TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395993 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: dejanpetrovic99

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 01, 2024, 08:39:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana i Suplementacija  (Pročitano 8884 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #7 poslato: Jun 17, 2012, 06:35:12 posle podne »

Kakvi su ti treninzi ako treniras tri puta nedeljno? Smanji jos unos uh ako treba..ne znam koliko tog voca pojedes u toku dana?
Sačuvana
CiRa BrE
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #6 poslato: Jun 17, 2012, 06:33:40 posle podne »

Naveo sam od prilike kakva mi je ishrana,pa sam mislio samo neko da mi kaze sta da ubacim,povecam ili izbacim iz ishrane. Jel mi mozes dati link za krealalin?
Sačuvana
cvele049
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35


« Odgovor #5 poslato: Jun 17, 2012, 06:28:59 posle podne »

Ako hoćeš skidanje sala,onda ubaci posle teretane kardio (traka ili bicikl) po 30min.Ili ujutro na prazan stomak 30-45 min kardio srednjeg inteziteta,da se ne zadišeš puno.Probaj tri puta nedeljno kardio,ako ne daje rezultate povećaj na četiri puta po 45 min.Ne radi kardio danom kada radiš noge.Koristi Whey da zadrziš mišiće,smanji unos UH i izbaci Creatine on zadržava vodu u mišićima i gubiš definiciju,a uzmi krealalin.Sagorevač ti ne treba.Bolje uzmi vitamine i omega 3.
Sačuvana
CiRa BrE
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #4 poslato: Jun 17, 2012, 06:22:43 posle podne »

"Imam viska sala na stomaku i bokovima. Kako to salo istopiti za sto krace vreme? I sta mi vi preporucujete za najbrze i najbolje rezultate? Da li bih mogao da koristim neki sagorevac ili nesto tome slicno?"
Sačuvana
cvele049
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 35


« Odgovor #3 poslato: Jun 17, 2012, 06:18:52 posle podne »

Ne znam šta želiš masu ili skidanje sala.Prilično je teško i jedno i drugo.
Sačuvana
CiRa BrE
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #2 poslato: Jun 17, 2012, 05:41:42 posle podne »

Da li bi mogao neko da mi pomogne?
Sačuvana
CiRa BrE
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36

« Odgovor #1 poslato: Jun 15, 2012, 07:32:55 posle podne »

Imam 16 godina,visok sam 186cm i imam oko 85kg. Idem u teretanu redovno(3 do 4 puta nedeljno) vec 2 meseca. Ishrana mi je sredjena 80%.Sad kad se zavrsi skolska godina bice i bolje.Bitno je da sam za pocetak izbacio slatkise i sokove i da sam celokupan jelovnik promenio. Od suplemenata trenutno koristim:
-100% Pure Creatine Monohydrate
-Professional Strength Whey Protein
Imam viska sala na stomaku i bokovima. Kako to salo istopiti za sto krace vreme? I sta mi vi preporucujete za najbrze i najbolje rezultate? Da li bih mogao da koristim neki sagorevac ili nesto tome slicno?

Ishrana od prilike izgleda ovako:
1obrok::Jedna konzerva tunjevine ili sardine.Malo ovsenih. Neka salsata(paradajiz,krastavac,kupus)
2obrok:Neko voce.
3obrok:2 krompira ili 2 kasike pirinca. 200-250g junetine ili belog. Salata(paradajiz,krastavac,kupus)
4obrok:Neko voce
5obrok:200g junetine ili belog. 3 belanceta. Neka salata(paradajiz,krastavac,kupus)
Broj obroka nije svaki dan isti,neki put se desi da imam 3-4 oboroka i tad popijem jednu mericu Wheya. A ima i dana kad bude 6 obroka.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.045 sekundi sa 13 upita.