TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 07:06:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta mislite o Xpand Xtreme Pump?  (Pročitano 8871 puta)
drdrax
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21


« Odgovor #49 poslato: Mart 10, 2013, 09:39:32 pre podne »

Uzeo sam xpend pre 3 nedelje i to mi je prvi NO. Po meni veoma je dobar i mogu da kazem da mi je trening laksi za 30 % bar. Preporucujem svima.
Sačuvana
Just be strong train hard...
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #48 poslato: Mart 05, 2013, 09:14:51 posle podne »

Citao sam za taj craze neki kazu da im je bolji i od jack3d :) cim probas javi utiske
Sačuvana
"scientia est potentia"
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #47 poslato: Mart 05, 2013, 02:00:58 posle podne »

Ima ga jos,stare zalihe,ali vidim da vec uveliko ima u prodaji Jack3D Micro,bez Dymeth-a. Msm da to nece biti To. Ja sam porucio sebi od Driven Sports-a Craze,pa javim sta mi se desava... ;)
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #46 poslato: Mart 05, 2013, 10:41:11 pre podne »

1,3 dimethylamylamine supstanca je banovana u Americi pa su mnoge formule izmenjene ukljucujuci i jack3d koji nisam probao. Mada ja mislim da kod nas cak i moze negde da se nabavi.

Prvi NO koji sam probao je bio shock therapy 2009. secam se samo koliko mi je energije i snage dao :)
Sačuvana
"scientia est potentia"
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #45 poslato: Mart 05, 2013, 10:33:49 pre podne »

Danas imamo situaciju da se zbog sve strozih normi odredjeni suplementi povlace iz prodaje,ili im se sastav menja da bi mogao da izadje u prodaju...medju prvima je izmenjen Jack3D,citam na forumu da je Nutrex dobio neke opomene za celu liniju Black proizvoda,Dymatize Multi vise ne sme da se prodaje... dislike! :-\
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #44 poslato: Mart 05, 2013, 10:07:56 pre podne »

Slažem se,isto mi je i kod Shocka.Ne mogu reći da ne daje rezultate ali onaj star je bar meni bio bolji.
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #43 poslato: Mart 04, 2013, 08:39:18 pre podne »

Stara formula je bila 3 puta bolja i bolje delovala. Nekad je bilo skoro 4g beta alanina, 3-4 g arginina, 5g kreatina, vise kofeina i tirozina. Ja novi xpand ne osecam
Sačuvana
"scientia est potentia"
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #42 poslato: Mart 03, 2013, 07:34:57 posle podne »

Nemamo ga u kesicama. Jedino Hot Blood imamo u toj varijanti(160 din).
Sačuvana
highflyer91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65


« Odgovor #41 poslato: Mart 03, 2013, 07:30:41 posle podne »

Hoce li biti u prodaju jedan doza, tj kesica X-Pand-a. I kolika je cena te kesica ako ima?
Sačuvana
FunkyPomorandza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #40 poslato: Februar 24, 2013, 01:28:35 posle podne »

Hvala momci,mislim da cu poceti sa xpand pa cu videti dalje,uz whey,jak trening i full ishranu mislim da cu imati odlicne rezultate ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #39 poslato: Februar 24, 2013, 12:01:41 posle podne »

Ja koristim Shock Therapy™,ovo mi je prvi No reaktor koji koristim posto sam nov u ovom svetu... :D
Moje neko iskustvo je to da radi fantasticno... S' obzirom da ga koristim od 2 januara,kutija je skoro prazna,jos za nekih 4-5 treninga imam,ali kada se sve uzme u obzir vredi svaku paru... Kada sam otisao da kupim suplemente ja sam imao napisan Xpand  Xtreme Pump,ali ga tada nije bilo,i prodavac mi je savetovao da uzmem Shock Therapy™,i nisam se pokajao... tako da cu najverovatnije posle neke pazue od maksimum mesec dana uzeti o5...

Slažem se da je broj jedan kod nas.Ali ipak ima i onih kojima ne radi ili imaju neki bolji.Svi smo mi ipak različiti ali treba probati više njih pa znaćete koji vam odgovara.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #38 poslato: Februar 24, 2013, 11:48:08 pre podne »

Akcija je jedna stvar a on je pitao iz našeg iskustva koji je bolji po nama koji i koristimo te suplemente.Manimo sada akcije i pomozimo mu našim iskustvom ko ga ima iz NO reaktora.Hajmo reaktorci javite se :-)

pored toga što je u pitanju akcija Dymatize Xpand je odličan NO reaktor i to jedan od omiljenih našim kupcima. To mogu da potvrdim iz iskustva u prodaji i svakodnevnoj komunikaciji sa našim kupcima.  Lično ga nisam koristila.

I mislio sam da nisi zato sam i rekao ono.Momku je važno preneti iz ličnog iskustva to jest nas pouzdanih koji smo dugo u ovom sportu i jako dugo koristimo tu vrstu suplementacije.
Sačuvana
B_u_g_i
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37


« Odgovor #37 poslato: Februar 23, 2013, 10:30:32 posle podne »

Svako od nas ima drugaciji metabolizam,ne odgovaraju sastojci svakom... Zato se i kaze da je najbolje da probas na sebi i vidis kako ces se osecati,i ako ti odgovara nastavis dalje,ako ne,onda uzmes nesto novo i isprobavas dok ne nadjes odgovarajuc suplement...
Sačuvana
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do!!!
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #36 poslato: Februar 23, 2013, 10:16:47 posle podne »

mislim da mi je svaki no reaktor doneo više sranja nego koristi  :D dosledno rečeno.
Matrix kreatina u svakom no reaktoru me tera na šolju 30 minuta posle konzumacije  :o  nakon takvih iskustava sam izdvojio ono najbitnije: kofein, beta alanin i kreatin etil ester od kojih pravim svoje MAXIMALNE NO REAKTORE bez sraćkalice ;)
svaka čast za sve ostale koji piče NO reaktore bez problema sa stomakom...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
B_u_g_i
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37


« Odgovor #35 poslato: Februar 23, 2013, 10:03:06 posle podne »

Ja koristim Shock Therapy™,ovo mi je prvi No reaktor koji koristim posto sam nov u ovom svetu... :D
Moje neko iskustvo je to da radi fantasticno... S' obzirom da ga koristim od 2 januara,kutija je skoro prazna,jos za nekih 4-5 treninga imam,ali kada se sve uzme u obzir vredi svaku paru... Kada sam otisao da kupim suplemente ja sam imao napisan Xpand  Xtreme Pump,ali ga tada nije bilo,i prodavac mi je savetovao da uzmem Shock Therapy™,i nisam se pokajao... tako da cu najverovatnije posle neke pazue od maksimum mesec dana uzeti o5...
Sačuvana
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do!!!
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 17 upita.