TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 01:10:37 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 91 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: VELIKI BRAT  (Pročitano 229370 puta)
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #703 poslato: Januar 04, 2007, 11:12:56 pre podne »

To se zove spirala mrznje, a pretpostavljam da je on to uradio kako bi mu ljudi posle rekli: "Jarane, stvarno imash mu.a", pa ispadne faca, ne verujem da je to iz ljubavi prema reprezentaciji. Sem toga, Edin mi deluje kao pametan momak, zato nema teorije da je to onako naivno uradio, ne sluteci posledice. Oni koji provociraju  podjednako su jadni kao i oni shto padaju na provokacije, chak i gori. Posle svega shto se desilo ljudi su i dalje moroni, nikada se necemo opasuljiti.
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #702 poslato: Januar 04, 2007, 10:40:43 pre podne »

ja osudjujem bilo kakav napad na Edina, i to je bruka. ali kada takvih ljudi ne bi bilo i to mnogo, u ovoj zemlji, ili zemljama, kako god, bilo bi puno bolje.
ali opet ponavljam da nije dobro to sto je uradio, jer su to opasne stvari, pogotovo znajuci koliko to ljudi gleda. zivim u vise nego multietnickoj sredini i odlicno se slazem sa svima, ali ima mnogo ljudi koji ne misle tako i rade neke opasne stvari. Ne kazem da ce odmah izbiti rat, ali ne treba se tako igrati. I ja da prosetam Sarajevom ili Zagrebom u dresu Srbije, ne bih se cudio da dobijem lepe batine, krivio bih i sebe, ali bih bio i vise nego ljut na idiote koji bi me napali, tako da to stvara neki novi delic mrznje i tako u krug, tako da bih to radije izbegao.
isto je npr da odes sa zastavom konfederacije u Bronx, nije to samo kod nas tako..
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #701 poslato: Januar 04, 2007, 10:32:30 pre podne »

Markoni, znash gde zivish i takve stvari, koliko god jadne bile, ne treba da te iznenadjuju. Kao shto sam vec rekao, zbog takvih nastaju ratovi i uvek ce ih biti.
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #700 poslato: Januar 04, 2007, 10:29:36 pre podne »

pa da ga nosim usred muslimanskog Sarajeva, ili u kuci velikog brata u Bosni npr, mislim da bi upravo to znacilo.
Pazi, ja sam se potrudio da sebe maltene u potpunosti oslobodim takvih predrasuda i gluposti, ali na ovim je prostorima nazalost jos uvek puno usijanih glava i tako ce biti jos dugo, tako da pojedinac koji radi nesto slicno zna sta moze da ocekuje.

VB nije samo srpski , vec se prikazuje i u BiH , i da dodje i proseta BG u tom dresu ni to nije razlog za nekakve nacionalisticke napade , ispade ili sta vec , to sto neko voli svoju reprezentaciju ne znaci da je on dosao da proziva nekoga u Srbiji m za tu reprezentaciju igra i Bajic ja ne vidim da je neko isao u partizan da ga bije , tako da za BiH igraju i Srbi a i da ne igraju opet to nije nikakav razlog
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #699 poslato: Januar 04, 2007, 10:01:31 pre podne »

pa da ga nosim usred muslimanskog Sarajeva, ili u kuci velikog brata u Bosni npr, mislim da bi upravo to znacilo.
Pazi, ja sam se potrudio da sebe maltene u potpunosti oslobodim takvih predrasuda i gluposti, ali na ovim je prostorima nazalost jos uvek puno usijanih glava i tako ce biti jos dugo, tako da pojedinac koji radi nesto slicno zna sta moze da ocekuje.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5115


« Odgovor #698 poslato: Januar 04, 2007, 09:55:27 pre podne »

a sta da je neko nosi dres Srbije , da li bi to znacilo da on zeli da provocira Bosance ????

mislim da on voli svoju reprezentaciju i da je zbog toga nosio a ne zato sto zeli da provocira nekog
Sačuvana
Mare_01
sieg heil! :)
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3459

PANTA REI

« Odgovor #697 poslato: Januar 04, 2007, 09:51:30 pre podne »

upravo to, njemu je bila poznata reakcija koju ce da izazove i vodjen time on je to oblacio, barem po meni, tako da to nije bilo ok, ali ja licno mu ne zameram.
Sačuvana
(\__/)
(='.'=)  Ovo je zeka. Kopirajte i zalepite zeku u vas
(")_(")  potpis kako bi mu pomogli da zavlada svijetom.
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #696 poslato: Januar 04, 2007, 12:35:52 pre podne »

ne duše
napeti su neki odnosi
Srbija je puna patriotizma i ljudi koji su ratovali. Edin je obukao taj dres i mogu se kladiti da je znao sta ce da prouzrokuje sto i mene ne cudi bas sto su toliko nasrtali na njega.
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #695 poslato: Januar 03, 2007, 09:14:04 posle podne »

