TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 07:04:36 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kai Greene Trains Back with Dorian Yates  (Pročitano 2812 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #17 poslato: Jul 19, 2012, 08:44:29 pre podne »

Pa nije baš da nema smisla, ali ima daleko manju važnost nego što se prodaje u priči.

Prvo, forma je bitna da se ne povrediš, jer će ti zglobovi, kičma itd biti u idelanoj poziciji, ali isto tako cheating je jedini način da se doĂ°e do pravih rezultata.

Ono što treba shvatiti je da cheating prolazi isto kao tehnika u bodybuilding - u i kao svaku drugu tehniku treba ga savladati na pravilan način...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
13032355
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 123


Golden age of bb!

« Odgovor #16 poslato: Jul 18, 2012, 07:19:28 posle podne »

da se nadovezem na formu izvodjenja ...http://www.t-nation.com/free_online_article/most_recent/exercise_form_doesnt_matter_at_all&cr=  sta kazete na ovaj clanak ?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #15 poslato: Jul 12, 2012, 09:18:27 pre podne »

.
Isto tako Dorian kenja kako je maksimalno striktan na vežbama, a opet kad pogledaš njegovo veslanje u pretklonu liči kao i svako veslanje koje klinci rade u teretani...a opet je imao najveća leĂ°a...

A kako treba da izgleda pravilno veslanje u pretklonu?

Pa može da izgleda i ovako, ali poenta je da sam govorio da ovo što on radi nije striktna forma izvoĂ°enja, samo zato što Droijanu ni ne treba striktna forma. On je dovoljno razvio osećaj za svoja leĂ°a da ne mora raditi kako knjiga kaže, nego radi kako mu je osećaj najbolji ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27374


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #14 poslato: Jul 11, 2012, 04:09:24 posle podne »

Nemoj tripujete muda bre, njihov uspeh nema nikakve veze sa treningom, a sama činjenica da Branch trenira kako treninra dokazuje tu tvrdnju. Sve se svodi na to da digneš što veću kilažu i da se što više napakuješ mesom i hemijom...

Beyeke radi samo delimična ponavljanja i to samo nekih 1/4 ili 1/3 pokreta na svakoj vežbi i kako da mu kažeš da je njegov trening loš kad je postigao rezultat kakav jeste...

Isto tako Dorian kenja kako je maksimalno striktan na vežbama, a opet kad pogledaš njegovo veslanje u pretklonu liči kao i svako veslanje koje klinci rade u teretani...a opet je imao najveća leĂ°a...

Uostalom, ako je već bio tako fokusiran na formu i pravilno izvoĂ°enje zašto je pokidao pola mišića na telu?
Ja nisam tripovao muda,samo sam objasnio neke stvari 013BJN-u zasto mislim to sto mislim!
U svemu ostalom si u pravu,slazem se!
Sačuvana
dglisha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 76

« Odgovor #13 poslato: Jul 11, 2012, 04:00:39 posle podne »

.
Isto tako Dorian kenja kako je maksimalno striktan na vežbama, a opet kad pogledaš njegovo veslanje u pretklonu liči kao i svako veslanje koje klinci rade u teretani...a opet je imao najveća leĂ°a...

A kako treba da izgleda pravilno veslanje u pretklonu?
Sačuvana
o13_BJN
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1853


« Odgovor #12 poslato: Jul 11, 2012, 02:38:33 posle podne »

Ja mislim da je pokidao toliko misica zato sto je dosta napadao kilaze a ne zato sto nije izvodio vezbu nepravilno... Isto kao Branch, oklizne se covek na parkingu i povredi kvadriceps. I onda posle pricaju kako se povredio u teretani xD

http://www.youtube.com/watch?v=ka4BWmf1-Zc

Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #11 poslato: Jul 10, 2012, 09:13:49 posle podne »

Mnogo toga je tacno,i sam pristup Dorijana i treningu za vreme dok se on takmicio je kontra od ovoga sto prikazuje sada.Jak intezitet,velike tezine i sto kraci obim tako je njegov trening izgledao i sve ovo navedeno sto je Alen naveo.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #10 poslato: Jul 10, 2012, 08:50:17 posle podne »

Nemoj tripujete muda bre, njihov uspeh nema nikakve veze sa treningom, a sama činjenica da Branch trenira kako treninra dokazuje tu tvrdnju. Sve se svodi na to da digneš što veću kilažu i da se što više napakuješ mesom i hemijom...

