TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 12:47:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 91 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: VELIKI BRAT  (Pročitano 229289 puta)
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #463 poslato: Novembar 23, 2006, 06:04:38 posle podne »

Pa to si i u pravu.

jbg preterali su sa time a ni sami ne znaju sta rade :D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #462 poslato: Novembar 23, 2006, 02:30:48 posle podne »

Posle onoga juce ostao sam bez teksta.Igrati se na taj nacin sa ljudskim osecanjima je i vise nego nisko.SRAMOTA!!!  >:(
a sta je bilo ? :D


Ma iznervirao me veliki brat.Juce gledam i opet mi nista nije jasno.Sada su svi u kuci opet! I  postavlja se  pitanje zasto su gledaoci uopste glasali da neko izadje ako on opet ulazi unutra? Koja je sve ovo prevara pa to se ne pamti!!!
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #461 poslato: Novembar 22, 2006, 06:23:05 posle podne »

Posle onoga juce ostao sam bez teksta.Igrati se na taj nacin sa ljudskim osecanjima je i vise nego nisko.SRAMOTA!!!  >:(
a sta je bilo ? :D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #460 poslato: Novembar 22, 2006, 03:23:34 posle podne »

pa vi ko da neznate da oni igraju jedni protiv drugih , nisu oni tamo otisli u hotel vec su otisli da igraju jedni protiv drugih za nagradu od 100 000 eura , e sada svako ima svoju taktiku sem onih koji su ne tako inteligentni
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #459 poslato: Novembar 22, 2006, 02:27:12 posle podne »

Posle onoga juce ostao sam bez teksta.Igrati se na taj nacin sa ljudskim osecanjima je i vise nego nisko.SRAMOTA!!!  >:(
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #458 poslato: Novembar 21, 2006, 07:00:58 posle podne »

Meni je malo zanimljiviji sad kad su ubacili bastu druge sanse ;D
Tj zanimljivo je gledati savu kako se cima da ovima sve obezbedi :D
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
mikiveliki
Gost
« Odgovor #457 poslato: Novembar 21, 2006, 01:04:38 posle podne »

Iskreno da vam kazem tek sad pocinjem da shvatam koliko je dobro sto nisam postao deo jedne takve price...
Sačuvana
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #456 poslato: Novembar 21, 2006, 12:45:04 posle podne »

stvano su velike tu mucke, gadi mi se VB (mislim na ljude koji kontrolisu taj show) a i vecina ukucana mi je totalno antipaticna
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #455 poslato: Novembar 21, 2006, 12:39:56 posle podne »

sve su nesto isprevrtali...na kraju ima isto koliko ih je i bilo u kuci na pocetku :-[ :-[ :-[
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
mikiveliki
Gost
« Odgovor #454 poslato: Novembar 21, 2006, 12:34:44 posle podne »

Poslednji potezi VB deluju prilicno konfuzni i nedoreceni barem za one manje obavestene da je kompletna iluzija stvorena oko ovog serijala  VB nista drugo do samo jedna u nizu  dobro izrezirana prica kojoj se nadam se uskoro blizi kraj.

Licno sam pomalo iznenandjen tolikim odsustvom orginalnosti u pogledu postavljenih zadataka pred ukucane kao i nemogucnoscu da se dinamika dogadjaja podigne sa preostalim delom ukucana nego se na sva ova dosadasnja desavanja pokusava to uraditi sa povratkom vec videjnih, prezrenih i kasnije izbacenih faca od strane gledalaca.

Lici li vam sve to na nepostovanje nas gledalac ai nasih odluka ko ostaje a kotreba da ide?!

Bojim se da se na ovaj nacin stvara slika kod obicnog prosecnog gledaoca da cak ni u ovom bednom segmentu zivotnog prostora, pracenja jednog TV show-a, ne moze nista da menja, na nista da  utice, niti bilo sta da kontrolise... 
Sačuvana
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #453 poslato: Novembar 21, 2006, 10:15:03 pre podne »

ja sam svoje rekao,

Inace navijam da svi danas ispadnu(i da Ivan pobedi) malo me smaraju ali me nesto tera da gledam.
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #452 poslato: Novembar 21, 2006, 01:06:04 pre podne »

pametno 8)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #451 poslato: Novembar 21, 2006, 12:31:56 pre podne »

;D ;D uvek se nasmejem jakim glupostima

a sto se tice mog znanja u BB je osrednje , ali BB nije moje jedino interesovanje,  moje inteligencija se prozima u vidu knjizevnosti, umetnosti, mitoligije... a da ne pominjem stvaralacku inteligenciju , ali to nije tema, ja cu svoje postove obrisati a ti se svadjaj sa samim sobom ako neces na pm, nema potrebe da ljudi slusaju nasu raspravu

pa naravno da je odsrednje kada neznam nista o steroidima a to je znacajan deo bodibildinga sto se tice ishrane onako dosta sam procitao ali jos nije to to , sto se tice treninga , bilo BB bilo snage verovatno sam jedan od onih koji ima najvise knjiga u Srbiji jer znam ljude koji mi salju a imam i par drugara koji se bas time zanimaju pa sa njima razmenjujem knjige neke su me kostale i po 300$ , dere Poliquin , tako da o tome mogu reci da znam jer imam sve knjige koje nesto znace , neke su kof mene neke su kod mog druga , neke su mi na kompu ,a koliko vas zanima citanje i zanje iz ovih oblasti vidi se po tome sto sam se bio ponudio da skeniram i posaljem svakom knjigu koju zeli a NIKO SE NIJE JAVIO , a to mi sada ne pada na pamet da uradim , mozda nekom ali samo one koje su vec skenirane ,tako da ti je to primer koliko ko zna , a te knjige su 80% biblije za trening a nijedan PM nisam dobio da neko hoce neku knjigu , a ja znam sve u Srbiji koji imaju te knjige a to nije nijedan sa ovog foruma , tako ...
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #450 poslato: Novembar 21, 2006, 12:23:54 pre podne »

fali vama neki kliker ;D prekinite oboje da se svadjate i nadmudrujete u temi velikog brata 8)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #449 poslato: Novembar 21, 2006, 12:15:54 pre podne »

;D ;D uvek se nasmejem jakim glupostima

a sto se tice mog znanja u BB je osrednje , ali BB nije moje jedino interesovanje,  moje inteligencija se prozima u vidu knjizevnosti, umetnosti, mitoligije... a da ne pominjem stvaralacku inteligenciju , ali to nije tema, ja cu svoje postove obrisati a ti se svadjaj sa samim sobom ako neces na pm, nema potrebe da ljudi slusaju nasu raspravu
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
Stranice: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 91 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 18 upita.