TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 11:04:02 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana i Suplementacija  (Pročitano 9321 puta)
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #22 poslato: Jun 17, 2012, 07:48:12 posle podne »

pa ti si tamo naveo tri cilja da skines masti da nabacis masu i da se definises ...ne bih rekao da je to bas moguce u tvom slucaju...za masu ti je to malo po meni...za skidanje masti  mozda  uz neke ispravke ...rekao sam ti da nadjes link za rotaiju uh i da prema tome sebi napravis ishtanu...to di je extra duijeta za skudanje viska masti...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
CiRa BrE
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #21 poslato: Jun 17, 2012, 07:36:31 posle podne »

Sve sam shvatio. Samo jos neko da mi kaze da li je ovakva ishrana kao sto sam naveo dobra za moj cilj ili sta smanjiti ili povecati,izbaciti ili ubaciti.

P.S Naveo sam sta trenutno koristim od suplemenata.
Narucio sam i Ripped Fuel a imam i sumeci L-Carnitin sto sam zaboravio da napisem. Kako suplemente da koristim?
« Poslednja izmena: Jun 17, 2012, 07:39:00 posle podne od strane CiRa BrE » Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #20 poslato: Jun 17, 2012, 07:26:03 posle podne »

Idi na veći broj ponavljana na treninzima,gornji deo do 12,noge i do 20 ponavljanja .Pravi manje pauze izmedju serija i vezbi i uvećaj intezitet.Trening može da ti traje i do 90 min,ali intezivnog treninga.
Zasto bi noge radio i do 20 ponavljanja?Zasto da radi uopste veliki broj ponavljanja?Zasto da ima kratke pauze?
Kapiram da je za masu bolje 6 pon. nego 12, ali mi je logično za definiciju veći broj ponavljanja.Bitno je izbaciti masnoće i vodu.Recimo vezbač uradi 3 serije po 6 pon. sa tegom od 80 kg npr. u benču.Zar nije bolje 3 serije (ili 4) po 12 pon sa 60kg.


Prevazidjen je pojama o broju ponavljanja za masu i definiciju,sad se kaze (da se prosto izrazim),sto vise gvozdja to vise misica i manje sala.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #19 poslato: Jun 17, 2012, 07:24:34 posle podne »

Nisam razumeo ovo "a to da ces ti da skines samo stomak to okaci macku o rep..." ? Znam da nemoze nista preko noci,pa zbog toga mi je svaki savet dobrodosao. A koliko vidim,ishrana je najbitnija pa onda sve ostalo.
...a sto se tice treninga rwkao sam ti moje misljenje...velike tezine ..osnovne vezbe...bez kardia...
Bas to,salo tope velike kilaze a ne male,radi sve radne serije 6-8 ponavljanja najvise,za zagrevanje mozes da radi 10 ili 12 ponavljanja...

Rezime -

Srednjena ishrana
Velike tezine
Osnovne vezbe
Bez Kardia osim ako nije sprint u pitanju
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #18 poslato: Jun 17, 2012, 07:16:12 posle podne »

Nisam razumeo ovo "a to da ces ti da skines samo stomak to okaci macku o rep..." ? Znam da nemoze nista preko noci,pa zbog toga mi je svaki savet dobrodosao. A koliko vidim,ishrana je najbitnija pa onda sve ostalo.
pa rekao sam ti ne mozes da skines samo salo sa stomaka a da ga ostavis recomo na grudima...bar ja to nisam uspevao da uradim...ishrana ti je mnogo vazna...iskopaj recimo sve o rotaciji uh i napravi prema tome sebi ishranu ...a sto se tice treninga rwkao sam ti moje misljenje...velike tezine ..osnovne vezbe...bez kardia...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
CiRa BrE
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #17 poslato: Jun 17, 2012, 07:13:31 posle podne »

Nisam razumeo ovo "a to da ces ti da skines samo stomak to okaci macku o rep..." ? Znam da nemoze nista preko noci,pa zbog toga mi je svaki savet dobrodosao. A koliko vidim,ishrana je najbitnija pa onda sve ostalo.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #16 poslato: Jun 17, 2012, 07:10:22 posle podne »

Samo mi je cilj da skinem ovo salo sto imam na donjem delu stomaka i na bokovima. Tacnije da nabacim masu, definisem misice i istopim salo.
Nesto slicno ovome:
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/71097_251214183457_4387740_n.jpg
a sto se tice ovakvog izgleda ...pa trebace ti par godina brdo hrane i suplemenata i da ono najvaznije assssss
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #15 poslato: Jun 17, 2012, 07:08:46 posle podne »