Beyeke radi samo delimična ponavljanja i to samo nekih 1/4 ili 1/3 pokreta na svakoj vežbi i kako da mu kažeš da je njegov trening loš kad je postigao rezultat kakav jeste...

Isto tako Dorian kenja kako je maksimalno striktan na vežbama, a opet kad pogledaš njegovo veslanje u pretklonu liči kao i svako veslanje koje klinci rade u teretani...a opet je imao najveća leĂ°a...

Uostalom, ako je već bio tako fokusiran na formu i pravilno izvoĂ°enje zašto je pokidao pola mišića na telu?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27374


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #9 poslato: Jul 10, 2012, 06:51:20 posle podne »

Ovde se radi o tipu treninga, a ne ko je sta osvojio..
Kai je isto AC sampion pa opet Dorian moze da mu objasni neke stvari kako se trenira...
Dorianov trening iz '80ih i '90ih je dao svoje rezultate, ocigledno...
Dobro,u pravu si,ja sam samo objasnjavao zasto volim Brancha,a ne pricao o tome ko sta kome moze a kome ne moze da objasni kako se trenira.
Iskreno ja vise volim Doriana nego Kaija,tako da to objasnjavas pogresnom coveku.:D
Sačuvana
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #8 poslato: Jul 09, 2012, 11:49:05 posle podne »

Bez starca nema udarca ;D
Sačuvana
o13_BJN
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1853


« Odgovor #7 poslato: Jul 09, 2012, 06:29:05 posle podne »

Ovde se radi o tipu treninga, a ne ko je sta osvojio..
Kai je isto AC sampion pa opet Dorian moze da mu objasni neke stvari kako se trenira...
Dorianov trening iz '80ih i '90ih je dao svoje rezultate, ocigledno...
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27374


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #6 poslato: Jul 08, 2012, 09:40:50 pre podne »

"I wanna see Dorian train that cheating bastard Branch Warren. See how much he really benches when he's not allowed to use his chest as a trampoline."

Svima se nameće ta logična misao. :D Ali, dobro, ko smo mi da osporavamo Arnold Classic šampiona i Mr. O vicešampiona. Mislim da niko nema prava da mu se podsmeva. Jedino što možemo raditi jeste da u trenucima dokolice razmišljamo da li bi Branch bio još bolji da je imao bolju formu izvoĂ°enja vežbi.
Ja ga bas zato i obozavam,jer svi ga otpisuju,a on je postao dvostruki pobednik na AC-u i vicesampion na Mr.O!!!Sta bi jos bilo da ima genetiku kao ostali?????
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Jul 06, 2012, 08:10:08 posle podne »

"I wanna see Dorian train that cheating bastard Branch Warren. See how much he really benches when he's not allowed to use his chest as a trampoline."

Svima se nameće ta logična misao. :D Ali, dobro, ko smo mi da osporavamo Arnold Classic šampiona i Mr. O vicešampiona. Mislim da niko nema prava da mu se podsmeva. Jedino što možemo raditi jeste da u trenucima dokolice razmišljamo da li bi Branch bio još bolji da je imao bolju formu izvoĂ°enja vežbi.
Sačuvana
o13_BJN
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1853


« Odgovor #4 poslato: Jul 06, 2012, 07:45:20 posle podne »

Da ga je Dorian trenirao proteklih par godina SIGURNO bi postao Mr. O...

a komentar sa drugog video klipa je pobedio :))))

"I wanna see Dorian train that cheating bastard Branch Warren. See how much he really benches when he's not allowed to use his chest as a trampoline."
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Jul 06, 2012, 04:57:07 posle podne »

Da, obojica imaju strašna leĂ°a. Nego ja sam zamislio scenu gde Dorian objašnjava Branchu o formi pokreta i kontrolisanom izvoĂ°enju, a Branch ga gleda u fazonu "wtf?!". :D :D

Koliko sam video ranije, Kai i inače trenira lepo, tj. obraća pažnju na formu.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 20 upita.