka, kaze:" Miodraze to sto si ovde znaci da je VB jako zainteresovan za tebe!" Sjajno mislim se ja...Moj termin je istekao i ja odlazim pricno zadovoljan. Ostavio sam odlican utisak. Ipak mali crv sumnje jos uvek radi umeni dok nemo zurim kroz zamagljen prozor autobusa na putu kuci. Slike se redjau jedna za drugom. Ulazim u kucu, pocinje sou, blizu sam kraja, pobedjujem a porodicam me ceka napolju, uzbudjenje raste..."Da li je slobodno tu kod vas?" Grubo me izvlacui iz mojih snova krupna gospodja koja se smejulji svojim velikim plavim ocima preko svojih jos vecih naocara. " Naravno, samo izvolite" , kazem ja i zivot se ponovo vraca u normalu. Osecam se po malo euforicno. Zadovoljan stizem kuci. U tom trenutku niko od ljudi ko je sa mnom bio u nedleju na kastingu ne zna sta se desava. Nismo dobili nikakv odgovor. To je deo taktike VB. Prolaze nedelje, a nista se ne desava, suska se da ce sou biti otkazan isve ostalo sto ide po novinama, secate se toga vec...

A onda jednoga dana opet poziv. Zvoni mobilni telefon...
« Poslednja izmena: Novembar 05, 2006, 12:21:07 posle podne od strane mikiveliki » Sačuvana
Stranice: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 91 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.126 sekundi sa 17 upita.