Samo mi je cilj da skinem ovo salo sto imam na donjem delu stomaka i na bokovima. Tacnije da nabacim masu, definisem misice i istopim salo.
vidi i ja sam hteo da budem kapetan od belu ladju al ne ide...ako ti je cilj da skines kile onda ti je moj odgovor sledeci osnovne vezbe ...velike tezine...5-6 ponavlkjanja...rotacija uh za pocetak...a to da ces ti da skines samo stomak to okaci macku o rep...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
CiRa BrE
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #14 poslato: Jun 17, 2012, 07:04:18 posle podne »

Samo mi je cilj da skinem ovo salo sto imam na donjem delu stomaka i na bokovima. Tacnije da nabacim masu, definisem misice i istopim salo.
Nesto slicno ovome:
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/71097_251214183457_4387740_n.jpg
« Poslednja izmena: Jun 17, 2012, 07:07:39 posle podne od strane CiRa BrE » Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #13 poslato: Jun 17, 2012, 06:54:55 posle podne »

Idi na veći broj ponavljana na treninzima,gornji deo do 12,noge i do 20 ponavljanja .Pravi manje pauze izmedju serija i vezbi i uvećaj intezitet.Trening može da ti traje i do 90 min,ali intezivnog treninga.
Zasto bi noge radio i do 20 ponavljanja?Zasto da radi uopste veliki broj ponavljanja?Zasto da ima kratke pauze?
Kapiram da je za masu bolje 6 pon. nego 12, ali mi je logično za definiciju veći broj ponavljanja.Bitno je izbaciti masnoće i vodu.Recimo vezbač uradi 3 serije po 6 pon. sa tegom od 80 kg npr. u benču.Zar nije bolje 3 serije (ili 4) po 12 pon sa 60kg.


zavisi sta treniras i koji ti je cilj...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
CiRa BrE
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #12 poslato: Jun 17, 2012, 06:52:44 posle podne »

Ponedeljak:
Ledja,triceps,trbusnjaci
Sreda:
Grudi,biceps,trbusnjaci.
Petak:
Ramena,noge,trbusnjaci.
Jedna jabuka,banana,pomorandza zavisi kako kad.
Sačuvana
cvele049
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35


« Odgovor #11 poslato: Jun 17, 2012, 06:50:22 posle podne »

Idi na veći broj ponavljana na treninzima,gornji deo do 12,noge i do 20 ponavljanja .Pravi manje pauze izmedju serija i vezbi i uvećaj intezitet.Trening može da ti traje i do 90 min,ali intezivnog treninga.
Zasto bi noge radio i do 20 ponavljanja?Zasto da radi uopste veliki broj ponavljanja?Zasto da ima kratke pauze?
Kapiram da je za masu bolje 6 pon. nego 12, ali mi je logično za definiciju veći broj ponavljanja.Bitno je izbaciti masnoće i vodu.Recimo vezbač uradi 3 serije po 6 pon. sa tegom od 80 kg npr. u benču.Zar nije bolje 3 serije (ili 4) po 12 pon sa 60kg.

Sačuvana
cvele049
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35


« Odgovor #10 poslato: Jun 17, 2012, 06:44:44 posle podne »

A za ishranu Miraa je mama ( pogledaj samo sliku na profilu).Pozz za Miraa
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #9 poslato: Jun 17, 2012, 06:43:09 posle podne »

Idi na veći broj ponavljana na treninzima,gornji deo do 12,noge i do 20 ponavljanja .Pravi manje pauze izmedju serija i vezbi i uvećaj intezitet.Trening može da ti traje i do 90 min,ali intezivnog treninga.
Zasto bi noge radio i do 20 ponavljanja?Zasto da radi uopste veliki broj ponavljanja?Zasto da ima kratke pauze?
Sačuvana
cvele049
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35


« Odgovor #8 poslato: Jun 17, 2012, 06:36:11 posle podne »

Idi na veći broj ponavljana na treninzima,gornji deo do 12,noge i do 20 ponavljanja .Pravi manje pauze izmedju serija i vezbi i uvećaj intezitet.Trening može da ti traje i do 90 min,ali intezivnog treninga.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.051 sekundi sa 17 upita.