Ne kontam zasto nekog nervira dres nečije drzave , sta ja sad obucem maju Italije i sad treba neko da me bije na ulici?
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #694 poslato: Januar 03, 2007, 06:27:12 posle podne »

ma sve je to ok
ali kad on svesno oblaci dres znajuci da ce isprovocirate puno mase ...
to nije u redu
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Gavranac
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1915


www.familyfightteam.org

Serbian Translations
« Odgovor #693 poslato: Januar 03, 2007, 06:12:30 posle podne »

Nisam video da je nosio dres BiH, poshto sam radio na kompu i slushao TV. To malo menja stvari, ali opet ne treba padati na takve provokacije - osim ako ti neko vredja majku kao meni onaj siromashak u CAFFE-u.  :(
Sačuvana
P-Rex
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1677

Aj, aj, doĂ°i ako smeš!

« Odgovor #692 poslato: Januar 03, 2007, 05:55:13 posle podne »

mene je isto iznerviralo to sto je obukao dres BiH bas zato sto je znao da ce da izprovocira bas puno mase.
inace gledam da se mnogo ne nerviram oko toga
Sačuvana
Ja još nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andrić

There ain't nothing to it but to do it.


Tvoj život je možda nečiji san
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #691 poslato: Januar 03, 2007, 05:10:02 posle podne »

1. za dres me bas briga , neka svako nosi sta hoce , patriotizam nikad nije greh da se razumemo.
2. slazem se da je preterao kad se naljutio na Nikolu zbog onih pesama ali to je njihova stvar i nije razlog da tako reaguju ovi sto su ga gadjali
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #690 poslato: Januar 03, 2007, 04:50:31 posle podne »

E a bas su supci oni sto su gadjali Edina , nije zasluzio
To su oni isti bolidi zbog kojih se i zakuvaju ratovi - nemaju nishta u glavi, nemaju chime da se ponose, pa ce da se ponose time shto pripadaju ekoj naciji - gade mi se oni i svi koji takve stvari podrzavaju. Posle sve patnje koju smo svi pretrpeli neki moroni josh uvek ne mogu da skontaju neke stvari - jadno!

Hajmo to da pogledamo malo sa druge strane.Mene licno je pogodilo i iznerviralo Edinovo ponasanje a evo i zasto.Jel covek obukao dres BIH? jeste, a jel on znao da ce time da isprovocira vecinu ljudi sa nasih prostora? Znao je! Zasto je to uradio onda? Pa upravo zato! Zasto je taj isti Edin pevao pesmu koju su pevali ljudi koji su ratovali protiv nase zemlje a toliko se uvredio kada je Nikola zapevao svoju nacionalnu pesmu?!  E to je po meni bezobrazluk! Dosao je u nasu zemlju i nema prava da nas provocira i da se posle ljuti! A kako je big brother reagovao kada je pokusao izbaciti Nikolu samo zbog toga sto je pevao svoju pesmu, govori cinjenica koliko je to sramota za nas sve koji volimo nasu zemlju.
I da me neko pogresno ne skonta...nista ne bih imao protiv Edina da nije radio to sto je radio.Ali to je i mene pogodilo kao i vecinu ljudi jer ja sam od onih ljudi koji su se borili za ovu zemlju na Kosovu i znam vrlo dobro ko su balije i sta predstavljaju njihove pesme jer ih je i dole bilo.
I bicu iskren i reci cu da bih ga i ja gadjao da sam bio u publici jer je to zasluzio,i sam je za to kriv.

P.s-Nisam ovo mozda trebao napisati jer politika je veliko zlo,ali jednostavno isuvise me je pogodilo kada sam procitao par postova.
Neka mi svi oproste ako mogu.
Sačuvana
Duh sa sekirom
Iron Man
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2796

Lord of Darkwood

« Odgovor #689 poslato: Januar 02, 2007, 09:54:41 posle podne »

Gavranac totalno se slazem sa tobom.
Sačuvana
"Woe to you, Oh Earth and Sea,
for the Devil sends the beast with wrath,
because he knows the time is short...
Let him who hath understanding reckon
the number of the beast for it is a human number,
it's number is Six hundred and sixty six"
Stranice: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 91 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.127 sekundi sa 18 upita.