TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 07:20:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Anketa
Pitanje: .
sd - 0 (0%)
dss - 0 (0%)
Ukupno glasova: 0

Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potreban strucan savet u vezi sa treningom!  (Pročitano 3275 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #17 poslato: Avgust 11, 2012, 04:44:10 posle podne »

15 ponavljanja prva serija,12 ponavljna druga serija,8 ponavljanja 3 serija,6 ponavljanja 4 serija.
Sačuvana
andrej91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #16 poslato: Avgust 11, 2012, 04:41:36 posle podne »

ok hvala vam oboma, nadam se da cu konacno izgraditi grudi kako zelim
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #15 poslato: Avgust 11, 2012, 03:51:08 posle podne »

Znaci ukoliko mi prva vezba bude ravni bench, radio bih 12 ponavljanja sa koliko od prilike serija? Ostale vezbe bih sve po 4 serije osim razvlacenja koju bih radio 3 serije. Ukupno mislim da mi je 4 vezbe dovoljno ako radim jednom nedeljno.

Dovoljno ti je 4 serije
Sačuvana
andrej91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #14 poslato: Avgust 11, 2012, 12:33:53 posle podne »

Znaci ukoliko mi prva vezba bude ravni bench, radio bih 12 ponavljanja sa koliko od prilike serija? Ostale vezbe bih sve po 4 serije osim razvlacenja koju bih radio 3 serije. Ukupno mislim da mi je 4 vezbe dovoljno ako radim jednom nedeljno.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #13 poslato: Avgust 11, 2012, 12:00:34 posle podne »

Ravni bendz trazi i vise serija i trazi i 15 i 12 ponavljanja ukoliko je prva vezba.
Sačuvana
andrej91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #12 poslato: Avgust 10, 2012, 12:52:50 posle podne »

Pa gledam da sve maximalno izlolujem, imam malo jace tricepse u odnosu na ostatak tela pa mozda jace guram njima mada pazim da skroz izolujem grudi. Razmisljam da onda radim sve jednorucnim tegovima jer vise izolujem grudi. Znaci ravni potisak bucicama, kosi, mozda kontrakosi i razvlacenje jednom nedeljno? Ponesto bi menjao cesto al bi ostajalo sve na bucicama. I dalje bi radio serije od po 10 8 8 6 ponavljanja
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #11 poslato: Avgust 10, 2012, 12:43:36 posle podne »

Nemam uvid kako radis te vezbe verovatno negde gresis!jedini nacin je da snimis to i postavis snimak kako bih mogao da te ispravim i da resimo problem.
Sačuvana
andrej91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #10 poslato: Avgust 10, 2012, 12:40:42 posle podne »

Menjao sam treninge kako bi video sta me pogadja, al sam uglavnom radio prvu vezbu ravni bench, pa kosi bench, njega sa bucicama uglavnom jer mi deluje efektnije, onda sam jedne nedelje radio razvlacenje na cross masini a  druge sa bucicama i za kraj ubacim propadanje sa opterecenjem. Naravno ovo me je pogadjalo u smislu trenutne napumpanosti, ali ni posle godinu dana napretka nema pa onda menjam opet sve. Ishrana mi je u redu tako da to nije problem jer mi pojedine grupe odlicno napreduju bukvalno posle svakog treninga. Pa sam zato mislio 2 treninga nedeljno al sa samo 3 vezbe po treningu. Verujem da mi genetika grudi bas nije najbolja al voleo bih znati kako da uticem sto je bolje moguce na to pa mi svaki strucan savet znaci.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #9 poslato: Avgust 09, 2012, 08:35:02 posle podne »

Grudi je dovoljno da odradis jednom nedeljno,gledaj da izvodis vezbe pravilno,ravni i kosi bendz ,razvlacenje i tu lezi sva filozofija tog treninga.Povremeno mozes ubacivati potiske bucicama.Napisi mi detaljno kako si ih do sada radio i nacin kako ih radis?
Sačuvana
andrej91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 19

« Odgovor #8 poslato: Avgust 09, 2012, 07:52:57 posle podne »

Marko daj mi savet za trening grudi jer mi svako govori drugacije. Naime treniram aktivno vise od 4 godine, do sada sam radio sve misicne partije po jednom nedeljno i sve fino ide al mi grudi nesto slabo napreduju pa su skoro ravne. (najgore od svega je sto mi je to omiljen misic i bas njega zelim masivnog). E sada, radio sam treninge koji su bili dosta intenzivni jednom nedeljno. Sad bi presao na 2 puta nedeljno grudi ali mi svi govore da je to previse. Razmisljao sam da radim ponedeljkom vezbe sa dvorucnim tegom a cetvrtkom sa jednorucnim. Tako mi trening ne bi bio monoton. Sta ti mislis?
Sačuvana
thcthc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #7 poslato: Jul 26, 2012, 09:49:49 pre podne »

Поздрав свима, замолио бих неког за помоћ или савет, хвала унапред. Нисам почетник, али сам имао прекиде и тренутно сам на прекиду, почињем да трениарм за недељу дана. Имам један програм па се питам да ли је добар, и ако није шта треба да изменим. 2 пута недељно тренинг ММА понедељак,уторак. среда, четвртак,петак -теретана, груди бицепс, леђа трицепс, рамена ноге, субота пливање, недеља одмор. Да ли су та 3 дана у теретани довољна за неки напредак у физичком изгледу, пошто су ми пливање и мма више кардио тренинзи. Узео бих гејнер и аминокиселине од суплементације, а касније и протеин, наравно уз правилну исхрану и одмор. Имам 18 година, 186 цм, и 67 кг... циљ ми је ,поред мма и кардио тренинга, не неко претерано напуцавање, само побољшање изгледа, добитак на тежини, на мишићној маси.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #6 poslato: Jun 25, 2012, 09:19:40 pre podne »

Prvo treba da pocnes sa treninzima u teretani,4 x nedeljno kruzne treninge.
Sačuvana
alex23
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #5 poslato: Jun 20, 2012, 09:16:22 pre podne »

pa znam da nema nista bez teretane,zato mi i treba neki program po kom da radim...pa ako neko moze da mi preporuci....
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #4 poslato: Jun 19, 2012, 09:14:55 pre podne »

Neces se previse "napucati" sigurno, ne boj se. A sto se tice i to malo misicne mase, mozes da zaboravis na to bez teretane i iole dobre ishrane.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
alex23
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: Jun 19, 2012, 09:11:33 pre podne »

Ako mislis na teretanu,ne...idem redovno samo na trcanje,fudbal sa ortacima i radim vezbe kuci...msm sklekove,trbusnjake..Sto se tice ishrane,iskreno da kazem mislim da se ne hranim nesto preterano kvalitetno,ipak studentski zivot sad vodim,dosta jedem u studentskoj menzi tako da ne mogu bas mnogo da biram...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.135 sekundi sa 20 upita.