TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 02:40:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 91 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: VELIKI BRAT  (Pročitano 229433 puta)
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #313 poslato: Oktobar 31, 2006, 06:52:56 posle podne »

znaci ne sledece sezone , nego one tamo cete me gledati, taman kad zavrsim srednjaka
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #312 poslato: Oktobar 31, 2006, 06:49:53 posle podne »

cini mi se 18
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #311 poslato: Oktobar 31, 2006, 06:40:45 posle podne »

E koliko najmanje godina mozes da imas pa da se prijavis, posto ja hocu da se prijavim
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #310 poslato: Oktobar 31, 2006, 05:22:33 posle podne »

jos da cujemo peti krug kako je prosao...i da li postoje sanse da te ipak,miki,vidimo u kuci ove sezone...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #309 poslato: Oktobar 31, 2006, 03:51:37 posle podne »

da li ces se opet prijaviti za VB?
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
mikiveliki
Gost
« Odgovor #308 poslato: Oktobar 31, 2006, 03:29:13 posle podne »

Drugi krug kastinga bio je u Beogradu. Ovoga puta guzva je bila mnogo manja. Sada sam vec zapazio neke face sa prvog kruga koje su prosle kao i ja dalje, a svi smo bili sugradjani. Iz straha da ne bi neko primetio da se poznajemo uspesno smo glumili kako se nikada do tada nismo sreli!
Znate Novi Sad nije velik grad i svi se dobro poznaju!
Primera radi Eni sam bio licni trener nekih mesec dana(ovo mi bas ne sluzi na cast jer njena forma kao sto imate prilike videti prilicno losa. Deblja je nego ranije- 155cm i 69kg!!!! Sa druge strane gledajuci bila je moj klijent svega 30 dana i za to vreme pocetni rezultati koje smo postigli vezbanjem brzo su anulirani njenim losim zivotnim navikama).
Ovo se sve dogadja nekoliko meseci pre samog kastinga i bilo kakve pomene VB. U to vreme Ena i ja se zezamo kako bi bilo dobro da se prijavimo i ja to cinim. Secem kupon u blicu i saljem ga na adresu. Sve ostalo kasnije je vec istorija.naravno i Ena se prijavila. Ona je to ucinila telefonom.

Kasting je podrazumevao jos neke dodatne intervjue sa komisijom i provere nekih sposobnosti tipa: kako se snalazite u novj sredini sa novim poznanicima kada je potrebno uraditi neki zdatak i organizovati neki posao, ispricati neke zanimljive price o sebi i sl. Pomalo mi je to vec maglovito u secanju. Zavrsava se i taj drugi krug i ja se vracam za Novi Sad. Niko od nas u tom trenutku ne zna da li smo prosli dalje. Sada prolaze cele 4 nedelje i jos uvek nikakvih vesti ili telefonskog poziva. Skoro pa da sebe hvatam u situaciji kako se nerviram. Pocinjem da shvatam kako mi je sve vise stalo do ovoga i kako raste zelja da uspem. Moj pobednicki sportski mentalitet pocinje da dolazi do punog izrazaja. Dozivljavam ovo kao jos jedan odlazak na trening gde treba da  se "rasturim" misice od tegova. A ja to zaista obozavam da radim!!!

Konacno i taj poziv, tacnije poruka na mobilnom telefonu koja glasi: " 3 i 4 krug takmicenja odrzace se u Beogradu, u ulici... u 9h a vasa je obaveza...itd"
JUUUUPPIIIIII!
Prosao sam i ovu prepreku. Sada stvari pocinju da bivaju mnogo ozbiljnije. Pokusavma da kontaktiram Enu da proverim da li i ona ide dalje ali ona to ne zeli da kaze. Nas odnos od tog trenutka pocinje drasticno da se menja i ona se polako ali sigurno distancira od mene. Dozivljava me kao ostru konkurenciju!!! Nekoliko dana kasnije na 3 krugu kastinga srescemo se opet. Vidno iznenadjena i sa grcom na licu procedi kroz zube:"Sta gari, pa ti si proso. Ne mogu da verujem?!"
Ovo je trebalo da bude znak podrske sa njene strane, ali  verujte mi nije tako izgledalo a bogami ni zvucalo! Kasnije ce se potvrditi da sam suvise olako shvato njenu ulogu u svemu ovome sto je kasnije usledilo... 
« Poslednja izmena: Oktobar 31, 2006, 03:41:33 posle podne od strane mikiveliki » Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #307 poslato: Oktobar 31, 2006, 02:55:04 posle podne »

mozees daes price :o :o bas lep i zanimljiv text 8)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #306 poslato: Oktobar 31, 2006, 01:36:40 posle podne »

Hheheh zanimljiva avantura, nisam mislio da je to bas tako izgledalo.
Sačuvana
100% NATURAL.
mikiveliki
Gost
« Odgovor #305 poslato: Oktobar 31, 2006, 12:01:18 posle podne »

miki napisi nesto o tome kako je izgledao kasting,osim sto su favorizovali pojedine ucesnike istog...

