TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 05:56:36 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Super serije  (Pročitano 3039 puta)
dime023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #15 poslato: Jun 13, 2012, 09:22:25 posle podne »

Hocu naravno, samo da mi prodje post pa da pocnem sve to lepo da pijem. :D
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #14 poslato: Jun 13, 2012, 08:51:07 posle podne »

Trenutno postim, ali jedem ribu umesto belog mesa i to je to :) i palmino/sojino mleko za dorucak + ovsane te zitarice i to je to...  Ishrana mi je u fulu bar ja tako mislim :D Vise proteina manje UH.
Ma ako ti mislis onda sigurno jeste :D Salim se samo peglaj i javi rezultate :)
Sačuvana
dime023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #13 poslato: Jun 13, 2012, 04:46:17 posle podne »

Trenutno postim, ali jedem ribu umesto belog mesa i to je to :) i palmino/sojino mleko za dorucak + ovsane te zitarice i to je to...  Ishrana mi je u fulu bar ja tako mislim :D Vise proteina manje UH.
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #12 poslato: Jun 13, 2012, 04:15:21 posle podne »

http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/DY314-Elite-Whey-Pro.html i http://www.pansport.rs/Aminokiseline/Glutamin/SN701-L-glutamine.html sam uzeo :) + animal cuts. Msm da ce biti nekog efekta?
Bice sigurno :-) Ali zavisi ti od ishrane jako puno suplementi su ti pomagala samo :-)
Sačuvana
dime023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #11 poslato: Jun 13, 2012, 04:02:07 posle podne »

http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/DY314-Elite-Whey-Pro.html i http://www.pansport.rs/Aminokiseline/Glutamin/SN701-L-glutamine.html sam uzeo :) + animal cuts. Msm da ce biti nekog efekta?
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #10 poslato: Jun 08, 2012, 11:29:21 pre podne »

Ako stvarno imas dodaj tu neki BCAA za pre i posle treninga, bilo bi idealno da ti sprecava razgradnju misica, samo sto ja bas ne mislim da treba da skines jos 10kg na sta ces liciti sa 70kg :D Bas neverujem da su tih 10kg samo salo, ali neka ti merilo bude ogledalo ne vaga! Posle kad dodjes do zeljenog izgleda kreni sa kvalitetnom misicnom masom i bice super :)
Sačuvana
dime023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #9 poslato: Jun 07, 2012, 10:20:53 posle podne »

Ako treba, imam para i za "ZORKU SABAC"  ;D
Mada mislim da tako necu bas nesto puno kila skinuti...

I da da se ispravim za 14dana sam skinuo 6kg. Mora jos 10kg, posto sam 170cm i sada imam 80kg.
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #8 poslato: Jun 07, 2012, 10:09:58 posle podne »

Znaci normalno da treniram od 8-12 ponavljanja 3do4 serije(piramida) i kardio. Da li da bbacim ISO100 zbog katabolizma?
Da,da samo ti ne treba kardio veruj mi.. Ako imas para za ISO100 bilo bi idealno :)
Sačuvana
dime023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #7 poslato: Jun 07, 2012, 10:05:03 posle podne »

Znaci normalno da treniram od 8-12 ponavljanja 3do4 serije(piramida) i kardio. Da li da bbacim ISO100 zbog katabolizma?
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #6 poslato: Jun 07, 2012, 09:50:45 posle podne »

Nemoj raditi super serije kad unosis tako malo UH, rasporedi lepo treninge grudi-biceps,ledja-triceps,ramena,noge i sa animalom ces imati odlicne rezultate samo probaj da unosis sto vise proteina da ne bi doslo do katabolizma ;) I da uvece izbegavaj UH :)
« Poslednja izmena: Jun 07, 2012, 09:52:58 posle podne od strane kilokilo » Sačuvana
smeker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

personalni trener

« Odgovor #5 poslato: Jun 07, 2012, 09:49:35 posle podne »

katabolizam je razgradnja misica ;)
Sačuvana
dime023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #4 poslato: Jun 07, 2012, 09:32:36 posle podne »

jako slabo unosim ugljene hidrate, tj nista. Nema voca,slatkog, ne pijem gazirana pica... Jedem samo belo meseo, tunjevinu, proju(dorucak,vecera) i pijem jogur i melko uz musli. Pijem taj animal cuts i vezbam super serije.
Da prekinem sa super serijama? Posto ih radim vec 4 nedelje uzastopno(nisam trenirao samo nedeljom, ostalim danima sam trenirao).
I sta je to katabolizam? "Voda u misicima"?
Hvala.
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #3 poslato: Jun 07, 2012, 08:25:09 posle podne »

Super serije nisu dobre ako se rade cesto one sluze da sokiraju misic ako treninzi nisu eksplozivni i brzi po meni je idealno raditi ih jednom ili eto 2 puta mesecno :) Sad ne znam kako bi to izgledalo za misic kad ne unosis UH posle takvih treninga msm ako si na dijeti..
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #2 poslato: Jun 07, 2012, 07:35:25 posle podne »

Zanima me sta mislite o ovom nacinu vezbanja? Uzeo sam animal-cuts i treniram vec 20 i neki dan i skinuo sam 6kg uz ponoc super serija, cuts i ishrani.
Da li bih mozda trebao nesto da promenim ili samo ovako da nastavim?
Inace imao sam 86kg sada imam 80kg.

Super serije su OK...samo koliko je pametno raditi ih na definiciji to je pitanje,jer izlalzes se velikom riziku od katabolizma.E sad treba da se "naoruzas" dobro suplementacijom koja smanjuje rizik od razgradnje i da se drzis kracih treninga sa jacim intenzitetom....
Sačuvana
dime023
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #1 poslato: Jun 07, 2012, 07:28:39 posle podne »

Zanima me sta mislite o ovom nacinu vezbanja? Uzeo sam animal-cuts i treniram vec 20 i neki dan i skinuo sam 6kg uz ponoc super serija, cuts i ishrani.
Da li bih mozda trebao nesto da promenim ili samo ovako da nastavim?
Inace imao sam 86kg sada imam 80kg.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.