TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 12:49:17 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 91 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: VELIKI BRAT  (Pročitano 229292 puta)
Lokk1
Gost
« Odgovor #973 poslato: Oktobar 05, 2007, 07:42:01 posle podne »

u to koliko si slatka ne bi da ulazim ali lepo od tebe sto si nam predocila i to
u svakom slucaju kako nije ruganje baciti u isti kos poljoprivrednika i striptizetu?pa izmedju te dve branse treba napraviti bar red razmaka...

 

ne razumem kako je moguce da neko nakon ovog smileya zahteva poshtovanje  ;D ;D ;D
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9909


The Heat-h is on!

« Odgovor #972 poslato: Oktobar 05, 2007, 07:13:40 posle podne »

Eh da nije tih poljoprivrednika vido bi ja sta biste jeli
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #971 poslato: Oktobar 05, 2007, 06:27:56 posle podne »

u to koliko si slatka ne bi da ulazim ali lepo od tebe sto si nam predocila i to
u svakom slucaju kako nije ruganje baciti u isti kos poljoprivrednika i striptizetu?pa izmedju te dve branse treba napraviti bar red razmaka...

 

hahahh , ekstra smajli
Sačuvana
TashaBG
Gost
« Odgovor #970 poslato: Oktobar 05, 2007, 05:51:45 posle podne »

u to koliko si slatka ne bi da ulazim ali lepo od tebe sto si nam predocila i to
u svakom slucaju kako nije ruganje baciti u isti kos poljoprivrednika i striptizetu?pa izmedju te dve branse treba napraviti bar red razmaka...

 
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #969 poslato: Oktobar 05, 2007, 05:13:17 posle podne »

u to koliko si slatka ne bi da ulazim ali lepo od tebe sto si nam predocila i to
u svakom slucaju kako nije ruganje baciti u isti kos poljoprivrednika i striptizetu?pa izmedju te dve branse treba napraviti bar red razmaka...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
TashaBG
Gost
« Odgovor #968 poslato: Oktobar 05, 2007, 03:18:41 posle podne »



Poljoprivrednik,striptizeta,feminiziran muskarac te promoterka(fensi ribica)...



juu ispade da je svaki poljoprivrednik debil...sestro slatka oni nas hrane a sto drzava pravi od njih idiote to je druga prica...a taj burek jeste idiot i latentni manijak


pa ja nemam pojma sta ispade u tvojoj glavi povodom ovog poljoprivrednik gde ti vidis tu ruganje,sestro?!

da preformulisem ondaN Idiot i latentni manijak poljoprivrednik sa Kosova...

a u jednom bih se slozila sa tobom stvarno sam slatka   

ubuduce molim za malo vise respekta sa tvoje strane po ovom forumu,postuj makar moje godine


 
« Poslednja izmena: Oktobar 05, 2007, 03:48:04 posle podne od strane TashaBG » Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #967 poslato: Oktobar 05, 2007, 03:07:57 posle podne »



Poljoprivrednik,striptizeta,feminiziran muskarac te promoterka(fensi ribica)...



juu ispade da je svaki poljoprivrednik debil...sestro slatka oni nas hrane a sto drzava pravi od njih idiote to je druga prica...a taj burek jeste idiot i latentni manijak
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Lokk1
Gost
« Odgovor #966 poslato: Oktobar 05, 2007, 12:47:16 pre podne »

neam pojma .. to je meni tuzno ... OBAVEZAN IQ test pre pushtanja pred kamere ... i COVEK JE UZEO PRDO PARA ZATO SHTO JE GLUP ... A MIKI 3x VISHE ZATO SHTO JE NESHKOLOVANA SELJACHINA ... pa gde je tu pravda ... gadi mi se SVE to ...

btw .. da nema lige shampiona obrisao bi b92 ... djubre ...
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #965 poslato: Oktobar 04, 2007, 04:03:50 posle podne »

 ;D ;D ;D  IzmeĂ°u ostalog...  ali najjača izjava je ona za zagrevanje bazena...  ;D ;D ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
TashaBG
Gost
« Odgovor #964 poslato: Oktobar 04, 2007, 03:57:46 posle podne »

Mislis D... "Napolju je hladno kao KONJ!!!"

jedna od Markanovih izjava
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #963 poslato: Oktobar 04, 2007, 03:16:20 posle podne »

Eh... Tasho a gde su tek - Miki i njegovo nepoštovanje pravila, Marko sa svojim "inteligentnim" izjavama, Bane sa idiotskim forama,... e to je bio VB, ovo sada je kaNtastrofa... Da se ja pitam, ubacio bih bombu unutra, pa da počnemo ispočetka!  ;D ;D ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
TashaBG
Gost
« Odgovor #962 poslato: Oktobar 04, 2007, 01:06:49 posle podne »

Rijaliti sou Veliki brat,sta reci,socioloski fenomen danasnjice.Mozda Brat i nije pogresio sto je ovu ekipu ubacio,to je ipak jedno od lica danasnjeg vremena.

Poljoprivrednik,striptizeta,feminiziran muskarac te promoterka(fensi ribica)...

ehhhh kad se samo setim Maje iz Nish,Jadranke(kuku deco dajte mi ONDAN snage da izdrzimmm),Djankarkla Kandutija...


Ne volem
shizove i nervne bolesnike
pre ih pustali za vikend
sad ih puste pravo pred kamere...
« Poslednja izmena: Oktobar 05, 2007, 01:37:04 posle podne od strane TashaBG » Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #961 poslato: Oktobar 04, 2007, 11:44:57 pre podne »

Izgleda da nam propade tema...ima li spasa, protestujem VB!
Ispade nam nas Ranka policajka, veceras je neka emisija ako se ne varam VS pregled dogadjaja i poneka
analiza...
Sačuvana
maja
Gost
« Odgovor #960 poslato: Oktobar 04, 2007, 07:42:45 pre podne »

Slažem se sa Markonijem, ni posle ulaska ovih novih ukućana mi se ništa ne dopada...neću ni ja pratiti uopšte Velikog brata...
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #959 poslato: Oktobar 03, 2007, 11:20:22 posle podne »

ja nesto zgotivio onog lika sto stalno psuje ;D mislim onaj sto stalno smiruje situaciju ;D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Stranice: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 91 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 18 upita.