TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397190 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 11:21:55 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: kako se za kratko vreme ugojiti?  (Pročitano 3296 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #10 poslato: Jul 10, 2012, 08:56:55 pre podne »

Hvala vam na predlozima.

Mada ja ovo što je rekao 'terror'' ne pojedem za 7 dana. Problem je u tome što nemam apetita,a i ne volim da pijem mleko i jogurt. Probaću koliko toliko da ispoštujem sve to, mada biće teško. Što se tiče treninga to će sad biti okej, jer ću moći gotovo svaki dan da treniram. :)
I možete li mi reći neki preparat koji bih mogao da koristim?

Ukoliko teško dobijaš kilažu onda ti ne treba više od 4 treninga nedeljno, smao ćeš bezveze da trošiš kalorije.

Isto tako kao mišići ni apetit se ne dobija za mesec dana- Ukoliko ti je želja da povećaš kilažu onda treba da radiš na svemu, pa tako i apetitiu. Treba da povećavaš unos hrane postepeno tokom vremena i lagano će ti se organizam privikavati i reagovati.

Što se suplementacije tiče možda je dobra ideja da za početak uzimaš gejner (bilo koji uzmeš biće dobar). Oni imaju dosta kalorija i još možeš da ih umutiš u mleko pa će ti biti lakše da popiješ i to mleko što ne voliš.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Zeljko_93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #9 poslato: Jul 09, 2012, 11:57:16 posle podne »

Hvala vam na predlozima.

Mada ja ovo što je rekao 'terror'' ne pojedem za 7 dana. Problem je u tome što nemam apetita,a i ne volim da pijem mleko i jogurt. Probaću koliko toliko da ispoštujem sve to, mada biće teško. Što se tiče treninga to će sad biti okej, jer ću moći gotovo svaki dan da treniram. :)
I možete li mi reći neki preparat koji bih mogao da koristim?
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #8 poslato: Jul 09, 2012, 09:16:50 posle podne »

ja sam za 6 meseci nabacio 23-24 kile tako sto sam dnevno jeo oko 10 jaja ,5-6 snicli..,2-3 litre jogurta dupla jafa i vekna leba sa medom ili dzemom.....kasnije sam izbacio jogurt i jafu  ;D a pojacao meso..e sad odkad su pocele ove vrucine opet sam ubacio jogurt 2-3 l dnevno...ladan jogurt po ovoj vrucini  8) ;D
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #7 poslato: Jul 09, 2012, 09:08:22 posle podne »

Ishrana, ne baš redovna, nemam ni apetita. Uglavnom svodi se na 3 obroka i to ne baš obilna, jer ne mogu puno da pojedem, a i ne mogu da jedem sve. Uglavnom volim da pojedem nešto ''suvo'' ili pak meso. Sve ostalo mi nije interesantno. Moguće da  je uzrok tome i moja ''fizička neaktivnost''. :)

Pa šta te onda muči jedi više mesa...nikome ko baš hoće da doda kilažu nije lako na početku da razvije apetiti, ali to je neophodno da se uradi. Druga opcija ti je da se nalivaš mlekom ili jogurtom pa da pokušaš povećati kilažu sa dodatnim kalorijama, ali moraš minimum 3 treninga nedeljno da odradiš jer ne verujem da se sa manje može napraviti neki ozbiljan napredak.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #6 poslato: Jul 09, 2012, 04:53:03 posle podne »

3 obroka a i ne redova ?..A ti razmisljas o kreatinu..Prvo sredi ishranu da ti bude podeljena na 5 manjih obroka evo ti or prilike kako bi to trebalo da izgleda:
Dorucak: Jaja + Ovsene pahuljice 4-5 koliko mozes..ili pak Nadji neki Musli ili Neki drugi obrok koji je pun zitarica..
Uzina : Neko voce tipa (banane..jabuka.. narandza...
Rucak : Belo Meso ili pak (govedina...junetina...) Znaci meso sto vise...
Uzina: E sad ne znam kad ti je trening ako ti je posle rucka..nek ti PWM bude neka banana ili pak mozes neke orasaste plodove da grickas od teretana ka putu kuci tipa (bademi...lesnici...orasi...)
Vecera : Opet neko meso rokaj..ili ako nisi finansijski dobar,mozes neku ribu (tunjevina..sardina.u konzervi..ili ipak ako imas bolje sveza riba..)
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Zeljko_93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #5 poslato: Jul 09, 2012, 03:17:07 posle podne »

Ishrana, ne baš redovna, nemam ni apetita. Uglavnom svodi se na 3 obroka i to ne baš obilna, jer ne mogu puno da pojedem, a i ne mogu da jedem sve. Uglavnom volim da pojedem nešto ''suvo'' ili pak meso. Sve ostalo mi nije interesantno. Moguće da  je uzrok tome i moja ''fizička neaktivnost''. :)
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #4 poslato: Jul 09, 2012, 02:20:37 posle podne »

Dobro nam dosao...Polako s kreatinom reci nam prvo kakva je tvoja ishrana i trening naravno kao sto Mr.Alen kaze :)..ima vreme za suplemente :)
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Zeljko_93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #3 poslato: Jul 09, 2012, 02:07:13 posle podne »

Pa sad imam sasvim dovoljno mogao bih dnevno da odvojim i do 3 za trening.
Ujedno hvala na dobrodošlici. :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Jul 09, 2012, 01:59:51 posle podne »

Pozdrav i dobro nam se registrovao ;)

Prvo mi reci koliko vremena uopšte imaš za trening? Trening je i dalje najbitniji u priči oko dobijanja mišića.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Zeljko_93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Jul 09, 2012, 01:39:42 posle podne »

Pozdrav svima,

Nov sam na ovom forumu i razlog iz kog sam se registrovao je pre svega taj što sam želeo savet iskusnijih od mene.
Dakle napravio bih mali uvod u sam problem pa bih kasnije postavio konkretno pitanje. Ovako, imam 19 godina težak sam oko 69 kilograma, i visok 1.80. Idem u teretanu oko 3 meseca, na žalost ti odlasci nisu redovni, pre svega zbog obaveza koje imam. Po nekad se desi da i po 7 dana da ne odem na trening. Pošto je došlo leto i verovatno svako od nas želi da izgleda malo bolje odlučio sam da se posvetim treninzima malo više. Takodje želeo bih da uzimam neke ''dodatke'' tj. razmišljao sam da uzmem kreatin. Interesuje me koja je vaša preporuka povodom toga, i od čega se najbrže napreduje, a da je pritom koliko toliko zdravo i kvalitetno?
Znam da će većina vas pomisliti ''vidi oće da se napuca za 2 dana, e pa ne može to tako'' xD

Ali s' druge strane molim za pomoć.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.072 sekundi sa 18 upita.