Bilo je 5 krugova i ja sam ih prosao sve! Usao sam u najuzi izbor na zalost ne i u samu kucu...prvi krug je bio u NS-u u hotelu park. Gotovo 5000 kandidata se okupilo na jednom mestu. Velika guzva i krkljanc. Mnogo raznih faca i prilican broj svakakvih 'budala". Medju njima i ja sa retorickim pitanjem: "Sta mi je sve ovo trebalo...".
Kasting je poceo u 10h u jutro a za neke se zavrsio u 01 iza ponoci!!! Za mene sve je bilo gotovo u 20h. Posle agonije cekanja od 10 celi sati izgladneo, nervozan, zedan i bez proteina ciju sam zadnju dozu popio jos pre 4h seo sam u stolicu i predtstavio sebe u 30sec. Nakon toga usledio je razgovor sa clanovima komisije. Njih dvoje; jedna od njih voditeljka na B92. Sledi pitanje: " Koliko treba vremena da se neko tako nabilduje kao ti?!!!" . Tolko puta sam to cuo do tada da sam je onako nervozan hteo poslati vec gde ne treba, al eto nisam...
" Da li je problem da skines majicu" kaze ona. Skinem majicu i tako nastavimo razgovor a ona me guta pogledom. Ovaj drugi je bio gej. "Sta mislis o tome ako u kuci bude neko ko je drugacijeg seksualnog opredeljnja od tebe? Nista ne mislim, osim toga od kuda ti znas koje je moje sekslano opredeljenje kad me to pitas...".
I taklo je to islo brzo. Pitanje za pitanjem, odgovor za odgovorom sa moje strane spontano i bez uvijanja kakav sam inace.

Nekoliko dana iza toga dogadjaja poslao sam popunjene formulare zvanicne prijave koje sam dobio istog dana kada je bio i kasting u NS-u kao jedan od mnogih srecnika koji je usao u drugi krug. Vidno iscrpljen i umoran ali ipak zadovoljan zbog uspesno obavljene msije vratio sam se kuci a zena je samo rekla: " Znala sma ja da ti mozes sve sto zamislis da uradis. Stasa i ja smo uz tebe idemo do kraja, mi smo porodica i ostacemo to i posle ovoga ma sta se desilo..."

A onda nekoliko nedelja iscekivanja i strepnje zasto me ne pozivaju. Neki su vec bili na drugom krugu kastinga. Jednog dana zazvonio je telefon. Sa druge strane muski glas se predstavio: " Produkcija Emotion, Miodrag?. Da izvolite..."

« Poslednja izmena: Oktobar 31, 2006, 03:00:37 posle podne od strane mikiveliki » Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #304 poslato: Oktobar 31, 2006, 11:34:31 pre podne »

miki napisi nesto o tome kako je izgledao kasting,osim sto su favorizovali pojedine ucesnike istog...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
eskimo
Mr.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2433


Black Sheep

Mihajlo
« Odgovor #303 poslato: Oktobar 31, 2006, 11:12:41 pre podne »

haha..pa i to shto kazhes,svi znamo sigurno po desetak ljudi zabavnijih od ovih..mada mislim da na njihovo ponashanje previshe utiche tih 100 000 i da je zato takav smor..jedini zabavan lik je bio Miki,i to zato shto ga je bolelo za tih 100 000..
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #302 poslato: Oktobar 31, 2006, 10:58:18 pre podne »

da,da,da....druga prica,drugi pogled na stvari
licno bi mi bilo interesantnije tebe da gledam nego nekog od bivsih i sadasnjih ukucana i to ne samo zbog fizicke pojave
i to mi je najgadnije od svega-verujem da se na tim kastinzima pojavilo mnogo unikatnijh ljudi koji imaju neku svoju pricu i neki svoj fazon,a oni odabrali po ne znam kojim kriterijumima bas ove koje su odabrali.
verujem da svako od nas moze nabrojati bar 10 poznanika ili prijatelja koji su vece face od ukucana kuce BB -ups,sorry eskimo-VB
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
mikiveliki
Gost
« Odgovor #301 poslato: Oktobar 31, 2006, 10:44:20 pre podne »

Potpuno te razumem,no kada nekog licno znas a pri tome smo zajendo isli na kastinge i licno sam bio ocevidac vise nego naklonog zirija VB ka njoj, sve mi se po malo gadi...
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #300 poslato: Oktobar 31, 2006, 10:39:31 pre podne »

za ulazak preko veze verujem da ima istine,a iskreno neke druge price ne znam jer me ne zanimaju i ne zelim da se upustam u razmisljanja sta bi mogla biti istina a sta ne,i koliko mi je uopste bitno da znam bilo sta o njoj...
imam svojih problema,a to sto upalim VB (ne smem da pisem BB da eskimo ne bi opet odlepio  ;D ) na nekoliko sati nedeljno,daleko je od toga da probudi interesovanje za privatnim zivotom likova koji su u kuci
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
mikiveliki
Gost
« Odgovor #299 poslato: Oktobar 31, 2006, 10:24:38 pre podne »

ne znam bas za karla.po nekoj statistici i koliko sam uspela da ispratim izbacivanje ove subote,on i ivan su imali najmanje glasova,ali sigurno ce druga prica biti kada se nadje (a verovatno hoce) sa jos nekim na spisku za izbacivanje ukucana a taj neko ne bude marko ili jadranka koji prednjace u glasovima za izbacivanje gledalaca...pogotovo marko.na njega se ne bi kladila da ce jos dugo
a ena je karakteristicna razmazena novosadjanka
a i na tom forumu ima debila i izmisljotina da to prevazilazi svu zutu stampu
dokoni ljudi nemaju sto da rade pa pljuju po drugima

Veruj mi poznajem eninu porodicu dobro i prilicno toga je istina a prica oko namestanja da ona udje u kucu VB nije daleko od istine...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 69 70 [71] 72 73 ... 91 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 17 upita.