TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 12:46:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 91 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: VELIKI BRAT  (Pročitano 229284 puta)
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #148 poslato: Septembar 28, 2006, 09:01:12 pre podne »

pa ko je nominovan ?
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #147 poslato: Septembar 28, 2006, 08:07:02 pre podne »

ma da, nekog Baneta, koji je samoproklamovana legenda konjarnika i sumica, i kao direkt je iz padinjaka (ne znam za sta je zaglavio) stigao u kucu i ima tajni zadatak da ponovo vrati red u kucu i kao ako uspe moci ce da ostane..
a ova cava od VB se stvarno izivljava, ne znam da li ste culi sta su zamerili Eni i zato je automatski nominovana, nesto treniraju strogocu a pojma nemaju, organizacija nula, e to me gando nervira.. sirota Enica.. ima moju podrsku!! ne daj se ENA!!! i ne okreci se sine..  ;)
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #146 poslato: Septembar 28, 2006, 12:07:38 pre podne »

kako sam video ubacili su nekog novog , neki stariji muskarac
Sačuvana
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #145 poslato: Septembar 27, 2006, 06:36:35 posle podne »

kazu da mu je brat zabranio da kaze , nego da ce moci posle nekog vremena, ni ja ne verujem sve dok se ne dokaze
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #144 poslato: Septembar 27, 2006, 06:31:40 posle podne »

ma da klasika price , ako Ivan kaze da je gej onda verujem
Sačuvana
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #143 poslato: Septembar 27, 2006, 06:16:50 posle podne »

Sad sam cuo u skoli da je Ivan gej, bas steta nekako mi on bas izgledao OK al dobro nema veze i ako je fegi nije nikog ubio
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #142 poslato: Septembar 27, 2006, 02:33:01 posle podne »

Evo iz programske seme B92:

20:00     
Velik Brat, uživo

  20:30   
Liga šampiona : Inter - Bajern, prenos

  22:40   
Veliki brat

http://www.b92.net/tv/program/

Evo snimka kad Miroslav pljuje po B92 televiziji:  http://www.youtube.com/watch?v=uKDFD2h5uKw
« Poslednja izmena: Septembar 27, 2006, 02:52:06 posle podne od strane Zverko » Sačuvana
100% NATURAL.
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #141 poslato: Septembar 27, 2006, 02:27:11 posle podne »

nema sanse da bude danas u 22h jer je danas liga sampiona
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #140 poslato: Septembar 27, 2006, 02:14:23 posle podne »

i da,komentar za glupu maru

ustvari za nju nemam komentara,svaki bi bio suvisan

a koliko sam pohvatala programsku semu,juce je ono islo uzivo a danas oko 22h treba da bude taj kao izvestaj sta se juce desavalo u kuci,ukljucujuci i tu ispalu ukucana za nominacije

a maticna kuca rtl je francuska ja mislim
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #139 poslato: Septembar 27, 2006, 02:03:16 posle podne »

Pa ja mislim da je RTL u Hrvatskoj ista televizija kao Nemacki RTL, zapravo isto pripada njima samo program na drugom jeziku. Emisije su identicne kao i sve ostalo tako da verujem da su povezani i po pitanju finansija.

to se podudara, i jesu povezani, ali ja mislim samo po osnivackom kapitalu (kao i ove silne banke sto pootvarase), znaci maticna firma rtl je osnovala svoju firmu cerku koja je u strateskim pitanjima zavisna od maticne firme ali ima dosta samostalnosti (ja mislim da u ovom slucaju sama rasporedjuje svoj profit i budzet).
i bilo bi bolje da je kod nas bio rtl, verujem da nisu bas bili cisti kad su pokusavali dobiti frekvenciju kod nas, ali kad pogledamo ko je i kako dobio frekvencije onda tu ima mnogo vise prljavstine, je bih mnogo vise voleo rtl od ove strokave Alave (avale) na kojoj se jos ni jednom nisam zaustavio u trazenju programa.

ma Miki raspad, dobio zadnje upozorenje pred izbacaj, ali ja sam poceo gledati BB samo zbog njega kao i jos dosta ljudi, tako da ne verujem da ce smeti da ga izbace jer ode gledanost na nulu. MIKI MAJSTORU!  :D
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #138 poslato: Septembar 27, 2006, 02:02:32 posle podne »

Danas u 16:30 treba da bude repriza one emisije od sinoc sto je prekinuta, mozda nesto bude oko nominacija. Na sajtu nisu jos nista postavili ko je nominovan, verovatno zele da se prvo prikaze na TV-u.
Sačuvana
100% NATURAL.
mikiveliki
Gost
« Odgovor #137 poslato: Septembar 27, 2006, 01:52:58 posle podne »

KAD SU NOMINACIJE ?

Danas?

A sta je bilo juce sa prekidom u 20h?
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #136 poslato: Septembar 27, 2006, 01:30:54 posle podne »

i meni je bilo jako cudno da rtl nije dobio frekvenc.

a miki me malo (jako malo ) nervira,zato sto je previse nezainteresovan za zadatke i desavanja.ok,tu je zaglavio sa debilima i velikim bratom koji se izivljava,ali bilo bi ok kada bi se malo ukljucio
ostali su...pa,ostali...
« Poslednja izmena: Septembar 27, 2006, 01:32:38 posle podne od strane night elf from deep down beneath » Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Zverko
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 914


Proud to be NATURAL!

« Odgovor #135 poslato: Septembar 27, 2006, 01:25:21 posle podne »

Pa ja mislim da je RTL u Hrvatskoj ista televizija kao Nemacki RTL, zapravo isto pripada njima samo program na drugom jeziku. Emisije su identicne kao i sve ostalo tako da verujem da su povezani i po pitanju finansija.
Sačuvana
100% NATURAL.
mikiveliki
Gost
« Odgovor #134 poslato: Septembar 27, 2006, 12:20:28 posle podne »

Sve se to vrti oko finansija. Sto imas veci budzet na raspolaganju to ce i kvalitetnija biti emisija. Kako porediti nemacki RTL i nas B92? NIKAKO! ;D Ovi nasi zadaci su mi jako dosadni, kao da je to decija emisija za decvu do 7 godina. Prvo pevaju neke pesmice branka kockice, sad cuvaju neka jaja i kokoske... mislim stavrno....

vidi...kada sam pominjao RTL pravio sa poredjenje sa RTL Hrvatska nikako sa istoimenom maticnom nemackom kucom. U planu je bilo da RTL Srbija emituje, koncepcijski, programski i u svakom drugom pogledu isti progrma kao nemacki stariji  brat naravno sa manjim raspolozivim budzetom, iako sigurno vecim nego sto je to B92.

Buduci RTL Srbija nazalost nije prosao na dodeli nacionalnih frekfencija iako je konkurisao kao i ostale kuce (secas se da je BK izgubio frekfenciju dobila ga neka nova kuca AVALA, i TV5 iz Nisa- satro oni imaju bolji kvalitet programa???!!)  a da je prosao on bi emitovao ovaj sou.

Ne moram ni da objasnjavam  na kakvom bi to onda bilo nivou!

Ako se sada zna ishod svega bice da je nekom zasmetalo da se on registruje kao jedan od legalnih TV operatera u nasoj zemlji i poveca konkurenciju  na nebu prisutnih medijskih kuca!!!

Sačuvana
Stranice: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 91 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.